Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu?

3 posters

Ići dole

Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu? Empty Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu?

Počalji  pitamse Ned Mar 14, 2010 9:39 pm

28.10.1977, 07:00, Leskovac
Veliki broj planeta mi je u 12 kuci i znaku skorpije. Jedan drug mi je rekao da sam jako tezak covek, sto se tice emocija i da ce mi zivot biti jako tezak! Od tada nemam mira, stalno mislim o tome!
Da li je to zaista tako?

pitamse

Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu? Empty Re: Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu?

Počalji  Čarobnica Pon Mar 15, 2010 1:11 pm

pitamse ::28.10.1977, 07:00, Leskovac
Veliki broj planeta mi je u 12 kuci i znaku skorpije. Jedan drug mi je rekao da sam jako tezak covek, sto se tice emocija i da ce mi zivot biti jako tezak! Od tada nemam mira, stalno mislim o tome!
Da li je to zaista tako?


Za početak, dobro nam došao sunny

Zamolila bih te da postaviš kartu pa da pogledamo. Evo linka do stranice gde je sve objašnjeno kako se postavlja karta...https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm

I ne brini što ti je sve u 12.kući, to ne mora da znači ništa loše, a to da si težak čovek možeš da budeš nekome samo zato što si drugačiji sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu? Empty Re: Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu?

Počalji  pitamse Pon Mar 15, 2010 1:45 pm

Hvala sto si se javila!
Evo karte:
Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu? Natalna

pitamse

Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu? Empty Re: Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu?

Počalji  Čarobnica Pon Mar 15, 2010 3:15 pm

Ja ću da počnem a nadam se da će i drugi, iskusniji da se nadovežu...a ti malo pročitaj šta smo pisali na forumu o planetama i kućama, da bi ti bilo jasnije kad je o tebi reč... Smile

Dupla Škorpija, Škorpijom vlada Pluton, planeta moći, regeneracije i transformacije, ali i planeta smrti i fanatične energije...Pluton kao vladar tvog Sunca otišao je u 11.kuću, kuću prijatelja, pa zato ti tvom prijatelju izgledaš kao težak čovek, ali je on u konjunkciji sa Venerom koja vlada 7. i 11.poljem, pa tebe privlače i žene koje su škorpionskog tipa i možda čak i tvoje prijateljice...Sunce u konjunkciji sa Ur, u 12. kući odnosi se na skrivene tajne koje dolaze iz 4.kuće a vezane su za tvoju majku...Uran je u Škorpiji egzaltiran, u konjunkciji sa Suncem, težiš ličnoj slobodi, ali se često i zatvaraš u sebe, kako su u opozicija sa Mesecom u 7. onda si i neshvaćen od ljudi preko puta tebe, jer 7.kuća su svi oni koji su suprotno od nas...7.kuća je i kuća veza i braka, pa je tebi zbog tvoje buntovne prirode nekad teško da održiš veze...tu neshvaćenost i nerazumevanje od strane drugih možemo da pripišemo i Saturnu, koji je vl.tvoje 3 kuće, polja komunikacije a koji je u kvadratu sa Mesecom. Kako su ti Ju i Uran u trigonu, a Ju se nalazi u polju nasledstva onda je moguće da ćeš neočekivano da dobiješ neko nasledstvo od nekoga...ovo je uopšteno o tebi a ti pitaj, ako te neka oblast života posebno zanima...

sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu? Empty Re: Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu?

Počalji  pitamse Pon Mar 15, 2010 4:52 pm

Ono sto me konkretno interesuje je, da li cu uopste moci da nadjem srodnu dusu?

Istina je da me privlace cak i prijateljice i zene koje su u braku. Veoma sam zatvoren tip, ali osecam neki nemir u sebi, buntovnicki duh, sto po nekad ispliva na povrsinu kad se duze istalozi u meni.
Nasledio sam vec imovinu od pokojnog oca, verovatno se nasledstvo koje si pomenula odnosilo na ovo, jer ne verujem da ce jos neceg biti.
A ovo sto je vezano za moju majku, na kakve se tajne to odnosi, ako moze da se vidi nesto?

pitamse

Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu? Empty Re: Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu?

Počalji  Čarobnica Pon Mar 15, 2010 5:34 pm

pitamse ::Ono sto me konkretno interesuje je, da li cu uopste moci da nadjem srodnu dusu?

Istina je da me privlace cak i prijateljice i zene koje su u braku. Veoma sam zatvoren tip, ali osecam neki nemir u sebi, buntovnicki duh, sto po nekad ispliva na povrsinu kad se duze istalozi u meni.
Nasledio sam vec imovinu od pokojnog oca, verovatno se nasledstvo koje si pomenula odnosilo na ovo, jer ne verujem da ce jos neceg biti.
A ovo sto je vezano za moju majku, na kakve se tajne to odnosi, ako moze da se vidi nesto?

Znaš kako, astrosimbolika je velika, neko u muškom horoskopu 4.kuću gleda kao kuću majke, pa je mene to povuklo, onda se u tvom slučaju odnosi na oca, Sunce u 12.kući pokazuje upravo da ti otac nije živ (može još da znači i pdrastanje bez oca) u konjunkciji sa Uranom - iznenadna smrt...
Uran i jeste buntovnost, i ja imam Ur u 12. kući i dugo sam pokušavala da ga ugušim ali ništa dobrog nije donelo, njega treba pustiti da deluje odmah, bolje po tebe i 12. kuća je sve ono nesvesno u nama što u nekom momentu mora da ispliva...

Kad sam videla tvoju kartu i malo bolje se udubila shvatila sam da imamo dosta sličnosti...Ur u konjunkciji sa Suncem, u opoziciji sa Mesecom u 7. i kvadratom sa Sa koje je vladar 3. kuće (dokumenta, papiri, Saturn je težina u kvadratu naročito) ne podržava papirološki brak...Ur0Su može upravo da znači i to da te privlače žene koje su zauzete ili razvedene a kako je u 12.kući to su tajne veze...mogu jedino da ti kažem da srodnu dušu tražiš medju prijateljicama...

Ovo je ono što ja svojim skromnim poznavanjem astrologije mogu da ti kažem, a nadam se da će još neko da se uključi i kaže ti nešto više sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu? Empty Re: Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu?

Počalji  Astrotanja Pon Mar 15, 2010 6:11 pm

Tebi trenutno zadaje problem Mars, koji se vratio na natalnu poziciju, što ti doneti više uzbuđenja, trošenja energije,koju je dobro usmeritika aktivnostima vezanim za 9. polje, dakle bilo da je reč o studiranju, dalekim putovanjim, radu u institucijama vezanim za 9. polje,suda, ili fakulteta, ili religijski institucija, ili društvene aktivnosti.

Moguće da si u predthodnom periodu bio nešto više sklon rasprvam, konfliktima, zbog obavljanja marovskog ciklusa, ali će to uskoro proći.

Deveto polje se odnosima sa rodbinom, ili nepoznatim osobama, društveni život itd. Dakle najbolje je da tvoje aktivnosti budu u ovom periodu umserene na nešto vezano za deveto polje je najbolje. Ovo se odnosi i na ovaj period i uopšte. Pored toga timski rad ili grupe aktivnosti su za tebe takođe jedan od načina ispoljavanja. Prijteljstva se sklapaju na dubokom podsvensom nivou i tvoje ljubavi mogu prerasti, odnno transformisati se iz prijateljskog odnosa.

Za tebe bi dobro bilo da pručavaš psihologiju, astrologiju, da se baviš sobom, kako bi bolje otkrio sebe i mogao sam sebi postati prijatelj, pa se na taj način uspeti da sebe pobediš i svoje velike potencijale iskoristiš tako da budeš zadovoljniji i srećniji sobom, što je kod tebe moguće sve više kako vreme prolozi i kako otkrivaš i prihvataš sebe. Ti kao dupla Škorpija imaš mogućnost velikih promena, transformacija, posebno kroz obrazovanje i duhovni razvitak,o čemu govori Mars u devetoj i dispozitor Sunce u 12. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu? Empty Re: Da li postoji sansa da budem srecan covek u bilo kom pogledu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu