Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imam li sanse kod ove cure? sto ona misli o meni

Ići dole

Imam li sanse kod ove cure? sto ona misli o meni Empty Imam li sanse kod ove cure? sto ona misli o meni

Počalji  no_name Ned Mar 14, 2010 3:19 pm

http://tinypic.com/view.php?pic=2r7t5cl&s=5
moj natal

http://tinypic.com/view.php?pic=11iifbb&s=5
njen natal (NAPOMENA: NEZNAM TOCNO VRIJEME::TAKO DA JE 12.00 STAVLJENO REDA RADI)

http://tinypic.com/view.php?pic=wmkyky&s=5
sinastrija (moj natal je unutra, njezin je izvana... i jos jednom: neznam njeno tocno vrijeme rodenja, tako da se njen raspored kuca i podznak ne uzima u obzir..hvala:))

dakle ovako..prije tjedan dana upoznao sam ovu djevojku koja mi se vrlo svidjela... uletio sam vrlo izravno.. ali ona je ajmo reci...kolebljive naklonosti...i navodno je u vezi, ali znam da nije bas iskrena prema meni..

zanima me da li joj se svidam... i da li imam sanse kod nje. ponajprije mislim na fizicku privlacnost...i onu prvotnu zanesenost.. zasad me ne zanimaju toliko neki dugorocni aspekti:)

sta zvijede kazu, oce li biti nesto izmedu nas:)?

hvala unaprijed:)

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imam li sanse kod ove cure? sto ona misli o meni Empty Sve je bitno!

Počalji  Gost Uto Mar 16, 2010 10:36 pm

Kod sinastrije se pored medjusobnih aspekata gleda i koja planeta ulazi u koju kucu partnera!
Pa recimo zasto ona na tebe utice govori i njeno Sunce u sekstilu sa vojim Saturnom, jer izaziva u tebi toplinu i uliva sigurnost za kojom vapis! Moze ocekivati dugotrajna i postojana veza.
Obicno se za taj odnos privlacenja na fizickom planu gleda postojanje aspekata medju Venerom i Marsom
Takodje ima pozitivan aspekt njenog Marsa i tvog Sunca koji pokazuje da zajednistvo moze biti plodno, jer postoji konstruktivna saradnja medju vama. Cak i suparnistvo smatrate prijateljstvom, jer ga svrstavate u timski rad. Mars je taj koji sprovodi ono sto je osmislio partner, pa su moguce su mnoge zajednicke takmicarske manifestacije. Bice tu puno rada i borbe. Sklonost avanturama i mogucnost da zajedno postignu sve sto naume. Odnos bi bio skladniji da je Mars muski, a Sunce zensko.
Kod vas postoji Ve90Ve sto ukazuje na to da partneri ne uvazavaju medjusobne potrebe ili postoji nenaklonost pa cak i sukobi jer nisu spremni da se mozda suoce sa problemima koji se gomilaju sve vise. Moguce je da postoji nesklad u zahtevima i ukusima. Dzabe gubite vreme, sto bi se reklo.
Ono sto ne zacudjuje je to sto postoji Tvoja svest o njenim potrebama a na to ukazuje kontakt njene Venere u trouglu sa tvojim Plutonom. Jako dobar polozaj za ljubav, sex ili novac. I da cete u krajnjem slucaju ukoliko odlucite da se susretnete ubrati plodove predjasnjih veza, ukoliko ste spremni na to.
Jedno od vas dvoje koci i ne pada i pokazuje nefleksibilnost povodom mozda malo veceg nazovi "brbljanja" ili otvorenog razgovora onog drugog- Sunce0Merkur. Odnosno rekla bih da ti i nisi zainteresovan za avanturu kao sto pricas. Aspekt koji moze da Vam pomogne da prevazidjete razlike je Tvoj Mesec trigon njen Jupiter, koji takodje govori o obostranoj koristi a u slucaju ovaj kontakt ne uspe, on ublazava mnoge nepovoljne okolnosti, a partneri ce uvek moci da nadju neki izlaz. Ti si taj koji ce morati da se prilagodjava, jer ce ona biti u stanju da ponekad da i lazna obecanja.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Imam li sanse kod ove cure? sto ona misli o meni Empty Re: Imam li sanse kod ove cure? sto ona misli o meni

Počalji  no_name Uto Mar 16, 2010 11:48 pm

da da... mislim da si vise manje pogodila!

pa znas..mozda i nisam toliko zainteresiran..ali nekako me zaintrigirala i moram to sprovesti do kraja...
"Jedno od vas dvoje koci i ne pada i pokazuje nefleksibilnost povodom mozda malo veceg nazovi "brbljanja" ili otvorenog razgovora onog drugog- Sunce0Merkur" - to je ona:D

ma znas, brine me ta njena venera u ribama... ta venera mi se nikako ne svida i ne pase mi... Kakva je ta venera? ne pokazuje bas izravno sto zeli, a?? i ovo sto si rekla: "Ti si taj koji ce morati da se prilagodjava, jer ce ona biti u stanju da ponekad da i lazna obecanja."-ziva istina...

hvala

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imam li sanse kod ove cure? sto ona misli o meni Empty Re: Imam li sanse kod ove cure? sto ona misli o meni

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu