Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nekad tako jaka osecanja a sad.....

3 posters

Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Arijana Pon Maj 17, 2010 12:37 pm

Poz svima Smile

ovo je nekada bila uzasno snazna veza,ni on ni ja nikad nismo osetili nishta priblizno slicno,trajalo je godinu dana i onda hladjenje sa njegove strane...i sad smo ''zajedno'' ili vec ne znam ni sama,ali nestala je ta snaga...ili mozda nije? ja nekako volim da mislim da je ta jaka povezanost josh uvek tu...Ne znam shto je meni toliko teshko da se odvojim od njega,da odem...


ovo sam ja Smile

https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/2dtx1k6.gif


a ovo je on


https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/xp4ljp.gif

samo kliknite na onu lupu koja se pojavi i uvecace vam njegovu kartu

hvala unapred za komentare Smile
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Arijana Pon Maj 17, 2010 4:13 pm

i zanima me kako vi vidite ovaj odnos u buducnosti... Smile
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Arijana Uto Maj 18, 2010 1:04 am

Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Astrotanja Uto Maj 18, 2010 4:47 pm

Arijana, dobro nam došla!

do hlađanja osećanja kod njega došlo je prošle godine kada mu je trazitni Saturn bio na natalnom Mesecu.

Ono na šta bi ti obratila pažnju je konjukcija tvoje Venere i njegovog Saturna. Pročitaj sve o konjukciji Saturna i Venere u uporednim horoskopim, koju imaš na ovom forumu.

Ima tu dosta međusobnih aspekata, neki su povoljni, kao sektil između vaših Meseca, trigon njegovog Marsa i tvog sunca, sekstil tvog Sunca i njegoog MErkura, ali i nepovoljnih kao kvadrat njegove Venere i tvog Sunca koji je itd.

Predlažem ti da kreneš redom i nalaziš aspekte koji postoje već na forumu, u rubrici uporedni horoskopi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Arijana Sre Maj 19, 2010 8:28 pm

hvala puno.. Smile

mada,ja mislim da je kraj...previshe me povredjuje nekim svojim ponashanjem,i uopste ne shvata koliko me povredjuje,...ponekad se osecam kao da sam samo stalak njegov koji uvek treba da bude tu za njega,a on nishta..ne mogu da verujem da me toliko ne ceni Sad
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Gost Čet Maj 20, 2010 12:37 am

Astrotanja ::Arijana, dobro nam došla!

do hlađanja osećanja kod njega došlo je prošle godine kada mu je trazitni Saturn bio na natalnom Mesecu.

Ono na šta bi ti obratila pažnju je konjukcija tvoje Venere i njegovog Saturna. Pročitaj sve o konjukciji Saturna i Venere u uporednim horoskopim, koju imaš na ovom forumu.

Ima tu dosta međusobnih aspekata, neki su povoljni, kao sektil između vaših Meseca, trigon njegovog Marsa i tvog sunca, sekstil tvog Sunca i njegoog MErkura, ali i nepovoljnih kao kvadrat njegove Venere i tvog Sunca koji je itd.

Predlažem ti da kreneš redom i nalaziš aspekte koji postoje već na forumu, u rubrici uporedni horoskopi. sunny
Venera 0` Saturn = Saturn (ovde on) ce biti jako zahtevan, a Venera ce se osecati uskracena za osecanja koja mogu biti duboka, a koja Saturn mozda ne razume. Sa moze toliko insistirati na svojim principima da sprecava partnera da ispolji svoja osecanja. Ipak, bice ovde puno kocnica. Veza moze s mukom da se ostvari i traje uz velike zrtve pa ovde ipak ne sledi odusevljenje. Neka znacajna ralika postoji koja treba da se premosti.

A takodje stoji i SMC 0` SA - pa dodatno daje pritisak vezanosti...i to kroz polje partnerstva i blize okoline, u tesnoj ste vezi sa okolinom, tako ste povezani, makar to bila i samo komunikacija preko njih.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Arijana Pet Maj 21, 2010 3:02 pm

Hvala Tanja i Mila Smile

@ mila

ono shto hoces da kazes je da se veza moze nastaviti...ali ne i srecna Sad
pogotovo taj deo me udario '' moze da traje uz velike zrtve'' shto znaci da mogu biti zrtve ali nikakve nagrade...ali eto,u pravu si shto se te vezanosti tiche,jer se ja bar osecam cudno vezano za njega,kao da bih htela da odem a neshto mi ne da.....

ukoliko se odvojimo ( ako ne zapitkujem mnogo Smile ) kako onda deluje stanje? jel se vide neke veze ( njegova sa drugom devojkom ) i neka nova moja,koja bi mozda bila na pomolu ili...?
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Gost Pet Maj 21, 2010 3:36 pm

Znam da cesto Jupiter u aspektu nije taj koji hladi odnos, ali on natalno ima Sa180Ju koji govori o frustracijama zbog nemogucnosti da prihvati ogranicenja u nekoj sferi zivota, pa posto je kod njega relacija 1/7 polje, verovatno da mu zadovoljstvo i sreca direktno uticu od partnerskog odnosa SVAKE VRSTE! Pa mozda cesto nisi ni ti kriva za neke nesporazume, jer mozda nezadovoljstvo koje on trpi ponekad je zbog posla.
A Tvoja Venera je upavo u opoziciji sa Jupiterom, koja daje i nesporazume zbog nemogucnosti da se razumju licni ciljevi partnera, a zelja ako se neka ne ostvari prelazi u nezadovoljstvo i harmoniju. Tad Venera moze da zameri partneru da je zanemaruje, a on to moze protumaciti kao sebicnost i da je ona previse zaokupljena sobom, pa niti popusta, niti poklanja. Onda verovatno Ti popustis iako on ne obecava mnogo.
U svakom slucaju treba se potruditi i biti jako posten u ovom odnosu, prema sebi i prema partneru - medjusobno! Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Arijana Pet Maj 21, 2010 4:44 pm

e bash to,ubola si sushtinu Smile

kad neshto ne dobijem od njega ja zamerim i on uvek to tumachi kao sebicnost i postane josh vishe odsecan....mozda donekle i jesam sebicna,ali bar u mom umu ja mislim da ne zahtevam mnogo,samo mozda ton kojim kazem neke stvari njemu daje taj utisak....
zato sam i pitala,ukoliko bismo se rastali konacno,da li se vide neke veze...ukoliko se kod njega na pomolu vidi neka buduca veza ( ukoliko bi raskinuli ) mozda je bolje da ga pustim...Iako smo jednom drugom bili sve,proziveli zajedno svashta,bitniji mi je bio i od mojih roditelja ( i ja njemu ),prva osoba kojoj sam se do kraja otvorila,i on meni, shto se kaze soul mate...ali izgleda da se svih reci,obecanja,i uspomena od nas dvoje secam samo ja...
ali toliko je cudno,a zvuci smesno,ali bila sam ubedjena da je on...onaj pravi,razmisljali smo i dete da imamo dok smo bili u vezi Smile

izvini ako smaram Smile


Poslednji izmenio Arijana dana Pet Maj 21, 2010 4:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Arijana Pet Maj 21, 2010 4:45 pm

i hvala shto izdvajas vreme Smile
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Arijana Pet Maj 21, 2010 10:46 pm

zapravo...tacan opis osecaja bi bio...da se osecam kao da...sam mu nepotrebna. mi smo se upoznali kad je njemu bilo jako teshko u zivotu,i bash tu celu godinu,malo vishe,sam ja bila sa njim,svakog trena i on je iz tog losheg perioda izashao,i zavrshio je sa jednim ciklusem u svom zivotu i...nekako..osecam kao da mu vishe ne trebam. kao da sam posluzila svojoj svrsi kad sam mu najvihse trebala u zivotu i sad,kad je ok,sad kad mu sve na bolje i ici ce mu josh da....eto...da je nekako odlucio...da sam i ja deo starog i da mu vishe ne trebam,shto boli. I cim su stvari krenule na bolje,kao...da je zaboravio. ali necu da ga sprecim da zivi svoj zivot.
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  beli lav Sub Maj 22, 2010 12:27 am

imas Sunce na 16stepenu riba,ja na 17tom.ovo iznad sto si rekla sam i ja rekla za vise mojih veza.kao da sam citala svoje reci. Shocked
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Arijana Sub Maj 22, 2010 12:45 am

Eto,divota Laughing

nije lep osecaj uopshte,al moram stisnuti zube,sad nije vreme da budem slaba,iako jesam. samo,krivo mi je kako on to ne vidi...kako se to tebi reshavalo u vezama? jesu li ikad shvatili..?
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  beli lav Čet Maj 27, 2010 12:00 pm

bice bolno sto cu ovo reci.veze su se zavrsavale raskidom jer sam shvatila da u njima nije bilo ljubavi i da nisu nastajale iz ljubavi vec kao sto ti rece kad si trebala nekome.kada se budes osecala dovoljno dobro pojavice se neko koga ces voleti i on tebe naravno. I love you
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekad tako jaka osecanja a sad..... Empty Re: Nekad tako jaka osecanja a sad.....

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu