Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala pomoc

2 posters

Ići dole

Mala pomoc Empty Mala pomoc

Počalji  tijanica Sub Jun 05, 2010 7:13 pm

Pozdrav svima na forumu i veoma mi je drago da vidim da postoje ljudi koji hoce da pomognu. Volela bi da mi neko pogleda natalnu i da mi kaze par reci sta me ocekuje u narednih par meseci sto se tice ljubavi, da li ce se resiti problemi i da li me uskoro ceka promena posla. Hvala Vam puno unapred.

tijanica

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 05.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala pomoc Empty Re: Mala pomoc

Počalji  tijanica Čet Avg 19, 2010 7:43 pm

Ja samo da zamolim jos jednom raspolozene da mi pomognu i kazu par reci, proslo je 3 meseca a problemi isti, ljubav i posao na kriticnim tackama. Ima li kraja tome?

tijanica

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 05.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala pomoc Empty Re: Mala pomoc

Počalji  Astrotanja Čet Avg 19, 2010 11:05 pm

Septembra ulaskom Saturna, vladara 5. u trigonu sa natalnom Venerom bi trebalo da dođe do emotivne stabizacije i do realnog sagledavanjem ljubavi.
Kakvim se poslom baviš? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mala pomoc Empty Re: Mala pomoc

Počalji  tijanica Pet Avg 20, 2010 8:11 am

Trenutno radim kao projektant ali samo u ugovoru posla nema pa im radim sve, ocekujem vec 8 meseci posao za drzavu u sektoru informacionih tehnologija, posto sam zavrsila 2 fakulteta.
Nadam se da ce se to realno sagledavanje ljubavi zavrsiti dobro po mene i da nece biti bolno posto mi ne zvuci bas lepo. Sad

tijanica

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 05.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala pomoc Empty Re: Mala pomoc

Počalji  Astrotanja Pet Avg 20, 2010 12:53 pm

Satrurn učvršćuje, produbljuje ljubav, donosi stabilnost u vezi, privrženost, vernost, a posebno u Vagi gde on donosi osećaj odgovornosti prema partneru, kao i mogućnost saradnje, usklađivanja obe strane, tako da nema rzloga za zabrinutost, jer će ti pomoći da se suočiš sa problemima kojih ima u vezi i da ih sa rešavaš.
O poslu drugom prilikom, jer žurim. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mala pomoc Empty Re: Mala pomoc

Počalji  tijanica Pet Avg 20, 2010 4:23 pm

Hvala puno, nadam se da ce se situacija resti bas tako, posto problem i nije u meni. Decko se malo lomi jer smo imali velikih problema u maju ove godine. Sto se posla tice bitno mi je dal stoji promena radnog mesta makar i na gore samo da se menja Smile. Hvala u svakom slucaju na brzom odgovoru.

tijanica

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 05.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala pomoc Empty Re: Mala pomoc

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu