Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reiki, univerzalna životna energija

5 posters

Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  Astrotanja Uto Apr 20, 2010 10:50 am

Reiki, kao metoda za obnavljanje životne energije, pokretanje unutrašnje energije, otklnjanje blokada je nešto sa čim sam se susrela pre 8. godina, a da nisam ništa znala o tome. Iskustvo sa vrlo skromnim učiteljom reikija je za mene bilo fascinatno. Skroman, duhovan čovek, kojeg sam "osetila", mislim na njegovo unutrašnju biće je nešto što nisam nikad doživela i taj osećaj prijateljstva, bliskosti mi je ostao. Rkao mi je puno toga o meni, čega sam juče počela da se prisećam.

Posle tog moji lergijski problemi su bili kao rukom odnešeni i ja sam mu beskrajno zahvalna. Very Happy Taj čovek je došao iz Francuske i nisma više imala priliku da ga vidim. Nisam ni znala tada ništa o reikiju, samo sam ga osetila, doživela.

Želela sam da saznam više o Reikiju, volela bih i da se iniciram, pre svega radi samoizlečenja, samo da dođem do neke osobe koja je u tome. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  zelena dolina Uto Apr 20, 2010 11:58 am

divna tema i ja bi volela da saznam nesto vise o tome..jedan astrolog mi je rekao da bi mogla sa tim i da se bavim jer imam spec.eneriju...a ja pre svega ne znam tacno ni sta je reiki..
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  Dunja Uto Apr 20, 2010 9:48 pm

Tanjice,
ja sam za reiki saznala pre mesec dana odprilike, i to na tv-u.Gostovala je Goca Trzan, koja je pocela da se bavi time, i sa njom u studiju je bila neka zena,ruskinja rekla bih,ali ne mogu da se setim kako se zove.Plava je zena,duge kose...eto,cisto ako ti ta informacija nekada bude znacila.Znaci,zena zivi u Bg, i tamo i radi...a Goca je dosla do nje,pa joj je ova ucitelj.Dosta toga dobrog sam cula o reikiju, znam da je Goca na tom nekom pocetnom nivou i da je svom detetu uspela par puta da spusti temperaturu.Uglavnom,prica da joj je odlicno od kad se bavi reikijem...Ja sam googlala posle da procitam neke stvari i ima zaista puno toga zanimljivog...Probaj,izgoglaj,procitaces fine stvari...
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  Astrotanja Uto Apr 20, 2010 10:51 pm

Hvla Dunja, ima i ja neke priručnike, ali hoću još informacija, ali bih volela da čujem i iskustva. Smile sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Apr 21, 2010 8:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  suncevenera Sre Apr 21, 2010 12:43 am

Ja nemam iskustva sa time, ali sam bas danas trazila informacije o reiki(j)u. Inace, osoba iz Tv emisije se zove Margarita Milenkovic, ja sam juce gledala emisiju.


Poslednji izmenio suncevenera dana Pon Nov 22, 2010 11:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  Dunja Sre Apr 21, 2010 1:36 pm

E,bravo suncevenera...to je ta gospodja..Smile
pa i ja sam Tanjice mislila na taj vid pronalazenja i ostvarivanja kontakta..preko sajta nacices kako da ih kontaktiras,pa ..Bg ti nije daleko...;)a mozda mozes i da nadjes nekog blizeg koji se time bavi.A MOZDA MOZES I GOCU TRZAN DA KONTAKTIRAS,DA JE PITAS ZA ISKUSTVA!! Very Happy
a steta sto toga nema jos ponegde u Srbiji...npr,nisam cula da tako neceg ima u Nisu..steta..Sad
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  suncevenera Čet Apr 22, 2010 12:18 am

d


Poslednji izmenio suncevenera dana Pon Nov 22, 2010 11:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  Dunja Čet Apr 22, 2010 6:00 pm

pa ne znam koliko je efikasno na daljinu..ako i moze,predpostavljam da treba da si na nekom visem nivou,i da se bavis time bas ozbiljno..Ovo sto je Goca spustala temperaturu cerkici,to je bilo onako..na blizinu:)) ako se dobro secam njene price o tome,stavljala joj je ruke na grudi ....znaci dodirivala je...e sad,kako se i da li to izvodi na daljinu,to stvarno ne znam...
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  zelena dolina Pet Apr 23, 2010 11:36 am

evo jedan link o reikiju...mislim da se mogu dobiti neke opste informacije
http://www.reikiorigin.org/
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  joki22 Sub Sep 18, 2010 4:04 pm


joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reiki, univerzalna životna energija Empty Re: Reiki, univerzalna životna energija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu