Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jel ovo godina za brak?

Ići dole

jel ovo godina za brak? Empty jel ovo godina za brak?

Počalji  suncevenera Pon Jun 28, 2010 3:23 pm


Posto ce Jupiter prelayiti preko 7 kuce jel to povoljno ya stupanje u brak?ova osoba yenska,moja prijateljica, je u vezi od februara ove god, sa muskarcem rakom - pricaju o braku ,ali kako ona kaze nesto su nesigurni.kako vi vidite to?

https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/262ws4x.gif

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

jel ovo godina za brak? Empty Re: jel ovo godina za brak?

Počalji  suncevenera Čet Jul 01, 2010 1:18 am

Moze li neko-komentar na kartu?

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

jel ovo godina za brak? Empty Re: jel ovo godina za brak?

Počalji  Gost Uto Jul 06, 2010 5:42 pm

Venerasunce,
rekla bih da definitivno postoji unosenje novina u onaj deo zivota kroz koji se odvija ova konjukcija Uran i Jupiter a ja bih pre rekla da je u 8 nego u 7-moj. Sirenje polja finansija mogucnost kroz nasledje ili skupe poklone. Kako je solarna 2 kuca u 7 natalnoj to je onda sirenje finansija kroz partnera, bilo poslovnog, emotivnog ili preko grupnih kontakata. Sama konjukcija nije nesto lose aflikotvana od strane solarnih planeta, a kako je jedan malefik a druga benefik u ovoj kombinaciji a Vama je i natalno Ju retro postoji sansa da dobijete finansijsku podrsku koja vam je potrebna ali isto tako ja bih rekla 50-50 %. To je odnos koji lici na nesto ulozis/potrosis a nesto dobijes...
Merkur solarni nad natalnim SMC podrzava trazenje ili davanje impulsa, zelju za kontaktima i zajednickim interesima(sa partnerom), a kako je i Merkur prirodni vladar kracih putovanja a i sam solarni MC koji je u 3 natalnom polju podrzava putovanja kraca zbog posla ili karijere sto moze da vam omoguci kasnije u toku godine bolji polozaj u drsutvu.
A i Asc koji je u fiksnom znaku Jarcu naglasava da je period ispred Vas odlican da u prvi plan izbiju karijera i posao i pojacava izdrzljivost tokom citave godine da se posao lakse dovede do zeljenog kraja.
Ne znam da li imate stalnog partnera ali kako Jupiter ce raditi 120` na natalni IC sasvim je moguce da se desi prosirenje porodice/kuce u kojoj ste.
Mojoj drugarici se ostvarilo u ovoj godini da sa solarnim DC u natalnoj 11 bude kuma..pa je to jos jedna opcija i mogucnost pored onih koje sam uspela da uocim.
Veliki pozdrav sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

jel ovo godina za brak? Empty Re: jel ovo godina za brak?

Počalji  suncevenera Uto Jul 06, 2010 6:29 pm

Mila, hvala za tumacenje. Navela sam da je ovo karta moje prijateljice koja me zamolila da postavim ovdje kartu sa pitanjem. Sto se tice Jupitera, mislila sam posto ce uci u znak ribe u kojoj je sedmo polje / ako se ne varam od septembra/ , da li je to predznak ``sirenja `` partnerstva.Naravno, ja na ovo gledam striktno pocetnicki pa gledam samo kretanje planeta.Osoba je u vezi od februara, a o braku pricaju ,za sad.U svakom slucaju,tebi hvala flower flower flower


Poslednji izmenio suncevenera dana Sre Jul 14, 2010 10:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

jel ovo godina za brak? Empty Re: jel ovo godina za brak?

Počalji  Gost Uto Jul 06, 2010 6:32 pm

Izvini stvarno, samo sam otvorila kartu i pocela da kuckam...Jupiter se odnosi na sirenje a So je muski princip il bi bar trebalo da predstavlja muskarca, muza ali to vec kada je u braku. Do tad se gleda Mars kao potencijalni ili decko uopste...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

jel ovo godina za brak? Empty Re: jel ovo godina za brak?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu