Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

posao

2 posters

Ići dole

posao Empty posao

Počalji  Akarui Sre Jun 16, 2010 11:27 pm

Ćao svima!! Very Happy
Verno čitam vaš forum i veliki sam ljubitelj astrologije!!
Ima li šanse da u ovoj godini uradim nešto vezano za posao, tj. da napredujem u postojećoj firmi? Jer ne mrdam sa mrtve tačke i ako sam pre dve godine završila fakultet..evo baš sutra idem na još neki razgovor, pa se nadam, a sve manje verujem, jer znam kako sve ide.. hvala unapred!!!!

http://www.fotorola.com/uploads/1fb2746a91.gif
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

posao Empty Re: posao

Počalji  Akarui Sre Jun 23, 2010 6:38 pm

Ljudi, a što neće niko da mi odgovori, da pogleda bar malko? Smile Znači,radim u jednoj državnoj firmi sa IV stepenom,na tom radnom mestu već petu godinu...pre skoro dve godine sam završila fax(sama se školovala nije me firmala plaćala) i sada bih da predjem na radno mesto u skladu sa stručnom spremom..evo već dve godine pokušavam,idem na neke razgovore i sve kao pozitiva i na kraju zaeb..pri tom,nemam vezu jedino sto tu radim vec deset godina!(Moram priznati da se lomim i borim u sebi, pošto sam potpuno svesna kakva je situacija vezano za posao, i neki ljudi oko mene me "ućutkuju"i govore ma dobro je što kakav takav posao imaš,i bar dobijaš redovno platu..ali znam da ako ne pokušam još više ću se jesti u sebi što nisam ništa preduzimala i biće mi krivo...jer vidim šta se sve okolo radi i dešava...)
Ovih dana obavljam razgovore za posao, evo i danas sam se čula sa jednim šefom koji mi kaže da ima šanse za prelazak...sutra zovem još jednog čiku da vidim šta će biti...Ne znam da li da postavim na topiku za solarni posao horoskop da mi pogledate?? Jako bi mi značilo, znam da niste vidoviti, ali mala pomoć,a možda i neka sugestija dobro bi došla...da li da verujem tom liku sa kojim sam se danas čula?Hvala unapred Smile
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

posao Empty Re: posao

Počalji  Akarui Uto Jul 06, 2010 6:35 pm

Malo mi je glupo da sama stalno nesto pisem na ovoj temi, ali sta cu kada niko od vas nece da pomogne...vidim da je tema dosta puta pogledana i svi bi da gledaju ali niko nece pomogne...nemojte da ste takvi ljudi Sad...
.....pa bar malo prokomentarisite, bas sam se trudila da verno napisem situaciju kakva je....nadam se da ce ovo neko procitati,hvala
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

posao Empty Re: posao

Počalji  zujalica Pet Jul 09, 2010 11:59 pm

zdravoooo, ja ti ne mogu nesto pomoci jer sam tek na pocetku gledanja i ucenja Smile Malo sam bacila pogled na tvoju kartu i na tranzite koji slede, saturn se nalazi u desetoj kuci, a to polje je vezano za karijeru. Po meni imaces teskoce na tom polju, bolje reci sa napredovanjem sve dok je saturn tu gde jeste. U tom polju saturn ce se zadrzati zato sto ce u nekom trenutku opet krenuti retrogradno a njegov izlazak iz tvoje 10 kuce je negde u novembru 2011. godine, kada mislim da treba da dodje do nekog poboljsanja. A 2012. u aprilu mesecu jupiter ti ulazi u polje zaposlenja a to je sesta kuca, tako da mozda je bas to neko vreme kada treba ocekivati nesto bolju situaciju Smile
Ne znam koliko sam ti pomogla ali nisam bas sve gledala ostalo. Nadam se da ce neko ko zna vise imati vremena pa da ti malo pogleda bolje nego sto sam to ja uradila Smile

Zelim ti sve najbolje Smile
zujalica
zujalica

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

posao Empty Re: posao

Počalji  Akarui Ned Jul 11, 2010 5:51 pm

Hvala ti zujalice na odgovoru,strašna si!! Very Happy U principu, i ja sam početnik u astrologiji tako da je sve ok,lepo je što si se bar potrudila!! I ja sam gledala tranzite i jeste mi saturn u desetoj kući i on uglavnom u kući u kojoj je donese otežanja, prolongiranja razna itd..mada, može da donese i nagradu ukoliko si zaslužio, a ja kapiram da ja jesam,jer pročitala si sve u tekstu....e sad, dosta zavisi od drugih, i ako se ništa ni ne izdešava jbg misliću,loša sreća ili prosto da treba još da budem strpljiva..ali, opet kažem frustrirajuće je okruženje u kome radim, stvarno sedim sa čovekom koji ne zatvara usta stalno ali stalno (bivši alkos otišli mu živci) i jako je naporan i težak,i to nije samo moje mišljenje već većine ljudi u firmi u kojoj radim..mislim,plašim se za svoje psihičko zdravlje brate mili!! nema nikakvog napretka,a meni je tek trideset i razmišljam pa kad ću ako ne sad...šef nezainteresovan za svoje radnike, jako slaba ličnost i nema šanse da nešto ti pomogne...tako da,jako bih volela da se prebacim na novo radno mesto...nadam se samo da će se to kad tad desiti..pa makar čekala još ovoliko!!
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

posao Empty Re: posao

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu