Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav u mom solaru..ima li...

3 posters

Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  sladjana Uto Maj 18, 2010 8:07 pm

Moj ovogodišnji solar je ne baš pozitivan...Imam retro Mars i retro Jupiter..
Ne bi trebalo puno da se nadam jer solarni asc skorpiji u ovoj god.donosi mi dosta problema i ispunjena je naporima, borbom, konfliktima...
A ljubav bas i ne obećava...može malo pomoći zbog 7 polja jer njgov vrh pada na kiron!!! Sad
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  Astrotanja Sre Maj 19, 2010 11:43 am

Slađana, ne vidi ti se solar, pa ga postavi, da bi mogli da ti odgovorimo. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  sladjana Sre Maj 19, 2010 5:20 pm

Izvinjavam se nisam uknjučila opciju da mi se uvek vidi potpis. Valjda je sad ok.POZZ
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  sladjana Uto Maj 25, 2010 8:06 pm

sladjana ::Izvinjavam se nisam uknjučila opciju da mi se uvek vidi potpis. Valjda je sad ok.POZZ


Možete pogledati solar...vidi se..pozzz Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  Astrotanja Uto Maj 25, 2010 10:01 pm

Slađana biće ljubavnih sastanaka, susreta, razmenjivanja ljubavnih poruka, koji će ti pričinjavaju zadovoljstvo,jer ti je solarna Venera u trećoj u konjukciji sa natalnim Suncem i Venerom.

Uran je u solarnoj petoj što govori o nekontinuiranosti, neobičnosti veze, ali i promenlnama u ljubavi koje su moguće, jer će Uran praviti sekstila sa Suncem. Biće interesantno, nesvakidašnje, ali i nestabilno, promenljivo, što je u prirodi Urana. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  sladjana Sre Maj 26, 2010 8:21 pm

Astrotanja ::Slađana biće ljubavnih sastanaka, susreta, razmenjivanja ljubavnih poruka, koji će ti pričinjavaju zadovoljstvo,jer ti je solarna Venera u trećoj u konjukciji sa natalnim Suncem i Venerom.

Uran je u solarnoj petoj što govori o nekontinuiranosti, neobičnosti veze, ali i promenlnama u ljubavi koje su moguće, jer će Uran praviti sekstila sa Suncem. Biće interesantno, nesvakidašnje, ali i nestabilno, promenljivo, što je u prirodi Urana. sunny

Da li solar u V mi je uran i pravi konj.sa nat.Mesecom vrh mog 7 polja partner pada na kiron sto ukazuje na moju ranjivost? (mogućnost ostavljenja od mog sadašnjeg partnera?)

Jedna poznanica mi je rekla da retro Mars u VII kod natala a ove godine u solaru donosi pregrš problema i samoću u ljubavi i da ni pod razno ne pomišljam na udaju ?! Question Meni je to nekako Sad !!!
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  gernica Sub Maj 29, 2010 5:42 pm

Jedna poznanica mi je rekla da retro Mars u VII kod natala a ove godine u solaru donosi pregrš problema i samoću u ljubavi i da ni pod razno ne pomišljam na udaju ?! Question Meni je to nekako Sad !!!

Natalni retrogradni Mars u VII polju daje da te partneri i vide kao svadljivu, ali obzirom
da je Mars Retro to ipak nije toliko naglaseno. Mars od oktobra prosle godine tranzitira znakom Lava i tovjim VII poljem, pa je to mogao biti razlog neslaganja sa partnerom proteklih
meseci. Ali, to sada polako jenjava, izdrzi do nekog 10og juna, ne reaguj burno...
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  sladjana Sub Maj 29, 2010 6:48 pm


Natalni retrogradni Mars u VII polju daje da te partneri i vide kao svadljivu, ali obzirom
da je Mars Retro to ipak nije toliko naglaseno. Mars od oktobra prosle godine tranzitira znakom Lava i tovjim VII poljem, pa je to mogao biti razlog neslaganja sa partnerom proteklih
meseci. Ali, to sada polako jenjava, izdrzi do nekog 10og juna, ne reaguj burno...

Ima istine Surprised , izdržaću do 10 juna...hvala!!!
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  sladjana Pon Jul 19, 2010 8:22 pm

[quote="sladjana"]

Natalni retrogradni Mars u VII polju daje da te partneri i vide kao svadljivu, ali obzirom
da je Mars Retro to ipak nije toliko naglaseno. Mars od oktobra prosle godine tranzitira znakom Lava i tovjim VII poljem, pa je to mogao biti razlog neslaganja sa partnerom proteklih
meseci. Ali, to sada polako jenjava, izdrzi do nekog 10og juna, ne reaguj burno...

prođe Mars a leto je, nekako sam prazna, nemam želju da idem igde samo bi samovala (ne mora da znači ništa loše/jarac) ali saturn se sprema za vagui to 27.7 da li se poklapa sa povratkom mog dragog sa mora,.....(ja nemam godišnji) Very Happy Question
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  sladjana Pet Avg 20, 2010 8:06 pm

Da li Ic u vodoliji koji meni pada na I kuću donosi promenu mesta boravka/preseljenje a Vladar Urana u V kući na natalni mesec da li tomože da bude neplanirana trudnoća ( moguće da je vladar solarnog Ne 0 sa JU-širenje tela) ..da li to preseljenje može biti povezano u slučaju da ostanem trudna ?
Neplaniram to ali ...
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u mom solaru..ima li... Empty Re: Ljubav u mom solaru..ima li...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu