Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venera u Lavu

Ići dole

Venera u Lavu Empty Venera u Lavu

Počalji  Astrotanja Pon Jun 21, 2010 8:32 pm

Venera je u Lavu od 14. juna, pa do 10. jula. Ovde je ženska snaga jača, a i ljubavne strasti intenzivije.

Zadovoljstva i zabave ima više,kao i želje za provodom a ljubavna pozanastva su na javnim mestima, češće nego uobičajeno, ili na odmoru, letovanjau i slično.Moguće su i veće zabave, pa svi oni kojji nešto proslavljaju težiće da to bude veličanstveno, gala, raskošno, blještavo.

Venera u Lavu izaziva da se novac više troši na skupe stvari, jer želi da ostavi utisak. Osobe koje imaju ascedent u Vagi će naročito tome biti sklone u ovom periodu.

Venera u Lavu, ukoliko nije ugrožena nekim negativnim aspektima voli da zablista i utiče na glamurznost, na visokk stil, mada ukoliko je nepovoljnim aspektima ume da deluje kao neukusna, pretrano okićena jelka, kitnjasta i bez stila.

Tranzitirajući kroz sazvežđe Lava ona je već napravila na samom ulazu povoljne aspekte sa Jupiterom i Uranom, pa su veze i događanja koja su bila sredinom juna bila jedinstvena, pozitivna, uzbudljiva, ali njihov ishod neće biti izvestan.

8. jula biće u opoziciji sa Neptunom, pa može da izgleda zanosnija, lepša, zavodljivija, da namami na neki zanos, zaljubljivanje, na nešto što deluje lepše, čarobnije zavodljivije, kao nestvarno, ali sve je to iluzija. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Lavu Empty Re: Venera u Lavu

Počalji  Gost Uto Jul 06, 2010 5:55 pm

Blago Lavicima...
Eto, ja niti je osecam, inace retko tokom godine. Istinu ni ne znam kad ima uticaj. Leto obozavam i ne bih ga menjala, tj.menjala bih ga za ostala nasa 3 godisnja doba. Ali ova godina mi bas nije bila naklonjena a ni ja njoj. Bice bolje Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu