Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ima li nade za ljubav

5 posters

Ići dole

ima li nade za ljubav Empty ima li nade za ljubav

Počalji  sladjana Sre Apr 21, 2010 7:12 pm

Nova sam na forumu, interesantno deluje. Astrologiju pomalo znam a još i učim...
Zanima me ljubav i brak. U vezi sam sa oženjenim muškarcem već godinu dana ali ne znam kuda to vodi... Meni je u VII kući Retro Mars i zadaje probleme ...
Da li je moguće stupanje u brak sa starijim partnerom, iz razloga sto mi je SO, suvladar VII polja, u konjukciji sa VE, a sve u Jarcu!!! Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  astromaestro Sre Apr 21, 2010 10:59 pm

Bez ičega ću reći ono što svima govorim a nalaze se u istoj situaciji...

Mala gubiš vrijeme i energiju.... petljaš se nekome u brak... ( ne čini drugima ono što ne želiš da drugi tebi čine ) TU NEMA KOMPROMISA ako nastaviš,radiš si lošu karmu. nađi si nekog tko je slobodan........

Pa se ti misli......
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  Čarobnica Sre Apr 21, 2010 11:29 pm

Sladjana, dobro došla na forum sunny

Svaka retro planeta koja se nadje u određenom polju dovodi do otežanja, kod tebe po pitanju komunikacije uopšte s obzirom na to da je Ma vladar 3. polja, polja komunikacije...ako gledamo i tranzite onda se dodatno otežava situacija ako je ta planeta dotanuta nekom drugom u tranzitu...a tebi je još Mars neaspektovan...Merkur, vl.5 pokazuje tajne ljubavi jer je otišao u 12. kuću a u trigonu sa Sa daje starije muškarce, Sunce u Jarcu može isto da da starijeg muškarca ali bih ga ja ovde gledala ipak kroz Mesec u Ribama jer ti je prvi vladar 7. ipak Rak...to bi mogao da bude neko ko je umetnik, čovek kome je važna porodica...Da li je to muškarac za koga pitaš trebalo bi da pokaže njegova natalna karta, odnosno da li tebe ima u njegovom natalu?

Pozdrav Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  Izida Čet Apr 22, 2010 2:27 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  sladjana Čet Apr 22, 2010 7:16 pm

Izida ::Njoj je 5 kuca u Biku a vl. je u 1, tr. VE i rME sad idu kroz 5 pa nije li to pravo vreme da se postavi ovakvo pitanje... Cool
ME ide iz 5 u 12 ali je vl 6 kuce i bogami u 180 sa JU koji je vl. 12 kuce a evo ga u 6 pa su lepo zamenili mesta svako u znaku vladavine onog drugog, pa su oba na jaka i meni na neki nacin sve ovo vezano kroz posao...jel to neki tip s posla ili je na neki nacin vezan za posao ili nedaj boze da nije sefcic neki pa VE je 90 PL a PL.vl.10...a MO vl. 7 sjeban od svog vl.NE sa 90...a jbga gde god je NE tu je magla, to je sve obavijeno tajnama,nista se ne vidi...
Ne znam ali predpostavljam da ovo nece doveka biti tajno, kad izleti napolje bice ovde loma...

Kažem ja mnogo je komplikovano...Nije mi šef ali mi je pomogao oko sadašnjeg posla a i njegov posao tj lokal je preko puta moje kancelarije...

Postavila sam i njegovu kartu možda to da neke odgovore... Njemu je Ve u Jarcu a i VII kuća u Blizancima i nastavlja se u Raku...
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  Čarobnica Čet Apr 22, 2010 7:33 pm

sladjana ::

Kažem ja mnogo je komplikovano...Nije mi šef ali mi je pomogao oko sadašnjeg posla a i njegov posao tj lokal je preko puta moje kancelarije...

Postavila sam i njegovu kartu možda to da neke odgovore... Njemu je Ve u Jarcu a i VII kuća u Blizancima i nastavlja se u Raku...

Sladjana, loše se vidi njegov natal, probaj da ga postaviš ponovo Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  sladjana Čet Apr 22, 2010 7:44 pm

Čarobnica ::
sladjana ::

Kažem ja mnogo je komplikovano...Nije mi šef ali mi je pomogao oko sadašnjeg posla a i njegov posao tj lokal je preko puta moje kancelarije...

Postavila sam i njegovu kartu možda to da neke odgovore... Njemu je Ve u Jarcu a i VII kuća u Blizancima i nastavlja se u Raku...

Sladjana, loše se vidi njegov natal, probaj da ga postaviš ponovo Smile

sad je ok ... Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  Čarobnica Čet Apr 22, 2010 10:26 pm

sladjana ::

sad je ok ... Very Happy

Sad se ne vidi ni jedan...eto retro ME na delu...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty ne moguće

Počalji  sladjana Pet Apr 23, 2010 5:29 pm

Uradila sam sve onako kako bi trebalo ..
Mala pomoć ako mislis da nije sve kako treba...
pozzz
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  Izida Pon Apr 26, 2010 3:10 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  sladjana Pon Apr 26, 2010 6:21 pm

Nije komplikovano...tebi je vl. 5 u 12 pa je to tvoja sklonost ka paralelnim vezama ili vezama sa zauzetim muskarcima i to pre braka a vl. 7 ti je u 2 pa kad budes materijalno obezbedjena eto i pravog, i MO ti je kao vl. 7 u 90 sa NE SVOJIM VLADAOCEM..snovi,bajke.. a kod njega je vl.5 MA u 10 pa njemu ide sve reko posla, tu nalazi sve ljubavi ili devojke s kojima se zabavlja ali je njemu vl.7 u 12 pa eto on vara u braku, sklonost duplim, vanbracnim vezama, izletima kako god bilo i eto to vas je spoijilo.... Wink[/quote]

Znam ja vrlo dobro šta nas je spojilo...ja nisam sklona parlelenim vezama i sad sam jos zbunjena sto sam sa njim i što ga toliko volim....Mene zanima ono sto i zvuči naslov IMA LI NADE .... Question
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  Izida Uto Apr 27, 2010 10:39 am

.....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Za Izida-izvini

Počalji  sladjana Uto Apr 27, 2010 5:22 pm

Pogrešno si me razumela, ti si me predstavila malo čudno jer o sebi nikad nisam tako razmišljala...nisam htela da se raspravljam sa tobom ali pored te tvrdoglavosti (koju smatram svojom najvećem manom) imam ja i neke kvalitete.Ja sam romantična i idelaista , volim da sanjam istina jer taj moj Mesec je skroz suprotan od onoga što ja jesam kao Jarac...
Ja sam se zaljubila u oženjenog muškarca koji je kao savršen za mene i to je to. ❤Ne umem drugačije to da objasnim...
Ja ne očekujem odgovore konkretne za mene, moju budučnost ve veze niti ičega konkretno.Astrologija daje mogućnosti ali ja ih sama biram...
Izvini još jednom...
pozzz
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  Izida Sre Apr 28, 2010 12:38 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:50 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  sladjana Sre Apr 28, 2010 6:43 pm

[/quote]
Evo i ovde da ti odgovorim i mislim da ce biti sasvim dovoljno pa da nastavimo dalje
Astrologija kaze da postoji sklonost ka tajnim vezama a ti si u takvoj trenutno, volis i vidjas se sa ozenjenim muskarcem i to mora da se sazna jednom pa shodno tome vodi racuna sta i kako ces da uradis..
Astrologija kaze da fatalne ljubavi bice VE 90 PL pa evo je kud ces fatalnije od zaljubljivanja u coveka koji nije slobodan
Astrologija kaze da patis jako i duboko i da ces patiti tek ako ovo ne prekines na vreme jer astrologija kaze da se ovaj covek nece razvesti jer njegova karta upucuje na to, nece napustiti zenu zbog, ne samo tebe nego zbog nijedne koja bude dosla posle tebe i kojih je mozda i bilo pre tebe.
Astrologija kaze da tebe negde ceka neko ko ce te voleti i sa kim ces biti srecna,kaze ti da se osvestis na vreme, jer vreme tebe nece cekati ono ode, prolazi i nemozes ga zaustaviti
Astrologija kaze da tvoj MO kao vl ove 7 kuce koji je u 2 u Ribama i u 90 sa NE-svojim vladaocem nedozvoljava ti da izadjes iz sveta snova i da skines te ruzicaste naocare koje nosis i pogledas stvarni svet oko sebe koji nije tako ruzicast ali u opste, probaj videces..
Astrologija kaze da tvoj r MA neaspektovan u 7 da ti relativno lako ulazis u emotivne odnose, ljubav ti je hrana i daje ti energiju i optimizam ali daje i probleme u ljubavi..

Na kraju moram da te pitam /jer si mi u postu nekom gore napisala da ti znas sta vas je spojilo/ sta vas je spojilo..kod tebe je ljubav a sta je kod njega, znas li...

pozz[/quote]

Mislim da je i kod njega ljubav i to ne kažem tek tako. Godinu dana smo zajedno i on se mnogo promenio od tada, bio je jako zatvoren prema meni a sad je komunikacija jako dobra . Mnogo se dobro razumemo, nekako smo popunili neke praznine u duši, razumeš o čemu pričam. Oboje imamo Veneru u Jarcu -dosta problema sa emocijama i nekako smo se našli... Njegov brak je i pre mene bio u krizi.
Takođe mislim da ga deca jedino vezuju za brak jer novac dobija i dobijao je od oca koji živi u Nemačkoj. Firmu je otvorio sa bratom i pošto mu brata znam od ranije znam neke stvari o njegovoj porodici i o njemu i pre početka veze...
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  sladjana Čet Apr 29, 2010 7:33 pm

Svakako konjukcija venere i sunca daje mi odlaganje ulaska u brak i moze mi doneti vezu sa starijim partnerom. zato sto mi je jarcu vladar 7 polja je mesec/rak dvojni znak !!!

Rolling Eyes
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  sladjana Sre Avg 18, 2010 6:56 pm

[quote="Izida"]
Nije komplikovano...tebi je vl. 5 u 12 pa je to tvoja sklonost ka paralelnim vezama ili vezama sa zauzetim muskarcima i to pre braka a vl. 7 ti je u 2 pa kad budes materijalno obezbedjena eto i pravog, i MO ti je kao vl. 7 u 90 sa NE SVOJIM VLADAOCEM..snovi,bajke.. [quote="Izida"]

Zar Mo kao vladalac moje VII kuće ne bi trebalo da predstavlja mog budućeg kao finansiski jačeg od mene ?!
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  Astrotanja Sre Avg 18, 2010 7:15 pm

Vladar 7. u drugoj može značiti da novac dolazi ili preko partnera,ili preko poslova vezanih za javnost. Partner utiče, poboljšava materijalnu situaciju, a Mesec u ribama označava da će to biti emotivna osobama,senzibilna, koja ne mora biti Ribe po horoskopu, ali može tu imati ascdent, ili neku za njega značajnu planetu u ovom znaku. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ima li nade za ljubav Empty Re: ima li nade za ljubav

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu