Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interesantno

2 posters

Ići dole

Interesantno Empty Interesantno

Počalji  tanjica Pon Jul 19, 2010 1:52 pm

Very Happy Da li ce se nesto pokrenuti u mom natalu vezano za porodicu i posao?Hvala svim dobrim ljudima sa foruma flower flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Interesantno Empty Re: Interesantno

Počalji  Izida Pon Jul 19, 2010 2:06 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:43 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Interesantno Empty Re: Interesantno

Počalji  tanjica Pon Jul 19, 2010 6:35 pm

Izida ::
tanjica :: Very Happy Da li ce se nesto pokrenuti u mom natalu vezano za porodicu i posao?Hvala svim dobrim ljudima sa foruma flower flower

E, samo reci na kakve promene mislis vezano za porodicu i posao i mozda je najbolje da za takva pitanja postavis solar za ovu godinu pa da vidimo tako sta ce se aktivirati vezano za ova pitanja koja te zanimaju, po natalu-ok, moze ali to bi bilo uopsteno,mozda ovako ili onako, ali daj solar, on ce u kombinaciji sa natalom malo preciznije dati odgovore na ova pitanja Very Happy
Embarassed Ne znam da postravim solar-moderatori su mi postavili ovaj natal.rojena sam 29.3.1979. 11:25 Pirot.U solaru mi Asc pada u 5.polje...ima tu zanimljivih stvari...Bila bih ti zahvalna kada bi pogledala da li su te promene u kuci -trudnoca i da li mi stoji posao ?Hvalaaaa flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Interesantno Empty Re: Interesantno

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu