Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

2 posters

Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

Počalji  Sha Pet Jun 18, 2010 3:29 am

https://2img.net/r/ihimizer/img199/7066/astro61at0201anonymousa.gif

On je jedan od onih "idealnih" koje volite drzati podalje od sebe . . ako takvo sto uopce postoji ? Laughing

Javlja se s vremena na vrijeme pokazujuci interes, a ja se pravim blesava, i ako je moglo bi se reci totalno oj tip ! Oda zenskoj snazi samokontrole Laughing queen
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Na odstojanjau...

Počalji  Gost Pet Jun 18, 2010 3:45 am

Eh.kad bih sad odmah mogla da prokomentarisem a ostanem nepristrasna.
Hm.Tvoj SMC primetih na Algolu, ali ako ima nekog znacaja bitnijeg?
Cvorovi u konjukciji..s tim sto njegovo Sunce iz 12 upada u Tvoje 7. A dispozitori SMC-a jedna Ve-egzalt., a druga u izgonu?
Jesu li Vam to Juzni cvorovi u konjukcijama sa Sa?
Huh, koliko aspekata...cekam te sutra, ovde Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Re: Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

Počalji  Sha Pet Jun 18, 2010 3:49 am

mila2710 ::Hm.Tvoj SMC primetih na Algolu, ali ako ima nekog znacaja bitnijeg?

Ima ima. Meni je poziv po duhu da stavljam glavu na panj za mnoge bitne stvari (jos Pluton 1. . . )

Cvorovi u konjukciji..s tim sto njegovo Sunce iz 12 upada u Tvoje 7. A dispozitori SMC-a jedna Ve-egzalt., a druga u izgonu?
Jesu li Vam to Juzni cvorovi u konjukcijama sa Sa?
Huh, koliko aspekata...cekam te sutra, ovde Wink

Rodjeni smo u malom vremenskom razmaku na vrlo bliskom podrucju, tako da djelimo/SN Saturn konjukciju u pojedinacnim kartama.
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Re: Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

Počalji  Sha Pet Jun 18, 2010 3:56 am

Ehm, uvijek koristim punu aspektaciju karte jer sa sinastrijom ne dolazi pomocna tablica aspekata. Evo ovo je osnovni oblik :

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! 94283283
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Re: Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

Počalji  Sha Pet Jun 18, 2010 7:05 am

Evo gledam sad kompozitnu, sve su planetice otisle u 2 i 3 cetvrtinu karte, vec se tu vidi odredjena sirina i rastojanje koje ova kombinacija zahtijeva.

Mjesec u 5. u Strijelcu trpi ozbiljni pritisak konjukcije Urana i patronizaciju kvadrata jednog Sunca iz 8. koje svoju Venericu koristi poput mamca (a s trigonom Saturna ono sto ulovi zna kako i da zadrzi!) hvata u mrezu i doslovno "potapa" Mjesec. Netko tu trci pred rudo, cini se meni Suspect

Ovaj Saturn iz 4. koliko god da bio nezgodan sam po sebi, urazmljuje to Sunce kroz trigon sto ga baca u njegovom smjeru, a ima i pokoju ostru da odreze na ovu savitljivu jegulju od Merkura u 7. Ribama. Mogu samo dodat da nas je taj Merkur s trigonom Plutona i kvadratom Saturna dostojan pretstavnik. Mi kao da smo na neki nacin primorani izbjegavati direktnu komunikaciju i komunicirati telepatski, ako je ikako moguce Laughing

Ima nesto sto nas "ljepi" jedno za drugo i ako meni moj razum govori (i hvala bogu sto sam Jarcevski Merkur!) da tu nema ni mrvice razuma . . htjela bih znati sta je "to nesto" ? Pa da znam kako da se postavim . .

S ovim sam deckom bila neko vrijeme u vezi, ludo mi se svidja, ali jednostavno pritiscemo neke "krive gumbice" i zato drzim rastojanje. Da se njega pita, izgleda to ne bi bilo bas tako Neutral . .On se javlja s vremena na vrijeme, "ispitujuci teren", bez obzira koliko daleko ja otplivala i izvan dometa, on uspije da me nadje. To mi je gotovo fascinantno ! Shocked



Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Insinastry
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Re: Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

Počalji  Astrotanja Sub Jun 19, 2010 12:24 pm

Ne čudi me što ti se diže kosa na glavi, jer pored sve privlačnosti i dopadanja, koje donosi tvoje Sunce u trigonu sa njegovim Mesecom i Marsom i u sekstilu sa njegovom Venerom. Postoji i konjukcije tvog Sunca sa njegovim Mc, koja uslovljava da si ti osoba koja njega može uzdići, odnosno doprineti njegovom napredku u karijeri, izražavanju , jer je ovo dobra pozicija i za profesionalnu saradnju,postoji i jedan aspekt koji nije poželjan za ljubavne veze. To je kvadrat između njegovog Marsa u Blizancima i tvog Meseca u Ribama u 5. Ovo je aspekt koji može izazvati da budeš povređena, zbog nekog njegovog postupaka, moguće i nekih impulsivnih i oštrih reči. Tvoja osećanja mogu biti povređena i ti to verovatno intutivno osećaš, pa se zato pribojavaš, ili bežiš od veze sa njim. cyclops
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Re: Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

Počalji  Sha Ned Jun 20, 2010 10:06 pm

Astrotanja ::Ne čudi me što ti se diže kosa na glavi, jer pored sve privlačnosti i dopadanja, koje donosi tvoje Sunce u trigonu sa njegovim Mesecom i Marsom i u sekstilu sa njegovom Venerom. Postoji i konjukcije tvog Sunca sa njegovim Mc, koja uslovljava da si ti osoba koja njega može uzdići, odnosno doprineti njegovom napredku u karijeri, izražavanju , jer je ovo dobra pozicija i za profesionalnu saradnju,postoji i jedan aspekt koji nije poželjan za ljubavne veze. To je kvadrat između njegovog Marsa u Blizancima i tvog Meseca u Ribama u 5. Ovo je aspekt koji može izazvati da budeš povređena, zbog nekog njegovog postupaka, moguće i nekih impulsivnih i oštrih reči. Tvoja osećanja mogu biti povređena i ti to verovatno intutivno osećaš, pa se zato pribojavaš, ili bežiš od veze sa njim. cyclops

Hvala Tanja, gledale smo Mila i ja Dejvison, Mjesec otisao u 12. u konjukciju sa Neptunom - taj sigurno nece da se realizira . . . . PozZ !
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Re: Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

Počalji  Gost Ned Jun 20, 2010 11:14 pm

Al' je Sunce(srz) u 2-oj..koja govori sta je ono sto je potrebno da bi se vas dvoje osetili sigurnim jedno pored drugog, i na koji nacin korisite telo kao hemiju. Pa recimo da ga on koristi, do dizanja kose na glavi Wink
12.u Dejvisonu je i ono "podsvesno", tj.telepatska povezanost. Mislis da je Mo na pravom mestu? Cool Mislim kad je ima ima je, a koliko je ima...eeeto je i nacin na koje se dvoje oslobadjaju svojih mana i problema, ili ih pak neguju kao i nivo posvecenosti starijeg partnera(Sa ako mi se cini u Dejvisonu na Asc.jarac) u odnosu na mladjeg(koji je upravo ovaj Mo posto je na DC.Rak), ali i obrnuto! Takodje i zelja da se bude u "cipelama druge osobe". To su takodje i strahovi i tajne koje mogu da ugroze odnos. A Neptun je visi nivo odnosa. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Re: Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

Počalji  Sha Ned Jun 20, 2010 11:40 pm

Hm, skakljivo je to meni . . on sa svojim Mesecom u Vagi moze da zonglira a ja svojim Ribama ne mogu da komandiram kamo ce da me odnesu (sasvim suprotno) . . Neutral Eh, zanimljivo je sve to, kad ja jednom dvometrasu, koji nije glup ni umno ni emocionalno moram da gumim Saturna . . Neutral I ne samo da mi je Mesec izrazito osjetljiv, vec je Sabijski i tezak simbol "Kriz lezi obasjan na stjenama u morskoj magli" Nema ga smisla dodatno opteretiti . . ali decko je dobar, nema sta Surprised A ako ja nemam snage da mu se otvorim, zakljucite sami gdje je glava a gdje rep tog kvadrata Mjeseca i Marsa, nema je Laughing
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privlaci me ali dize mi kosu na glavi ! Empty Re: Privlaci me ali dize mi kosu na glavi !

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu