Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti sunca

4 posters

Ići dole

Tranziti sunca Empty Tranziti sunca

Počalji  Supernova Ned Okt 26, 2008 1:42 pm

SUNCE U PRVOJ KUĆI (Namece se - zelja za uspehom)

Puni ste energije, osecaj za prakticno, imate volje, zto vase stvaralacke sposobnosti treba samo da stavite u sluzbu posla koji trenutno radite. Ako sada date sve od sebe, mozete postici znacajan uspeh. Podrska autoriteta. Medjutim morate da dobro sagledate sebe, da se ne biste previse nametali.

SUNCE U DRUGOJ KUĆI (sklonost da se zaradi i uziva - trosenje preko mere)

Okrenuti ste cticanju. Dobri izgledi za zaradu, ponajvise kroz velike poslove To cete mozda ostvariti uz pomoc veza sa ljudima na vaznom polozaju. ALI NOVAC CETE MORATI SAMI DA ZARADITE samo ukoliko date sve od sebe i racunajte da cete morati puno da radite. Pazite da udjete u ekonomske poteskoce zbog nerazumnog trosenja novca.

SUNCE U TRECOJ KUĆI ( Okrenutost kontaktima, obrazovanju)

Odnosi sa rodbinom i okolinom su naglaseni, kao i kontakti na putovanjima. Bice vam vazna komunikacija - da izmenjujete ideje i reci jer osecate da imate nekom nesto da kazete ili napisete. Bicete jako pricljivi. Period koji protezira putovanja, imacete uspeha na tom putovanju. Zasticeni ste u saobracaju. Ukoliko vas odnos bude bio negativan malo cete postici, puno raspravljati. Ali je najvaznije da vam Sunce daje optimisticki pogled na svet.

SUNCE U CETVRTOJ KUĆI (Okrenutost domu)

Morate slediti svoj unutarnji glas koji je u ovom periodu najjasniji, to je vas vodic kroz zivot. Ukoliko odete u neku racionalizaciju pogresicete. Ako ste umorni povucite se u kucu da bi napunili baterije. Bicete jako vezani za dom, porodicu i roditelje. Moguci problemi sa stanom, ali ce na kraju da se sve, najverovatnije, dobro resi, pa i moguce svadje u KUĆI, ne dozvolite ih. Pozabavite se porodicnim pitanjima, posebno opstom atmosferom u KUĆI. Mozda cete morati da "lupite rukom o sto"!

SUNCE U PETOJ KUĆI (okrenutost drustvenom - zabavama - ljubavi)

U ovom periodu uzivajte u drustvenim aktivnostima, uspehu u sportu, umetnosti i romanticnim vezama. Zaista ste zeljni provoda i ne treba da oklevate da upoznate nove ljude i sklopite nova prijateljstva. Vasa ljubav ce cvetati i pravi je cas da onima koje volite pokazete dubinu svojih osecanja. Samouvereni ste, optimista, uopste se ne bojite rizika niti takmicenja. Bicete jako kreativni, a sam pristup zivotu stvaralacki. Moguce je da unapredite nesto. Vasa pojava ce ulivati poverenje, pa ce se na vas mnogi osloniti. Moguce je da sretnete uspesne i ugledne licnosti, javno poznate. Ne dozvolite sebi aroganciju, pompeznost, jer su to odlike nizih tipova.

SUNCE U SESTOJ KUĆI (okrenutost higijeni - zdravlju - uspeh u poslu)

Imacete priliku da se dokazete na poslu jer imate naklonost autoriteta. Predstoji uspeh jer ne mozete da prihvatite podredjen polozaj. Ako se potrudite uspecete, ali ne ocekujte sam vrh. Vredni ste, ali drugi imaju vise koristi od vaseg rada nego vi sami. Verovatno cete biti u situaciju da pruzate usluge drugima ili da ih lecite. To je bolje nego biti bolesnik. Ukoliko nastupi kriza sledi period nezaposlenosti, sukoba sa saradnicima, otkaz zbog neposlusnosti. Popravlja vam se kondicija, bila vam je smanjena vitalnost. Cuvajte oci, kicmu srce, krvotok. U ovom periodu budite vise na svezem vazduhu.

SUNCE U SEDMOJ KUĆI (javno ispoljavanje - trgovina - ortakluk)

Naglaseni su vasi odnosi sa javnoscu, poslovnim partnerima, u braku. Lako vam se mogu otvoriti vrata uspeha ukoliko budete imali stabilne odnose. Vrlo je vazno da budete u stalnim bliskim kontaktima sa drugim licima - jer ste nesamostalni. Drugi ljudi su izvor vase energije, pa pazite koliko im se dajete. Privucicete paznju okoline, smatrace vas pozitivnim, vrednim, omiljenim, iskoristite sansu. U poslovne odnose mozete ulaziti, a to znaci da nikako ne pocinjete nikakav posao samostalno, jer cete bolje "funkcionisati u duetu". Svojim ponasanjem privucicete ugledne i one na polozaju, ali pazite - i one koji glume.

SUNCE U OSMOJ KUĆI (spoznaja uzroka i posledice, ugrozenost)

Sunce u ovom polju se odnosi na zastitu zivota, stiteci vas od violentnih dogadjaja i kriza. Period koji naglasava strasti. A vi mozete izabrati da budete heroj ili da izbegnete opasne situacije. Ali to sto vam se desava nije slucajno, i koliko uspete da konstruktivno prebrodite period koji je pred vama, bicete kao preporodjeni, to cete videti po ponasanju drugih prema vama. Period kada mozete naslediti novac ili dobitak kroz muske clanove u porodici, a moguce je da vam zivotne situacije isceniraju da preuzmete odgovornost za nesto.
Losi aspekti ukazuju da je ovo period koji ima i svoju tamnu stranu, kada mozete ocekivati zivotnu opasnost, operaciju, stradanje muske osobe i patnju zbog te osobe. Period pun uspona i padova, a pre svega neminovne su zivotne krize.

SUNCE U DEVETOJ KUĆI (duhovna spoznaja - knjizevnost - politika)

Verovatno cete lako pozavrsavati velike poslove, steci ugled i cast. Ukazuje vam se cak prilika za put u inostranstvo, da nesto prosirite. Treba samo da uvek idete ka istini i odrzavajte u svojim odnosima visok eticki nivo. Uvek kada to sledite otvara vam se energetski tok, u suprotnom cim lazete odrazice se na zdravlje. Moguce je da udjete u kakav posao prenosa znanja, publikacija, stampe.

SUNCE U DESETOJ KUĆI (visoko zvanje - uspeh u karijeri - ali i pad)

Ambiciozni, zelite visok polozaj, da dominirate. I treba da uzivate u velikom uspehu i paznji na profesionalnom planu jer imate podrsku. Bicete u centru paznje, ali shvaticete da je delotvornije biti skroman i videti kako vas rad najbolje moze da pomogne drugim ljudima - jer to vam je zadatak sada. Da bi vas primetili morate da postanete samostalani i da se sami izborite za svoje mesto u svetu, da date svoj maksimum i da zablistate - bas sada! Ne posustajte pred autoritetima i problemima jer to je polje gde ce se voditi borba.

SUNCE U JEDANAESTOJ KUĆI (uspeh kroz veze - ostvarenje nada - prijateljstva)

Protekcije i prijatelji vam mogu puno pomoci da realizujete svoje ciljeve, ukoliko su jasni. Plodovi vaseg rada su naglaseni. Lako se moze dogoditi da bas sada osnujete neku organizaciju.
A losi aspektu ukazuju da mozete podpasti pod uticaj drugih ljudi. Da su vam u ovom periodu istaknute sve negativne osobine zahtevacete puno od drugih, a to moze izazvati mnogo sukoba sa drugim ljudima, a posledica da cete imati poteskoca da se vasi planovi ostvare. Ukolite krenete putem saradnje ocekujte pomoc prijatelja, iskoristite sve veze i imacete mnogo uspeha u svemu. Posto imate sve sanse da uspete, suzbijte svoju naglasenu sujetu, nije vredna da se propustiti ipak zadovoljavajuci period !

SUNCE U DVANAESTOJ KUĆI (uspeh u tisini - pomoc nekome)

Sada je period kada se treba povuci iz javnosti jer se necete najbolje snaci. Obnovite svoju vitalnost u samoci i tisini posto nemate dovoljno energije da se iskazete. Mozda bi bilo dobro da otputujete negde daleko. Ako vam ko potrazi pomoc, pomozite mu. Period kada cete mozda morati da ucinite neku zrtvu. Uspeh samo u osami. Ne bi bilo dobro da se sada razbolite.
Supernova
Supernova

Broj poruka : 45
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti sunca Empty Re: Tranziti sunca

Počalji  Supernova Ned Okt 26, 2008 1:45 pm

Trenutno sam se uvjerila u ovo što je napisano za tranzit sunca kroz IV kuću, jer sam se juče baš svadjala sa ukućanima, pojavile su se neke tenzije niotkud... a tu je još i tanzitni mars i eto svadje na pretek. Ali, meni je natalno sunce napadnuto kvadratom marsa iz IV kuće, pa se samo dešava aktivacija ovog natalnog aspekta.
Tranziti brzih planeta kao što su sunce, venera, mjesec i merkur, obično se ne osjete na nekom dugoročnom planu, ali ih ipak kroz svakodnevno raspoloženje osjetimo, oni su sastavni dio naših aktivnosti kojima se okrećemo.
Supernova
Supernova

Broj poruka : 45
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti sunca Empty Re: Tranziti sunca

Počalji  Astrotanja Ned Okt 26, 2008 2:06 pm

Tranzitno Sunce, vl. mog Ascedenta mi je trenutno u trećoj kući i juče, kada mi je krenuo sa radom Forum bio mi je u sekstilu sa natalnim Marsom, što se i danas oseća, jer me čini aktivnom baš na planu komunikacije, kontakta, izražavanja. Danas mi sunce ulazi u sekstil sa natalnim Mesecom , koje je u prvoj kući i osećam veći unutrašnji sklad i bolje se i fizički osećam, nakon upale uha, koja mi još uvek traje, ali sada već popušta.
Ono što mi se dopada i što pomaže komunikaciju, razmenu je današnji tranzit Merkura, sekstil a nat. Me u trećoj sa natalnim Merkurom. Pišem, mislim, odgovaram drugima i bolje se osećam, nakon teškog tranzita Saturna koji mi je bio u kvadratu sa Merkurom i koji mi je osim teškoća u realizaciji nekih mojih planova doneo i napor u savladavanju problema, posebno vezanih za dete, za početak njegovog školovanja, prvi razred i brige u vezi sa tim.
Doneo i uplu uha. Crying or Very sad Sada sam konačno bolje volje i drago mi je da to mogu da podelim sa svima vama koji ste sada ovde. I love you
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti sunca Empty Re: Tranziti sunca

Počalji  ~Silk~ Sub Maj 23, 2009 10:50 pm

eto i meni se poklopio tranzit sunca kroz 4 kuću, sada čekam da vidim šta će mi doneti kroz 5 kuću, pogotovo jer prolazi preko natalnog meseca.
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti sunca Empty Re: Tranziti sunca

Počalji  Strelica Pon Maj 25, 2009 3:02 am

Meni ne donese ono cemu sam se nadala onomad,kad bejase u 6 i 7. Mozda bude nesto sad kad je u 8. Ali Mars mi fali... Twisted Evil
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti sunca Empty Re: Tranziti sunca

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu