Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vertex u sinastriji

4 posters

Ići dole

Vertex u sinastriji Empty Vertex u sinastriji

Počalji  Čarobnica Ned Dec 13, 2009 11:36 pm

Kakva su vam iskustva sa Vertexom u sinastrijama? Da li ste ga proučavali? Kakav su vam iskustva u konjukcijama Vertexa jedne osobe sa planetama druge osobe?

Znamo da se Vertex naziva kapijom sudbine, da označava sudbonosne trenutke i događaje. Da je bitan u uporednim horoskopima i da mogu da ga aktiviraju tranziti, osobe i mesta...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vertex u sinastriji Empty Re: Vertex u sinastriji

Počalji  Angie Čet Dec 31, 2009 3:29 pm

ja licno jos nisam imala takav susret ..tj. moj Vertex sa partnerovom nekom planetom..ali me tema zainteresovala jer sam upravo sad videla a da nisam pre obracala paznju na Vertex..naime..moje snajke VE radi 0 sa Vertexom mog brata ,a njen Vertex 0 sa bratovim SA!!...nije ni cudo kako su vezani jedno za drugo....brak im je veoma buran ali ima i dosta neke neobjasnjive povezanosti i ljubavi...i ljubomore..obostrano!
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vertex u sinastriji Empty Re:Vertex-

Počalji  Maza15 Sub Jul 23, 2011 4:44 pm

Ja imam prilično lepo kosmičko zamešateljstvo koje je moralo da se oseti, mada mi nije jasno do kraja, jer su umešane 2,4,5,6,8,11,12-ta kuća
Moj ME i Karma 0 Vertex druge osobe na vrhu moje druge kuće u Vagi, pri kraju njene 6-te (počinje u Lavu-završava u Vagi) Trigon sa mojim MC, seksitil Fortuna. Antivertex osobe 0 njen JMČ (u 12'toj), AC (Ovan), 0 moj JU (u mojoj 8-oj).
Moj Vertex (u 6.toj-Vodolija)*AC osobe, a antivertex (na vrhu 12-te) 0 VE,MA,UR (njenoj 5-toj-Lav,a zadnjih 4' moje 11), i sve to 0 moj MO i Fortuna. Ako se tome doda moj SMČ (na 18' Raka, kažu da je to sudbinski stepen) 0 ME na vrhu moje 11, a u njenoj 4-toj, i uzme u obzir da me ME vladar oba znaka (Devica-Blizanac).
Ako je Vertex kapija sudbine, još nisam pronikla šta je ovde aktivirano, komunikacija, posao, zajednički posao, ljubav, transformacija... Dodatak sudbinskom ili karmičkom je možda i egzaktna konjukcija obe tačke SO/MO i njene Karme na 5 Device u nekih 20-tak sekundi, sa 0 njene Fortune i PL- 0 moj UR-0 moj AC 0 Pl (sve u rasponu 3-11' Device njena 6-moja 12 kuča).
Prosto, da ne može biti komplikovanije. Osetilo se bogami dobro,dosad pozitivno kroz veliki uticaj jedno na drugo, medjusobnu pomoć, podršku, razumevanje, podsvesni odziv na neraspoloženje drugog, regeneraciju....
Ima li neko raspoložen za pomoć, obzirom da sam još uvek u vrtiću astrologije study i confused , a nikad kod mene ništa nije moglo i bilo jednostavno. Smile

Maza15

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vertex u sinastriji Empty Re: Vertex u sinastriji

Počalji  zima2013 Čet Jan 10, 2013 5:37 am

Čitajuči ovako neka tumačenja to mi deluje tako komplikovano, ovo s ovim, ono s onim, milion nekakvih aspekata, planete, asteroidi, tačke sreće, zamišljene vertex ose ... fiksne zvezde, predikcije, tercijeri, solari, natali ... ihaj .. a zapravo mora da bude mnogo jednostavnije .. cyclops
zima2013
zima2013

Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vertex u sinastriji Empty Re: Vertex u sinastriji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu