Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fakultet

2 posters

Ići dole

Fakultet Empty Fakultet

Počalji  Andromeda Uto Jul 27, 2010 2:26 am

Brine me Neptun koji tranzitira moje 9. polje? Ispite dajem sporije prethodne 3 godine, studiranje mi se odužilo.
Ima li izgleda da ću diplomirati sledeće godine?

https://2img.net/r/ihimizer/img409/4669/astrow2gw01sanjakojcinh.gif


Poslednji izmenio Andromeda dana Čet Jul 29, 2010 9:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Fakultet Empty Zašto mi ne odgovorite?

Počalji  Andromeda Sre Avg 04, 2010 6:10 pm

Molim urednice da mi odgovore na prethodno postavljeno pitanje, od srca Vam se zahvaljujem I love you
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Fakultet Empty Re: Fakultet

Počalji  Astrotanja Čet Avg 05, 2010 12:23 am

Je si li apsolvent? Neptun u kvadratu sa tvojim natalnim Uranom izaziva probleme. Iduće godine proći će njegovo nepovoljno dejstvo. Kako je bilo aprila, kada je tranzitni Uran pravio trigon sa tvojim natalnim Uranom, da li si onda imala , tj dala neki ispit?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Avg 05, 2010 1:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Fakultet Empty Re: Fakultet

Počalji  Andromeda Čet Avg 05, 2010 12:34 am

Astrotanja ::Je si li apsolvent? Neptun u kvadratu sa tvojim natalnim Uranom izaziva probleme. iduće godine proć će njegovo nepovoljno dejstvo. Kako je bilo aprila, kada je tranztni Uran pravio trigon sa tvojim natalnim Uranom, da li si onda imala , tj dala neki ispit?

Apsolvent sam, poslednji ispit sam položila u februaru 2010. Sudeći po Vašim rečima, možete zamisliti koliko mi je problema napravio taj Neptun, ali žilava sam ja... Kada bih mogla da očekujem da me Neptun bar u vezi studija zaobiđe? Hvala Vam.
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Fakultet Empty Re: Fakultet

Počalji  Astrotanja Čet Avg 05, 2010 1:19 am

Aktivan period u studiranju i mogućnost da se stvari pokrenu biće krajem januara, pa tokom februara, a posebno od kr. februara, kada će Neptun sve više izlaziti iz kvadrata sa natalnim Neptunom. Iduće godine izaći će iz 9 i tada će svakako biti poboljšanja. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Fakultet Empty Re: Fakultet

Počalji  Andromeda Čet Avg 05, 2010 1:29 am

Astrotanja ::Aktivan period u studiranju i mogućnost da se stvari pokrenu biće krajem januara, pa tokom februara, a posebno od kr. februara, kada će Neptun sve više izlaziti iz kvadrata sa natalnim Neptunom. Iduće godine izaći će iz 9 i tada će svakako biti poboljšanja. sunny

Hvala Vam, divni ste što mi izlazite u susret i odgovarate na pitanja koja me veoma brinu, javljam Vam sledeće godine kada diplomiram pravo, to će zaista biti poboljšanje sunny

A kakav efekat će imati Neptun na vrhu moje desete kuće, tačnije na MC-u, šta tada da očekujem?
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Fakultet Empty Re: Fakultet

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu