Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"egzaktna" konjukcija venera u razlicitim znacima

2 posters

Ići dole

"egzaktna" konjukcija venera u razlicitim znacima Empty "egzaktna" konjukcija venera u razlicitim znacima

Počalji  Buddha on Mescaline Pet Dec 04, 2009 6:15 am

po prvi put sma se susreo sa ovim.. kod mene i jos jedne osobe (suprotnog pola).. jeste da je orbis manji od pola stepena, ali ipak su to razliciti znaci.. kako gledate?

venera na 29 54' strelca (moja) i venera na 00 08' jarca (njena)?!

pogotovo sto su 29i i nulti stepenovi..

Buddha on Mescaline

Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

"egzaktna" konjukcija venera u razlicitim znacima Empty Re: "egzaktna" konjukcija venera u razlicitim znacima

Počalji  X Ned Dec 06, 2009 6:42 am

Ja u praksi ovo definitivno tretiram kao konjunkciju, kao i u natalu u zavisnosti od orbisa.E sad, po meni odnosi Venera, na pochetku veze ne govore mnoge.Daleko je vaznije kako je postavljena tvoja Venera ka njenom Marsu, tvoj Mesec, ka njenom Suncu, Tvoja 5.kuca u odnosu na njenu 5.kucu.Onda, jako vazno za trajnost i stabilnost nekog odnosa, kako su emotivno-seksualne planete Mesec, Venera, Mars, podrzane od strne Jupitera i Saturna, a iznad svega odnos Mesec-Mesec, i uopste celokupan odnos svetala.Ipak konjunkcija vashih Venera ne moze a da ne govori o nekakvom prisustvu simpatija.Moguce da imate iste poglede na stvari u Venerinoj simbolici-umetnost, polje braka i porodice, koja se stvara njime, da se jedno drugom dopadate po svojim stilskim osobenostima,...Ovo je takodje aspekt, koji dobro utiche na dobru komunikaciju, slaganje, reshavanje potencijalnih problema u vezi , mirno, stalozeno, lako,...-Sem ako Vam Venere nisu podrzane nekakvim loshim aspektima, onda zlo i naopako.

X

Broj poruka : 43
Datum upisa : 06.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

"egzaktna" konjukcija venera u razlicitim znacima Empty Re: "egzaktna" konjukcija venera u razlicitim znacima

Počalji  Buddha on Mescaline Ned Dec 06, 2009 7:24 am

hvala, mada za ovu osobu nisam ni pitao u sexualnom smislu, vec me je nesto jako NESEXUALNO privuklo ovoj osobi, jos dok je nisam ni poznavao Smile kao neka vrsta empatije prema osobi koju tada uopste nisam poznavao..

Buddha on Mescaline

Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

"egzaktna" konjukcija venera u razlicitim znacima Empty Re: "egzaktna" konjukcija venera u razlicitim znacima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu