Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koch ili Placidus?

4 posters

Ići dole

Koch ili Placidus? Empty Koch ili Placidus?

Počalji  tanjica Sre Apr 28, 2010 12:30 pm

Tanja,procitah na nekoj internet stranici da je sistem koch mnogo precizniji od placidus-a?Zbunjena sam,jer se sada situacija menja u mojoj natalnoj karti...Hvala I love you

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koch ili Placidus? Empty Koch

Počalji  astromaestro Čet Maj 06, 2010 2:03 pm

Ja koristim Koch, jer sam njih kupio prve, a imali su najpreglednije stranice... Kasnije sam dobio naputak kako je Koch najbolji za sve rođene oko 45 paralele...... confused bounce Shocked Basketball flower cherry drunken lol!
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

Koch ili Placidus? Empty Re: Koch ili Placidus?

Počalji  tanjica Sub Maj 08, 2010 10:33 am

Hvala,astromaestro...ja sada,ako je tako imam situaciju da posmatram UR u Sc u 4.polju,a ne u 5.,a SA u 2.a ne u 3.polju... flower Najvise me interesovalo jer ne znam kako da tumacim trudnoce i decu...a ovi stalni obrti u kuci su proizvod i uticaj Ur.... Shocked

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koch ili Placidus? Empty Re: Koch ili Placidus?

Počalji  Gost Sub Maj 08, 2010 4:38 pm

astromaestro ::Ja koristim Koch, jer sam njih kupio prve, a imali su najpreglednije stranice... Kasnije sam dobio naputak kako je Koch najbolji za sve rođene oko 45 paralele...... confused bounce Shocked Basketball flower cherry drunken lol!
Takodje...pogledaj koliki je promasaj gledajuci realnu situaciju, kod mene. Mars bi mi bio u 5-oj, pa su hobi kao posao i sva interesovanja sasvim "procitana". Ne samo sto se ne pronalazim, bar nisam od sad sa Marsom u 6-oj, a mozda i pocetak 6 u Devici, nego...totalni promasaj!!! Mad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koch ili Placidus? Empty Re: Koch ili Placidus?

Počalji  zelena dolina Pon Jun 07, 2010 11:16 am

ja sam uradila kartu po Kochu http://www.dodaj.rs/?1S/mi/1lsZEGEu/po-kochu.gif i ne vidim neke spec promene sem NE i JU sto su sad u II polju Smile
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koch ili Placidus? Empty Re: Koch ili Placidus?

Počalji  Astrotanja Pon Jun 07, 2010 12:19 pm

Placidus je danas prihvatljiviji kod većine profesionalnih astrologa i ja ga koristim. Meni se pokazao kao bolji. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koch ili Placidus? Empty Re: Koch ili Placidus?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu