Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molim za pomoc!!!!

3 posters

Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Molim za pomoc!!!!

Počalji  Ivy Pon Avg 02, 2010 8:53 pm

Imam ljubavnih briga,valjda kao i dosta nas,nasla sam se u bezizlaznoj situaciji,ne znam sta cu dalje,cak sam pomisljala i na samoubistvo.
Upoznala sam jednog decka pre oko godinu ipo dana,ja licno verujem da je taj susret bio sudbina.Izlazili smo neko vreme da bi kasnije prekinuli svaki kontakt.Pola godine kasnije ponovo smo se sreli i obnovili kontakt,vidjamo se sada s vremena na vreme i ko zna sta
bi bilo u buducnosti da on nije odlucio da se seli,(on je inace iz Bosne ).Zeli da se vrati nazad i zapocne sopstveni posao.Meni tesko pada taj rastanak i tesko se nosim sa mislju da ga vise nikada necu videti.
Hoce li biti nesto vise od nas ili je ovaj mesec zadnji za nas?
Hocemo li se ikada vise makar sresti?
Jesam li ja glavni krivac sto su nasi susreti prerasli u neobavezne a ne u pravu vezu?
Hocu li uspeti da ga prebolim i prebrodim ovu uzasnu situaciju?

On je rodjen 13.Aprila 1980. negde u okolini Sarajeva(ja tako mislim).

Molim za bilo kakav odgovor jer sam stvarno ocajna i ne znam sta cu dalje.Plasi me pomisao da se moram narednih najmanje 20 god.buditi sa mislju da ga vise nikada necu videti.Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Hvala!!!!

Ivy

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Astrotanja Uto Avg 03, 2010 3:58 pm

Ivy, natalana karta u potpisu je karta mog sina. Laughing Neko je slučajno pogrešio. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Ivy Uto Avg 03, 2010 8:33 pm

Natalna karta iz mog potpisa je moja,oznacena sa XY rodjena sam 08.05.1987.

Ivy

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  sladjana Uto Avg 03, 2010 8:34 pm

nema ti natalne...pokušaj ponovo da je postaviš...imaš objašnjenje u forumu za natalne...poz Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Ivy Sre Avg 04, 2010 8:20 pm

Da li se sada vidi karta??

Ivy

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  sladjana Sre Avg 04, 2010 8:37 pm

Vidi se natalna sad ....
Pokušaću malo da ti pomognem oko ljubavi ali bilo bi najbolje da postaviš i natalnu dotičnog momka tako bi se najbolje sve moglo pogledati.
Tvoja V kuća ima Neptuna, dosta si idelistički raspoložena , sanjaš puno, sve isplaniraš ali pošto je retro Neptun teže to izvedeš da se ostvari.
Mada mislim da si dosta zavodljiva i strastvena,takođe venera u Strelcu govori o slobodi a i naivnosti/čuvaj se prevare ili napuštanja partnera...mada ti je venera u konjkciji sa saturnom... Question
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Ivy Čet Avg 05, 2010 10:00 pm

Hvala puno Sladjana,apsolutno je tacno sve od reci do reci sto si napisala,puno sanjam,previse ocekujem,zato se stalno i razocaram.
Natalnu kartu partnera ne mogu da izradim jer neznam njego sat rodjenja.

Ima li jos neko bilo kakvo tumacenje? Idea Idea Idea

Ivy

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Astrotanja Čet Avg 05, 2010 10:43 pm

Pa ti ćeš svakako živeti u inostranstvu ako već ne živiš. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Ivy Pet Avg 06, 2010 9:48 pm

I to je tacno,trenutno zivim u Svajcarskoj,ne znam da li ce to jos dugo potrajati i do kada konkretno.
Ali meni to i nije toliko bitno,najbitnije mi je sada kako ce se zavrsiti ova situacija sa njim,seli se za mesec dana a ja nisam spremna da rihvatim da ga vise nikada ne vidim.

Ivy

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Ivy Sub Avg 21, 2010 1:10 am

Septembar se blizi a moje stanje nerava je sve gore,raspolozenje mi se menja iz minuta u minut,ok sam i onda odjednom kreccu suze,ni ja sama ne znam sta mi je,ni sta cu da radim vise. Vide li se neki bolji aspekti u skorije veme ili je sve crno da crnje ne moze biti????? pale pale

Ivy

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Astrotanja Sub Avg 21, 2010 1:52 am

Ivy,naravno da nije sve tako crno, jer ste oboje živi, zdravi i mladi i ne traba da se predaješ. Iskoristi retrogradni Merkur da ono što si proprustil apoboljšaš, popraviš, promeniš, pokušaš da prneseš šta se sa tobom dograđa. Zato, promisli, razmisli šta ćeš mu reći dok je još tu. Negativnim razmišlajnjem i sumnjama nećeš privući ništa dobro, a ako pokušaš da sebe sada menjaš, da razmišljaš poztivno i veruješ da se veza na daljinu može i poboljšati i činiš sve što je do tebe da to i ostvariš dok je Merkur vl. tvoje prve u prvoj onda ni mogla da pomogneš i sebi i vama. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Ivy Uto Avg 31, 2010 5:32 pm

Astrotanja hvala za odgovor ali nama nazalost vise nema pomoci.On za dve nedelje putuje a ne postoji sansa da se sretnemo ponovo do tada.Sta je bilo do sada to je to dalje nema,zivot nazalost tece dalje..pa kako bude!

Ivy

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Molim za pomoc!!!! Empty Re: Molim za pomoc!!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu