Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hoce li konacno biti ljubavi...

2 posters

Ići dole

hoce li konacno biti ljubavi... Empty hoce li konacno biti ljubavi...

Počalji  mimi81 Sre Jun 23, 2010 12:51 am

Veliki pozdrav svima na forumu.
Mene interesuje ljubav,vec dugo sam sama i jednostavno mi je potrebna ljubav.Uvek nailazim na prepreke.Prosle godine sam upoznala decka koji je odmah mogu reci bio decko koji je bio slican kao ja,po razmisljanjima,shvatanjima,zeljama i potrebama i imali smo mesanje sa strane,ali emocije su i dalje prisutne.
Zelela bih da znam da li postoji sansa za jednom ozbiljnom vezom koja vodi ka braku?Kada moze doci do braka?i naravno da li osoba moze biti upravo decko koga sam upoznala prosle godine?Ako moze ukratko njegov opis?

Hvala puno unapred

Moja karta:
https://2img.net/r/ihimizer/img228/7789/astro2gw01ja7853927407.gif

mimi81

Broj poruka : 6
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hoce li konacno biti ljubavi... Empty Re: hoce li konacno biti ljubavi...

Počalji  Astrotanja Sre Jun 23, 2010 1:18 am

Misliš na uticaj i mešanje roditelja u vezu? Vladar četvrte je u kvadratu sa tvojom vnerom. To je ono što ti može stavrati probleme i nepovoljno uticati na tvoje veze. Pročitak malo na forumu o tom aspektu.

Moje iskustvo pokazuje da ovaj aspekt često nepovoljnoutiče i sprečava rani brak, tako da češće dovodi do braka posel 29. godine.Bitno je i kako ćeš se suočavati sa budućim prprekama. Što budeš više naučila iz iskustva ikoje si imal, jer saturn taj koji nas uči i koji svoje znanje stiče kroz iskustvo, to ćeš moći da koristiš ono što si naučila na buduće veze. Samo ne dozvoli da samu sebe ograničavaš, budeš suviše stroga i zatvorena za nove situacije i iskustva koja će dolaziti onda kada budeš spremna za njih. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

hoce li konacno biti ljubavi... Empty Re: hoce li konacno biti ljubavi...

Počalji  mimi81 Sre Jun 23, 2010 2:54 pm

Astrotanja ::Misliš na uticaj i mešanje roditelja u vezu? Vladar četvrte je u kvadratu sa tvojom vnerom. To je ono što ti može stavrati probleme i nepovoljno uticati na tvoje veze. Pročitak malo na forumu o tom aspektu.

Moje iskustvo pokazuje da ovaj aspekt često nepovoljnoutiče i sprečava rani brak, tako da češće dovodi do braka posel 29. godine.Bitno je i kako ćeš se suočavati sa budućim prprekama. Što budeš više naučila iz iskustva ikoje si imal, jer saturn taj koji nas uči i koji svoje znanje stiče kroz iskustvo, to ćeš moći da koristiš ono što si naučila na buduće veze. Samo ne dozvoli da samu sebe ograničavaš, budeš suviše stroga i zatvorena za nove situacije i iskustva koja će dolaziti onda kada budeš spremna za njih. sunny


Veliko hvala na odgovoru,ali nemam mesanje od strane roditelja.Imala sam kada sam imala prvo razocarenje pre 9 godina i zaljubila se ali ta veza nije imala buducnost u startu.Medjutim ovoga puta i sa deckom kojeg sam upoznala imala sam mesanje od strane brata od strica.Medjutim,kazu svi da sam zrela osoba sada,jer sam kroz razocarenje koje sam imala pre 9 godina sazrela,uozbiljila.Ja trenutno imam 29 god.i smatram da sam spremna i zrela da krenem ka braku ali mi naravno fali partner.Da li postoji sansa da moj buduci suprug bude upravo decko koga sam upoznala prosle godine?I zelela bih da pitam jos nesto kako se gleda gde cu ziveti kad se udam (ako Bog da jednog dana Smile ),mislim da li cu ziveti u zgradi,kuci i da li ce to biti mesto u kome ja zivim?
Posto me jako privlaci astrologija i zelela bih da naucim nesto vise o istoj.

Jos jedno veliko hvala na odvojenom vremenu.
Hvala puno.

mimi81

Broj poruka : 6
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hoce li konacno biti ljubavi... Empty Re: hoce li konacno biti ljubavi...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu