Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izmedju dve vatre

2 posters

Ići dole

izmedju dve vatre Empty izmedju dve vatre

Počalji  nena Pon Jun 28, 2010 1:08 am

Ne umem se nikako snaci...vec godinu dana od prilike tranzitni Sa i Ur (vladar i suvladar 2 polja)ukrste koplja iznad moje natalne Ve (vladar MC-a)..nikako da se izborim sa sto puta ponovljenim tranzitom,nikako da ukapiram kako bar ublaziti delovanje....moje pocetno poznavanje astrologije me nagnalo da za situaciju "okrivim" naravno tranzitnog Sa,podizala kredite i cekala da proodje..al ne lezi vraze,saterah se uza zid,nema vise kud,sad treba vracati rate,a sve teze...malopre gledah tranzite od 2008-me, i pade mi na pamet,da je "krivac" ipak mozda tranzitni UR,pa sam ja to brzopleto uzimala kredite misleci da je to resenje,a da me je zapravo Sa terao na strpljivost...mozda mi Ur svo vreme hoce reci da treba nesto promeniti,mozda lokaciju,delatnost, a Sa tera da ostavim tako kako jeste (a nikako je)...

Kako se izboriti sa ove dve planete,sta uraditi i pomoci sebi i svom poslu,finansijama?
Kako igrati,na muziku razlicitog ritma u istom prostoru,istog momenta?
Sta izabrati?
Ne znam...znam samo da sam potpuno finansijski,moralno i fizicki iscedjena.. Sad
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

izmedju dve vatre Empty Re: izmedju dve vatre

Počalji  Astrotanja Pon Jun 28, 2010 1:52 am

Neno, što je bilo , bilo je. Saturn sve više napušta tvoju Vneru, izlazi tiokom jula iz opozicije, a Jupiter se približava tvom Mesecu i pomoći će ti kroz komunikaciju, kontakte, razmenu, trgovinu i sl. Jupiter će unetei entuzijazam i elan, dajući ti podršku od drugih. evo ja ću pokušati sa moralnom, koju verujem da ćeš da primiš, a uskoro će se pojaviti i drugi iz tvoje neposredne okoline. Može to biti i neko od bliže rodbine, sestra, brat, ili neko iz tvog okruženje, komšiluka. Nakon 11. jula biće promena na finasijskom planu u vezi novca drugih, bilo partnerovog ili nekih promena vezanih za kredite. Ako je do sada sa te strane bilo zastoja i loših okolnosti, biće bolje, jer će biti ubrzanih promena. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

izmedju dve vatre Empty Re: izmedju dve vatre

Počalji  nena Uto Jun 29, 2010 1:01 am

Tanja , hvala puno,ovo nije prvi put da mi izlazis u susret i odgovaras na pitanje.Hvala na moralnoj podrsci,veruj puno mi znaci,cak sta vise dala si mi veliku nadu,verujem tvojim prognozama,jer sam imala prilike kao sto rekoh da mi tumacis neke stvari,i bila si u pravu,koliko god mi tad nije odgovarao odgovor(vezano za kredit,kad je merkur iso retro,rekla si mi nema nista,i bila si u pravu)..

Veruj,ceo zivot ja i muz radimo ko "crnci",sto bi se reklo, sami i posteno,bez icije pomoci,bez ikakvih motiva za bogatstvom,jednostavno za normalan zivot,i zadnjih godinu dana je bas tesko,od roditelja pomoci nema,jer traze da zivimo sa njima,(inace zivimo kao podstanari i imamo preko 40god i sina od 13 god)...zato sam i bila prinudjena da uzimam kredit od banke ne bi li unapredila poslovanje,al sve se odigralo naopako..molim Boga da izdrzim , da ne propadnem...
Hvala,i zelim ti svu srecu ovog sveta! sunny
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

izmedju dve vatre Empty Re: izmedju dve vatre

Počalji  Astrotanja Uto Jun 29, 2010 12:02 pm

Neno, hvala i ja tebi isto tako želim puno sreće i snage da izdržiš. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

izmedju dve vatre Empty Re: izmedju dve vatre

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu