Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dijabetes

4 posters

Ići dole

Dijabetes Empty Dijabetes

Počalji  bojan Sre Avg 18, 2010 3:04 am

Dijabeticar sam od svoje 19-te godine,insulinozavistan ..Zivim u vanbracnoj zajednici,imam sina,bavim se trgovinom(vas sam konsultovao prilikom otvaranja na ovom forumu),nemam nikakve propratne smetnje koje se vezuju za ovu bolest..Od pre nekog vremena,rekao bih oko god.dana,zivot mi se urusava,sve hladniji odnosi sa zenom,finansije uzas,non stop neke trzavice,no problem je sto sam i zdravstveno izgleda lose..Kazem izgleda,jer medicinski je sve ok,i to na oko,jer sve sto mi se desava lekari kazu od dijabetesa,to je normalno.Nemam nista konkretno,no bas sam smrsao,imam ceste bolove u stomaku,stopala me sve cesce bole i trnu,pa bih vas zamolio,ako biste mi rekli,ima li nekih znacajnijih promena zdravstvenog stanja,ima li nesto na sta bi mi ukazali da obratim paznju,da bih koliko toliko umanjio mogucnost komplikacija koje mogu da nastanu osnovnom bolescu..Inace imam jaku volju,veliku energiju,radoholicar sam,no ove me zdravstvene smetnje zabrinjavaju..Unapred hvala

https://2img.net/r/ihimizer/img836/1889/matori.png

bojan

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dijabetes Empty Re: Dijabetes

Počalji  Astrotanja Sre Avg 18, 2010 1:33 pm

Bojane, probleme koji si naveo su pretežno potiču od Saturna, koji evo već treći i poslednji put pravi opziciju sa tvojim natalnim Suncem, a tokom avgusta ulazi u konjukciju sa Mesecom tokom avgusta i početkom septembra.On može doneti pad energije i vitalnosti, a u konjukciji sa Mesecom i zahlađenju odnosa u braku, nezadovoljstvo vezama, tugu, neraspoloženje, zabrinutost,a praviće i kvadrat sa natalnim Saturnom, u prvoj polovini septembra, pa vodi računa o zdravlju i ishrani, kontroliši se, kao što već to i činiš. Preporučujem ti neko blaži antidepresiv, prirodni kao što su kapsule kantariona (Strong Natura, reč je o dijeteski suplement). Oktobra će Saturn biti u opoziciji sa tvojim natalnim Merkurom, pa može uticati nepovoljno na partnerstvo, porodične odnose, otežati komunikacju i poslove vezaan za trgovinu. Moj savet je da je bolje je prećutati,jer razumevanja neće biti u tom periodu.

Nezadovoljstvo, neraspoloženje, tuga i zabrinutost su utiču kod tebe na mršavljenje i dobro bi bilo da nastojiš da tokom avgusta unosiš neke vedrije sadržaje u tvoj život, koje će ti popraviti raspoloženje, jer osnova svega je u psihičkom stanju, a ono ukoliko se ne promeni može utictai na psihu. Zato gledaj da ublažiš to stanje i svesno, koliko god možeš nečim što će ti podići raspoloženje i uneti malo više vedrine i zadovoljstva u tvoj život. Nastoj da razmišljaš pozitiivno, kao što ti umeš i da bez obzira na trenutnu situaciju podstičeš tvoju vedru prirodu i optimizam, koji će ti dobro doći.

Povoljna vest je da će ovo stanje ovog puta kraće trajati i brže proći, nego ranije, a bilo je već dva puta u prethodnih nešto manje od godinu dana i da se Saturn više neće praviti u dužem periodu ovakve aspekte prema natalnom Suncu, Mesecu natalnom saturnu, jedino će praviti sa Merkurom opoziciju, ali to ne utiče na vitalnost, enrgiju, fizičko i psihičko zdravlje kao kada je u aspektu sa Suncem i Mesecom. Iduće godine Jupiter će ti zato doneti više pozitivene energije, uspeha i elana, optimizma ovoljno već uticati na zdravlje, kada bude bio na tvom natalnom Suncu, već februara. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Dijabetes Empty Re: Dijabetes

Počalji  bojan Sre Avg 18, 2010 9:48 pm

Nisam neko ko se predaje i koga slomi zivot(a lomio je cini mi se od rodjenja),zivim sa ovom bolescu kao i da je nema,al pravo da vam kazem,najvise se zabrinuh za noge,bojim se da nisu latentni znaci gangrene.Zahvaljujem se sto ste mi odgovorili,bez obzira sto nisam aktivan clan foruma,a nisam jer stvarno se u astrologiju ne razumemi .Pozdrav

bojan

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dijabetes Empty Re: Dijabetes

Počalji  Astrotanja Sre Avg 18, 2010 11:36 pm

Ono na šta bih trebali da obratite pažnju tu su urološki problemi (bubrezi) i na vensku cirkulaciju.

Imate razvijenu intuiciju, ili snove koje mogu nagovestiti buduća događanja, pa obratite pažnju na njih posebbo tokom septembra. Pozdrav. Smile sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Dijabetes Empty obavezno

Počalji  hajkula Čet Avg 19, 2010 12:17 am


Fizicka aktivnost u prirodi za psihofizicki oporavak. Saturn u jarcu, trigon pluton u devici i venera u biku, pa ti boravak u prirodi odlicno cini.

Sam proceni koliko aktivnosti ti pomaze. Dobro je da setas bos, po travi, zemlji. Noge masiraj od prstiju prema gore, lagano. Kada Saturn pravi neku opoziciju na bitniju tacku u horoskopu (i meni se to desavalo) ume da da osecaj tezine u nogama, da noge oticu, zadrzavanje tecnosti. Kako tranzit prodje, prodju i tegobe. Ipak treba pomoci orgaznizmu da lakse podnosi problem.

Fizicka aktivnost popravlja raspolozenje, (hormoni). Ako imas neku povrsinu na kojoj se ogledas kad spavas, skloni, ili prekri (staklo na regalu, ogledalo, monitor, tv, prozor... slicno). Spavaj u mracnoj prostoriji, da bi pospesio dobru razmenu (melatonin-seratonin). Jedan se stvara na dnevnoj svetlosti, pri kretanju pa se iz njega stvara drugi, nocu.

Inace, ovi saveti vaze za sve, ne samo za tebe, tako da, pogledajte oko kreveta, po spavacoj sobi i izbacujte suvisno.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dijabetes Empty Re: Dijabetes

Počalji  sasa62 Čet Avg 19, 2010 2:40 pm

1973 +/- godinu dana gore dolje¸... sličan period nalik ovom, ne u događajnom smislu već u smislu doživljaja stresnih emocionalnih situacija vrlo bitnih za ličnost... kakve poveznice možeš ustanoviti između ova dva perioda, te kakav je ishod događaja bio?
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dijabetes Empty Re: Dijabetes

Počalji  bojan Pet Avg 20, 2010 6:47 pm

sasa62 ::1973 +/- godinu dana gore dolje¸... sličan period nalik ovom, ne u događajnom smislu već u smislu doživljaja stresnih emocionalnih situacija vrlo bitnih za ličnost... kakve poveznice možeš ustanoviti između ova dva perioda, te kakav je ishod događaja bio?

Tada sam imao 13/14 godina,i zaista se ne secam niceg karakteristicnog za taj period


@hajkula,hvala na savetima,neke vec primenjujem! Pozdrav

bojan

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dijabetes Empty Re: Dijabetes

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu