Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venera u Raku

+5
tanjica
Čarobnica
elizabetbenet
IVA
Astrotanja
9 posters

Ići dole

Venera u Raku Empty Venera u Raku

Počalji  Astrotanja Uto Maj 25, 2010 3:07 pm

Venera je u raku, što utiče na više emotivnosti i okrenutosti porodičnim stvarima, domu.

Venera brižna, emotivna sentimentalna je kada je u Raku i tu je okrenuta traženju zadovoljstva i mira u porodičnom okruženju, domu. Osobe sa ascedentom u Biku, ili Vagi biće više emotivne, osetljivije na potrebe drugih. Bikovi na osobe iz svog okruženja, pa će ima komunikacija biti prijatna, obojena emocijama, posebno ukolikoVvenera pravi povoljne tranzite na natalne planete, pa mogu imati lepe susrete, druženja, kratka putovanja i slično, a Vage mogu uživati u nekom putovanju van svog okruženja, dakle nešto dalje, pa je povoljnili pak da zadovoljstvo, ili ljubav, prijatnost pronađu ukoliko studiraju na fakultetu, a ukoliko ne u društvenbim odnosima,ili uspostavljenjem veza sa rodbinom i slično.

Kada je Venera u Raku onda ljubav može doći i na nekom romantičnom mestu u blizini vode, bilo da je reč o izvoru, ili nekoj fonatani, ili nečemu sličnom. Dana će i Mesec u poslepodnevnim satima oko 15 s.. biti u trigonu sa Venerom, pa je povoljan dana za osećanja, emotivnu razmenu i slično.

Venera u Raku ako vam je recimo u četvrtoj može doneti više lepote, sklada u porodične odnose i povoljna je za uređivanje doma, ulepšavanje životnog okruženja itd.
Kako na vas deluje i šta vam donosi "boravak" Venere u Raku?
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty re

Počalji  IVA Sre Maj 26, 2010 2:00 am

Venera u raku , v kuca - obicno je to najlepsi period u toku godine , pozitivna osecanja, druzenje provod, optimizam, i poneko zaljubljivanje. Very Happy Very Happy Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  elizabetbenet Sre Maj 26, 2010 5:22 pm

Do kada traje ovaj tranzit?

elizabetbenet

Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  Čarobnica Sre Maj 26, 2010 9:02 pm

elizabetbenet ::Do kada traje ovaj tranzit?

13.6. izlazi iz Raka i ulazi u Lava...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  tanjica Sre Maj 26, 2010 10:15 pm

Meni prelazi preko Asc.Uglavnom je ovo period lepih stvari...ne osecam tranzit nesto jako,ali...prija mi.

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  Gost Čet Maj 27, 2010 1:53 pm

Kod mene je jos uvek u 3 polju..sad sam bas uskocila, potrebna devojcici iz komsiluka, mama joj je u selu(lose je baka) i sama je... Znam da u Raku Ve je motivisana porodicnim problemima i snaznom zeljom za decom...hm.ne znam da li je to razlog sto poslednjih dana na telefonu drzim temu sa bebom i to sto skidam slike beba/narocito sa muskarcima/sentimentalno, nesto moje..Bolja mi je komunikacija, tj.opustenija sam, ne ustrucavam se da kazem ono sto misilim i da odgvorim ali naravno pazim sta kazem. Mozda sam vise koncentrisana i svesna toga da mi je JMC takodje u 3-oj/tranzitni, pa da upravo sa blizom okolinom moze doci "svega&svacega" Suspect
Sve u svemu, opustenija sam nego pre, iako nije sve sjajno, iako je period koji je iza doprineo tenziji i svemu nagomilanom..ne znam sta u Lavu moze da bude, ali ima vremena.. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  inja Uto Jun 01, 2010 11:43 am

Meni Ve tranzitira kroz 7.polje i kvadrirala je moj stelijum u 10-toj , uskoro ce napraviti i 90 na natalnu Ve , ali i 60 na Mo... I ako nije sve sjajno mene nekako tera na borbu, ali konkretnih desavanja bas i nema... cekam da udje u znak Lava tj. da dodje na 4 stepen - tu mi je ekvidistanca izmedju So i Mo, a i antiscija Mo... taj stepen tj. tacka je meni bas osetljiva i uvek donosi desavanja.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  zelena dolina Uto Jun 01, 2010 12:05 pm

najduzu vezu sam imala sa covekom koji je imao par planeta u raku, pa i veneru........

onda sam kasnije shvatila zasto meni leze takvi ljudi, pa zato sto ja nemam nista u vodenim znakovima, pa mi takvi ljudi nadomescuju ono sto ja nemam, na zalost vise je bilo veza sa ljudima koji imaju naglasenu sco sto bas i nije pametno jer sco jeste vodena ali je i previse u momentima podmukla.....

Naprosto ve u raku i uopste ljudi sa izrazenim rakom kad sednu na moj MC donose mi samo dobro Smile
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  zelena dolina Uto Jun 01, 2010 12:08 pm

Gloria ::Venera u raku , v kuca - obicno je to najlepsi period u toku godine , pozitivna osecanja, druzenje provod, optimizam, i poneko zaljubljivanje. Very Happy Very Happy Very Happy

trenutno je VE u raku, tacnije na 14:41 ali ja niti se provodim, niti druzim........a o zaljubljivanju nema ni govora, na zalost posle 6-7 meseci shvatih koliko sam gresila po pitanju mog oficira....
tako da mozda je VE u raku dobra ali kod mene nista nije pozitivnooo, bar ne trenutno Very Happy

mada mozda je pozitivno to da sam napokon shvatila Smile
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  Astrotanja Uto Jun 01, 2010 1:27 pm

Zelena dolino, tebi je Venera sada u sekstilu sa natalnbim saturnom, pa ćeti donosi objektivnost, elano sagledvanje stvari, dok 13. j u sektilu sa natalnim Mescom i Plutonom, što može da donese mogućnost, priliku da nešto prijatno doživiš, ne mora biti vezano za ljubav, već nešto što spada u pažnju, ili




















I jeste tako, zelena dolino, jer nije pravio aspekte na natalne, osim sada kada je u sekstilu sa Saturnom, što te doprinosi da relano sagledaš svoju emotivnu situaciju i da budeš objektivna.

Povoljne aspekte će imati i 13. juna, kada ti je u sekstilu sa natalnim Mesecom i Plutonom, što će dati mogućnost da te pre neka ženska osoba podrži, pokaže više razuimevanja, saosećajnosti , za neku tvoju potrebu ili želju. Može doneti neku prijatnost, zadovoljstvo, podršku. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  zelena dolina Sre Jun 02, 2010 11:00 am

Astrotanja ::

I jeste tako, zelena dolino, jer nije pravio aspekte na natalne, osim sada kada je u sekstilu sa Saturnom, što te doprinosi da relano sagledaš svoju emotivnu situaciju i da budeš objektivna.

Povoljne aspekte će imati i 13. juna, kada ti je u sekstilu sa natalnim Mesecom i Plutonom, što će dati mogućnost da te pre neka ženska osoba podrži, pokaže više razuimevanja, saosećajnosti , za neku tvoju potrebu ili želju. Može doneti neku prijatnost, zadovoljstvo, podršku. sunny

u pravu si Tanja, objektivno sam sagledala i oficir nije za mene, a posto je i on to sagledao, objektivno idem dalje Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  tanjica Pon Jun 14, 2010 2:03 pm

Very Happy Draga Tanja,da li tranzitna VE na mom JU u 1.polju moze doneti promene i u kom domenu?JU mi je u 1.polju na 29* raka.Hvala najlepse... flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  zelena dolina Pon Jun 14, 2010 3:17 pm

tanjica ::Very Happy Draga Tanja,da li tranzitna VE na mom JU u 1.polju moze doneti promene i u kom domenu?JU mi je u 1.polju na 29* raka.Hvala najlepse... flower
tranzitna Ve ne moze doneti epohalna dogadjanja, moze ti doneti da ti dodje drugarica iz daleka ili neka iz ulice ali koja zivi na kraju ulice (lupam Smile) i da vam bude super dok caskate, moze ti doneti kupovinu (nesto za kuću) a moze i neki sex Very Happy

ps.jel ti bila neka ljubav u 23 godini kad ti je VE dosla na MA po direkcijama!?
a sa 17 kad je SO doslo na MO, jel bilo nesto!
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  lola Pon Jun 14, 2010 11:34 pm

Trenutno mi venera tranzitira 2.poljem u sekstilu je sa natalnim plutonom i trigonu sa jupiteron i neptunom natalnim. Posto se druga kuca odnosi na novac da li ovi polozaji ukazuju na neki povecan priliv novca ili gresim Question Mozda neko iznenadjenje Question Smile

lola

Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  tanjica Pon Jun 14, 2010 11:45 pm

zelena dolina ::
tanjica ::Very Happy Draga Tanja,da li tranzitna VE na mom JU u 1.polju moze doneti promene i u kom domenu?JU mi je u 1.polju na 29* raka.Hvala najlepse... flower
tranzitna Ve ne moze doneti epohalna dogadjanja, moze ti doneti da ti dodje drugarica iz daleka ili neka iz ulice ali koja zivi na kraju ulice (lupam Smile) i da vam bude super dok caskate, moze ti doneti kupovinu (nesto za kuću) a moze i neki sex Very Happy

ps.jel ti bila neka ljubav u 23 godini kad ti je VE dosla na MA po direkcijama!?
a sa 17 kad je SO doslo na MO, jel bilo nesto!
flower Da,zelena dolino, sa 23 sam upoznala svog supruga...bas me,onako klepilo.Bila je to "tajna veza" i puna strasti,svadja,mirenja...tacnije,to je bilo novembra 2002.god.U 17...pa,da...bila mi je vazna i 17.godina.Nekako mi je tad bilo dosta obrta na svim poljima... flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  IVA Uto Jun 15, 2010 1:35 am

tanjica ::Very Happy Draga Tanja,da li tranzitna VE na mom JU u 1.polju moze doneti promene i u kom domenu?JU mi je u 1.polju na 29* raka.Hvala najlepse... flower


Pa tebi je jupiter na mom suncu:) sunny sunny sunny sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  tanjica Uto Jun 15, 2010 10:03 am

Gloria ::
tanjica ::Very Happy Draga Tanja,da li tranzitna VE na mom JU u 1.polju moze doneti promene i u kom domenu?JU mi je u 1.polju na 29* raka.Hvala najlepse... flower


Pa tebi je jupiter na mom suncu:) sunny sunny sunny sunny
Eto,bar se upoznasmo na ovom forumu...sto nije slucajno... Very Happy

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty re

Počalji  IVA Čet Jun 17, 2010 1:44 am

Od ove nedelje venera je u lavu. Sta ce nam to doneti?
queen geek king
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  Bambina Pet Jun 18, 2010 11:33 pm

Da, Venera je u Lavu, i kako je ja posedujem u natalu u trecoj kuci, meni je donela cesta putovanja, jer to iziskuje posao. Sa druge strane, ta Venera trazi paznju, trazi aplauz, da bude primecena..transparentna osecanja. Opet sve zavisi gde je Venera, u kojoj kuci.

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  Astrotanja Sub Jun 19, 2010 12:28 pm

Bambina tebi je natalna Venera u 4., a sunce ti je u trećoj i Mesec vl. 3. je u 6., pa on doosi putovanja preko posla.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Raku Empty Re: Venera u Raku

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu