Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posao

5 posters

Ići dole

Posao Empty Posao

Počalji  devojcurak Sre Maj 05, 2010 11:04 pm

Ako ima nekog raspolozenog da baci pogled na moj horoskop i kaze mi neke "optimisticne vesti u vezi sa poslom". Ne mogu vise da radim na crno....sto je previse, previse je....... No

30. 01. 1976.
Beograd
05:05h

devojcurak

Broj poruka : 8
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Čarobnica Čet Maj 06, 2010 10:53 am

devojcurak ::Ako ima nekog raspolozenog da baci pogled na moj horoskop i kaze mi neke "optimisticne vesti u vezi sa poslom". Ne mogu vise da radim na crno....sto je previse, previse je....... No

30. 01. 1976.
Beograd
05:05h

Dobro došla na Forum,

zamoliću te samo da postaviš kartu, kako bismo imali bolji uvid u aspekte.

Evo linka gde možeš da pročitaš kako da postaviš kartu:https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm

Pozdrav sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  devojcurak Pon Maj 10, 2010 1:53 pm

Posao Natalna-karta-devojcurak

Nadam se da sam uspela..... Very Happy

devojcurak

Broj poruka : 8
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  devojcurak Pon Maj 17, 2010 10:15 pm

.....evo karte...dajte pliz neki odgovor.....""Uteha....dajte mi utehu....."" I love you

devojcurak

Broj poruka : 8
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Astrotanja Uto Maj 18, 2010 8:11 pm

Deojčurak, objasni situciju u kojoj si sada. Koji ti posao radiš i kakvo ti je obrazovnje. Šta je to što bi želela da radiš, da možeš d bireš?

Ti ćeš imati prilike da naglo promeniš život i finansijke uslove, ako nastojiš da stekneš nezavisnost i upustiš se u nešto što je u simbolici tvog Urana, vl. 2. u 10. u Škorpiji.Najviš novca bi ti dolazio kad bi sama radila i gradila svoju karijeru.Vladar desete je u 9, pa na posao kojim se baviš moglo bi uticati obrzovanje, jer bi to povećalo mogućnosti.
Šesta kuća posla ti je u Blizancim, što ukazuje na posao koji ima neke vez ili sa komunikacijom, ili kretnjem, ili putovanjima, ili trgovinom i sličnim deletostima. Mars u 6. ukazaju da ćeš imati šanse da radiš više od jednog posla i da si spretna u radu.

Trenutno ti je Neptun u 2. kući fiasija , pa nije i čudo da si nezdovoljna poslom koji radiš. Vladr 2. kuće Uran kda bude tranzitro trećem omogući će novine, vezane za zaradu i novi početak. To može biti posao vezan ili za komunikciju,ili da podrazumev puno kretanja i kraćih putovanja. Ako je tačo vreme to bi moglo biti uskoro već tokom juna.sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Draga Astrotanja,

Počalji  devojcurak Sub Maj 29, 2010 10:09 pm

...draga Tanja, hvala na odgovoru. A evo i ukratko moje price: radim vec godinama kao bebisiterka, po struci sam pravni tehnicar, posao u struci skoro da nisam ni radila......mozda samo nekih par meseci (tada sam jedino bila prijavljena) , i od tada se "druzim sa klincima". Nesto ne vidim prilikuu za stalan posao!!!!!!!! Rolling Eyes

devojcurak

Broj poruka : 8
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  zelena dolina Uto Jun 01, 2010 1:39 pm

posmatraj vladara MC marsa , on ti moze pokazati stanje sa poslom i sluzbom!
direkcije i progresije marsa

ne znam nesto gledam direkcije za tvoju 41..42 godinu, mozda bi tada trebala da predjes da radis nesto drugo, jer tvoj SA iz 7 kuce pravi opoziciju sa MO i ME, pa ce direktivni MA to da pokrene...tada ce biti promene ali nisma sigurna koliko ces ti tada biti zadovoljna...
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  devojcurak Čet Jun 24, 2010 10:49 pm

Hvala na odgovoru puno.

devojcurak

Broj poruka : 8
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  lafica Sub Avg 07, 2010 10:34 pm

Da li bi i meni netko pomogao u tumačenju posla. Imam vodeni trigon planeta u 10, 5 i 2.kući,što bi kao trebalo biti dobro, međutim ja još uvijek radim na crno. Vladar 10. mi je u 5. i to ne znam točno kako bi protumačila ali nekako mi se čini da moje buduće zanimanje baš i nema puno veze sa mojom strukom, a opet vladar 9. mi je u 10 što bi bio kao neki logičan niz da ipak to bude u struci. Moram priznat da sam se malo pogubila u svemu tome pa ako bi bila kakva dobra duša da mi malo razjasni. Zanima me da li će ipak moj posao biti u struci i kada bi se to moglo ostvariti.
Puno Vam hvala unaprijed.

https://2img.net/h/oi36.tinypic.com/2repixk.gif
lafica
lafica

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu