Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceznja za 'starom' ljubavi

2 posters

Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 3:05 am

Prekjucer, iz cista mira, sjetim se ja svoje stare ljubavi s kojom sam bila u vezi 2 godine, i od jednom, srce steze Embarassed Koji vrag, mislim si ga, a ono ne pusta li ga ne pusta Shocked Zivota mi, odvrtio mi se cijeli film pred ocima, prosli i buduci Idea

Ne znam sta da mislim, na kraju krajeva ja sam prekinula tu vezu, za njegovo dobro. 'Misevi kolo vode kad macke nema' ali samo ako miseva ima dovoljno za 'kolo'. Ja mu tad nisam nikako mogla pomoci svojim prisutstvom, a i on je trebao da nauci kako da se ponasa samostalno i disciplinirano. Oboje smo ponesto naucili o disciplini do danasnjeg dana. Meni dusa nekako sapuce, da nam je 'vrijeme'. Je li dusa u krivu ?

Gospo Tanja Question cyclops Talentirani zvijezdoznanci ? Like a Star @ heaven

Za sad cu staviti samo sinastriju, stavit cu i ostale karte ovdije, nema smisla da ih razbacujem po forumu kad je pitanje jedno, gospodjo Tanja, necete se ljutiti ? scratch

Samo da spomenem, u kompozitu ima nemalih iznenadijenja, a kad ga usporedim s natalima, majko mila . . Karmicki, karmicki . . samo kako . .



Ceznja za 'starom' ljubavi Ilsinastrija



Poslednji izmenio Sha dana Sre Jul 14, 2010 3:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 3:11 am

Zaboravila sam reci,

u isto vrijeme kad je mene 'copilo', on mi se nacrtao u mail imboxu tocan kao svicarski sat, s porukom 'ajmo na kavu' . . . . Moram priznati da sam totalno zbunjena. Sve sto sam od tad zakopala u proslosti, iskrsnulo mi je pred ocima u trenutku . . Ne znam da li ste ikada to dozivjeli, ja nisam i totalno mi je, pa, na mentalnoj razini, bizarno.

Stvar je u tome sto se on zbog posla odselio van drzave, mislim dolazi povremeno, ali nedovoljno da se nesto znacajnije vidimo . . Zadnji put smo se nasli prije skoro tocno godinu, a u medjuvremenu se uopce nismo culi. I od jednom - BUM - kliknulo sa obije strane . . da ti oci iskoce Shocked Da ga ne poznajem tako dobro, i da nije tako drag, bilo bi me i preplao.

Mi smo ostali u dobrim terminima, vise manje, ali o tom po tom, necu trcat pred rudo, prvo nek mi netko molim vas baci jedan brzinski pogled pliz I love you


Poslednji izmenio Sha dana Čet Jul 15, 2010 11:55 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 3:36 am

I da, @Mila,
to ti je onaj muzicar Exclamation
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Astrotanja Sre Jul 14, 2010 11:48 am

Dušo, o telepatiji i intuciji mogu, pa skoro napisati roman, je se to meni stalno i sve više događa, tako da mi je to sasvim blisko.

Prvo što sam htela pitati, da li on živi negde daleko od tebe,kad vidim posle da si o tome pisala, pa mi je postalo shvatljivo šta se događa. Solarna eklipsa je bila 11. 07., baš u tvojoj 9., što obično dovede do promena vezanih za 9.-tku,a to se između ostalog odnosi na osobe koje žive u inostranstvu. Promene kod solarne eklipse su veće, a često i brze, mada je to indiviudalno.

Mesec tranzitni je verovatno bio u Raku 12.07. kada si pomislila na njega i on na tebe. Da li bi mogla postaviti odvojeno natalne, jer se na ovom primeru ne vide najbolje međusobni aspekti, već samo približno naziru?
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Astrotanja Sre Jul 14, 2010 3:29 pm

Da, i njemu je Solarna eklipsa bila u 9.
Natalni ascdeenti su vam u konjukciji, pa postoji izvesna sličnost u događanjima, aktuelnim zbivanjima, jer vam tranzitne planete prolaze kroz iste kuće.

Privlačnost i sličnost vama donose i ascdenti koji su u konjukciju, a slaganje kaartera i trigoni Sunca, a i ličine planete su u sekstilima, koliko nazirem, što izazva dopadanje, privlačnost, hemiju koja postoji između vas. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 7:59 pm


Tocno tako, poruka je stigla 12. 7 u 12.28pm ! Shocked Karte sam nastimala na taj datum. On sluzbenu adresu sad ima u Grazu, ali putuje po svugdje jer mu je takav tip posla.

Nisam imala vremena popratiti eklipsu, sad cu vidjeti sta je to bilo, nego, znaci, do nje je ? Hvala na odgovoru i pozdrav ! sunny



Ceznja za 'starom' ljubavi Ltranziti



Ceznja za 'starom' ljubavi Itranziti



Poslednji izmenio Sha dana Sre Jul 14, 2010 8:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Gost Sre Jul 14, 2010 8:02 pm

Auu, Tanja...ne mogu da odolim. Kasnim opet ...
Sha...eto me malo kasnije! Nadam se da ces biti tu...ili barem na kavu negde
Wink Exclamation Exclamation Exclamation

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Gost Sre Jul 14, 2010 8:08 pm

Sha ::I da, @Mila,
to ti je onaj muzicar Exclamation
Sha, nisam te razumela. cyclops
Tvoj muzicar o kom smo pricale(koincidencija nije...) Question

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 8:17 pm

mila2710 ::Auu, Tanja...ne mogu da odolim. Kasnim opet ...
Sha...eto me malo kasnije! Nadam se da ces biti tu...ili barem na kavu negde
Wink Exclamation Exclamation Exclamation

Hey Mily ! cheers sunny

Ma i tu su guzve samo takve ! Nisam zaboravila na tebe, a i prikljucit cu se tvom prekomorskom threadu ! Wink

Pozdrav !
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 8:18 pm

mila2710 ::
Sha ::I da, @Mila,
to ti je onaj muzicar Exclamation
Sha, nisam te razumela. cyclops
Tvoj muzicar o kom smo pricale(koincidencija nije...) Question

Da, bas on Exclamation

Odakle je on sad iskocio Question scratch
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Gost Sre Jul 14, 2010 8:21 pm

Pa verujem u ono sto mora da se desi! Ponekad i nije onako kako zamisljamo(kao kod mene na primer), ali recimo da sad ne znam kakav bi bio ishod svega iz onog sto sam videla u sinastriji.
Intuicija je ono sto se kod sebe plasim, iskreno.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 8:27 pm

mila2710 ::Pa verujem u ono sto mora da se desi! Ponekad i nije onako kako zamisljamo(kao kod mene na primer), ali recimo da sad ne znam kakav bi bio ishod svega iz onog sto sam videla u sinastriji.
Intuicija je ono sto se kod sebe plasim, iskreno.

Nemoj muljat, tvoja iskrenost mi najvise vrijedi sunny

A sto se tice projekcija, pa, vidis da imam Neptun u 3. polju . . ja ih znam razlikovat ne sam kod sebe, vec i kod drugih Wink

Znas onu, lazov lazova najbolje poznaje Laughing Eh . .

Reci reci !
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Gost Sre Jul 14, 2010 8:35 pm

Pa kao prvo, samo da zagrebem po povrsini...previse je tu akcije, ako me razumes da je moglo da taj odnos zamre tek tako...nije sve zavrseno. Karma da, ali ne nuzno ono sto svi pomisle "teret" lose nemoguce da opstane.


Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 8:43 pm

S duznim postovanjem, mislim da mistificiras, krivu stranu u spoju Exclamation Question

Razmisli malo.
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 8:52 pm

Sha ::S duznim postovanjem, mislim da mistificiras, krivu stranu u spoju Exclamation Question

Razmisli malo.

Da se izrazim jasnije, veze nisu nesto sto 'ide' na goli zrak . . treba tu energije, i uloziti i stvoriti.

Bez obzira tko ti se na sto zaklinje, ako ti u energetskom smislu nije podrska vec teret, o cemu onda pricamo ? Niti to mozes trpiti, niti trebas, niti zasluzujes.
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Gost Sre Jul 14, 2010 9:05 pm

Sta li se desilo s mojim postom nemam pojma, sad sam napisala i vidim da nema!!!!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 9:07 pm

scratch

Ispario u procesu ! lol!
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Gost Sre Jul 14, 2010 9:13 pm

Sha :: scratch

Ispario u procesu ! lol!
Neverovatno...ali napisala sam, sve sto se desava kroz one konjukcije, ima pozitivan ishod kroz dipozitore.
Pokretacki duh i lepi aspekti i vladara Dc, u oba slucaja Marsa se i kroz ovaj aspekt:
VENERA-0-PLUTON
Situacija neizbeznog susreta. Zelja ili prenaglasen seksualni zivot, pohota, nemoral. Susret duboko osecajnih partnera. Veza koja se nece okoncati "tek tako". Intenzivne potrebe mogu samo da dovedu do razocarenja. Ljubav na prvi pogled, posesivnost i potpuna posvecenost partneru. Ali i ljubomore.
...dodje na svoje, cak i da ne uzmemo u obzir da je Pluton generacijska planeta, ali je u sedistu.

Sunca pod 120`, a ako se ne varam dispozitori Uran i Merkur imaju sekstil, ne vidim ali aspekti koji obecavaju sveeeeeee...samo ne monotoniju!!! San snova, makar po meni!!!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 9:57 pm

Hm, kazem ti, vise od dvije godine smo bili u vezi. Pozivam se na nasu raspravu o Marsu kvadrat Neptun da objasnim zasto je veza okoncana. Moj Saturn na SN je bio u stanju izvesti to stoicki. Nije bilo nikakvih premisljanja do, evo, kako izgleda ove Mjeseceve pomrcine. Zvanicno smo vrlo liberalni oboje, ali u praksi, to nije tako, a ja sam to tek naknadno shvatila. Da mi zamjera, da ne zeli biti 'samo prijatelj' i da je posesivan a ja to nisam i ne znam kako nisam shvatila scratch Pa bili smo, gotovo, 24/7 zajedno, dok smo bili skupa. I da, ja sam mu bila prva . . tome pripisujem neke naknadne zamjerke, a mozda i nije tako, hm ? Svejedno, s muskima je uvijek tako, kad je 'prva' u pitanju.

Vidjali smo se mi i zezali i u medjuvremenu, on je nasao drugu curu . . Ja nemam problema s nicim, sve dok ima ljubavi, pravi sam Vodenjak kad su veze u pitanju . .

Prekinuli smo 2005, ja mislim. Znaci, proslo je vode ispod mostova . . Odatle moje pitanje 'cemu sad ovo' . .
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 10:04 pm


Cisto iz znatizelje, ukucala sam asteroide + one ljubavne.

Sad cu ja malo nekonvencionalnu listu,
ali vec kad je slucaj 'slucaj' tako se hoce : (podcrtat cu plavom one za koje mi treba pomoc, kao sto sam rekla, ne mogu biti potpuno nepristrana u ovom slucaju, znam sta je, znam sta vidim ali ako nisam sigurna, nisam sigurna, pa ne zamjerite ako pitam nesto banalno ili ocito, hvala svakome tko pruzi ruku I love you )


Sunca su nam u trigonu, njegovo u mojoj 11oj s mojom Sappho (sto mi se svidja, i jedno i drugo, JAKO ) opp Mars/Venera, moje na njegovom IC, cj Eros.

Mjeseci nam se jedini od osobnih ne aspektiraju medjusobno, ali zato njegov je u mojoj 7oj cj Amor i Ceres, opp Kupid, moj u njegovoj 4/5oj cj njegov Jupiter.

Merkure imamo u kvadratu, njegov moja 12a cj Juno ( ? ), moj njegova 3a cj Mars.

Venere trigon, moja Venera/Mars opp njegovo Sunce a cj Jupiter, njegova moja 1a opp Ceres, cj Cupid (a tu mu je i Adonis), njegov Mars moja 3a cj Merkur, Jupiter i IC, Marsevi u sekstilu.



Ascendenti u cj + Pluton, a tu je i moj Adonis i Vesta te njegova Ceres i Juzni cvor.



Vertexi u konjukciji, na njima moj Kiron i Sjeverni, njegov Vertex cj moj Amor a opp Saturn.



Njegov Sjeverni cj moj DC i Lilit + moja Lilit cj njegovu Vestu i Amora, moj Sjeverni cj njegov Vertex a mozda i Mjesec (orb 7 ? )



I Cupidi su nam u konjukciji gotovo u sekund ! Shocked Zanima me koliko se brzo taj Cupid krece, da li je ova konjukcija cesta pojava ? scratch Oko Cupida je njegov Adonis i Venera.



Mozda je i moj Eros opp njegova Psyche (orb 6 ? ).

To je sto se sinastrije tice.



Ceznja za 'starom' ljubavi Ilsinastrijaasteroidi




Poslednji izmenio Sha dana Čet Jul 15, 2010 2:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sha Sre Jul 14, 2010 11:52 pm

Sa kompozitom je slucaj sljedeci :

Sunce u 2oj u Strijelcu u tijesnoj cj sa Saturnom i Merkurom, svo troje opp Psyche i Vertex a kvadrira ih cj Jupiter/Mars.

Evo sto sam nasla za opoziciju kompozitne Psyche i Sunca :
This is a real soul union and your mission is to develop personally through the relationship. Sometimes you can recongize who you are as individuals, by looking in the mirror of each others eyes. At times you can swing backwards and forwards from being aligned in your journey to wholeness through this relationship. You are very connected to each other psychologically and the relationship can afford you much transformation and healing. Those around can be powerfully affected by your focus of personal development and you both may be role models for others in that regards.

Ovnovski Mjesec u 6oj ima zahtjevnu poziciju ali koliko vidim malo potpore, jedino snazan sekstil od Kirona . . sta vi mislite ?

Merkur je na anaretskom stupnju Skorpiona, uh-huh ! Odjeljen od Sunca Saturnom na prvom stupnju Strijelca . . to mi se cini podosdosta znacajno, sta vi mislite ? Suspect Dispozitor ga svojom konfiguracijom kvadrira gotovo kompulzivno . . ovaj Merkur me bas jako zanima, svaka pomoc dobrodosla !

Ova Vestalska Venera u 3oj Jarcu, ziva istina, mi zivimo za to da kanaliziramo ljepotu u svakodnevicu i na 'dohvat ruke'. Niti je u domicilnom znaku niti kuci, ali za nas se ugnijezdila na gotovo savrsenoj poziciji. Mi smo oboje Vage u podznaku, umjetnici i neposredan dodir s ljepotom nam je od presudne vaznosti, cak za psiholosko zdrvlje prije svega.

Zapravo, istina je da si mi toliko pasemo na toj cisto psiholoskoj razini, da nam je zajednistvo potpuno definiralo iskustvo partnerstva, gledano s individualnih pozicija. Nama je bilo lako biti zajedno, cak i kada nije bilo dobro, a bilo je i tako. Toliko lako da smo izgleda stekli naviku na tocno odredjeni 'standard' partnera. U retrospektivi ja to sad mogu da vidim, prije nisam mogla. Mislim da je u pitanju ovaj Mars u 4oj koji se hoce da sefuje iza kulisa, obavlja posao i nije mu bitno kome ce pljeskati na kraju pretstave. Meni je sad jasno da ja ovom decku i ovoj vezi mogu, da, udjeliti samo stand up ovacije. Toliko stvari vidim sad koje nisam prije vidjela . . . . Koliko smo se mi zapravo trudili jedan za drugoga . . . . . . . . ne samo da 'osvojimo', vec da osvajamo jedan drugoga i jedan za drugoga. Nisam to imala prilike iskusiti vise poslije njega. Znate kad se poklopi da nadjete nekog tko je, pa mozemo reci i statisticki gledano, vas mentalitet, 'vasa vibra'. Nije bilo sve savrseno naravno, ali kad razmislim sad, on je najnormalnija dusa (meni) koju sam u zivotu upoznala . . a ne bi se bas reklo, govoreci jezikom prosjecne 'normalnosti'. Sad mi se u usporedbi s njime svi drugi partneri cine ludjaci, zvuci ludo, o daaaa Laughing tongue

U veze treba ulagati na mnogo fronta da bi one mogle napredovati. Mi smo bili djeca i nismo znali sta radimo. Proslo je vremena od tad . . pitam se koliko smo odrasli i da li smo u stanju sad odigrati svoje karte drugacije ?

Nemamo retrogradnih, sto znaci da sto god da ova opozicija Sjevernog i Pluton pretstavlja, ima da se rijesi u ovom ciklusu. Sudeci po napetosti aspekta, nije niti krupni faktor, prije rutinski rekla bih Suspect Kako se vama cini ? ? Ovaj me aspekt isto jako, jako zanima . .


I da, da jos pitam : kakav vam se cini bracni potencijal ?

Sad mi je mozak nesto blank za astrologiju usljed radnog tempa i infosa sto preradjujem iz etera vezano uz, eto, ovo. Ako me mozete podbociti savijetom i uvidom bit cu vam bas od duse zahvalna flower Ovo mi je stvarno vazno . . . . Ne zelim mu se ni javiti dok ne vidim sto se dogadja. Nikad to nije samo 'kava' puno se tu prasine digne.


Pozdrav svima ! sunny



Ceznja za 'starom' ljubavi Iakompozitasteroidi




Poslednji izmenio Sha dana Čet Jul 15, 2010 4:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ceznja za 'starom' ljubavi Empty Re: Ceznja za 'starom' ljubavi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu