Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

30.11. tranzitni Merkur u Strelcu u kvadratu sa Uranom

2 posters

Ići dole

30.11. tranzitni Merkur u Strelcu u kvadratu sa Uranom Empty 30.11. tranzitni Merkur u Strelcu u kvadratu sa Uranom

Počalji  Astrotanja Pon Nov 30, 2009 2:16 pm

Današnji aspket Merkura u sSrelcu i Urana u Ribama dovešće do prekida u nekim aktivnostima koje ste ranije započeli, ili do isprekidanosti u vašim mentalnim pre svega aktivnostima. Ovo se naročito odnosi na osobe koje su Device i Vodolije, u znaku, ili podznaku. Psihoička napetost, nervoza, zbunjenost, ili začuđenost, iznenadne loše vesti, ili neočekivana promena, koja može da vas iznenadi,a neke i poremeti,posebno one koje imaju Ascedent u Devici, ili Vodoliji. Išćekivanja i nervoze će biti.

Mnogi od nas će energiju trošiti na više aktivnosti, ili će započeti jedno, pa prekinuti da bi nastavili drugo, a bićeć i onih koji će se parleno angažovati. To dovodi do preteranog mentalnog trošenja, pa gledajte da pronađete način i da se malo opustite, posebno ako imate Merkur i Uran u nekom napetom aspektu u natalu.


Meni su u natalu i podstiču mi da budem metalno aktivna, ali su me donele iznenadnu lošu vest, zbunjenost, kao i aktiviranje oko tog da osobi koja mi je donela bar malo pomognem. Kvadrati naginju na akciju, a ove dve planete više ka mentalnoj aaktivnosti i sklonosti ka psihičkoj napetosti, ali i razmišljanju. Čuvajte se brzopletosti u odlukama i komunikaciji i budite oprezni u saobraćaju, jer će biti više napetosti i nervoze. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

30.11. tranzitni Merkur u Strelcu u kvadratu sa Uranom Empty Re: 30.11. tranzitni Merkur u Strelcu u kvadratu sa Uranom

Počalji  Astrotanja Uto Dec 01, 2009 5:31 pm

Danas su mi se javljale osobe koje su mi pričale kakvih je sve situaije i uzbuđenj njima doneo Tranzitni Merkur u kvadratu sa uranom, a i meni je doneo juče, kako trnzitira petom nerviranje zbog zbog mog mog mlađeg deteta u vezi škole.

Šta je vama doneo ovaj aspekt? da li je bilo nerviranja i uzbuđenja, ili ga niste ni osetili_
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

30.11. tranzitni Merkur u Strelcu u kvadratu sa Uranom Empty Re: 30.11. tranzitni Merkur u Strelcu u kvadratu sa Uranom

Počalji  Flora Uto Dec 01, 2009 8:47 pm

Meni juce tranzit doneo malo uzbudjenja na ljubavnom planu, ali je usled nekog razloga sve sinoc preslo u nerviranje, jer opet nisam uspela da uspostavim komunikaciju, a imala sam sirom otvorena vrata. I love you
Sada molim Dragog Stvoritelja da mi se takva prilika ukaze opet uskoro! Razz
I da je sldeceg puta realizujem. sunny
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

30.11. tranzitni Merkur u Strelcu u kvadratu sa Uranom Empty Re: 30.11. tranzitni Merkur u Strelcu u kvadratu sa Uranom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu