Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ima li nadeeeeeeeeeeee? :(

2 posters

Ići dole

ima li nadeeeeeeeeeeee? :( Empty ima li nadeeeeeeeeeeee? :(

Počalji  Iskra Sre Avg 25, 2010 12:38 am

Pozdrav druzino Smile

E pa sad, odakle poceti? Imam 20 godina i nemam srece u ljubavi, ali uopste.. U pocetku sam mislila da ce se vremenom pojaviti neko, medjuim nista se znacajno ne dogadja Sad(( S obzirom da imam mesec u devici, pri svakom upoznavanju ostavljam utisak suzdrzane osobe, ali vremenom sam radila na tome i sada sam recimo zadovoljna. Problem je u tome sto se jako lako zaljubim, poletim, gajim iluzije u vezi sa nekim i onda odjednom, cim uspostavim neki malo dublji kontakt sa osobom- budem razocarana. Svesna sam i toga da me interesuju intelektualni tipovi, ali ne volim mekusce i tome slicno. Mogla bih reci da sam jednom bila stvarno zaljubljena, recimo od marta prosle godine, pa do marta ove godine, ali to nije bila veza. I stalno me vrebaju za neke tajne veze. Interesuje me da li ja u zivotu uopste mogu da ocekujem neku ljubav, vezu, brak ili to za mene nije i da se posvetim karijeri? Ne mogu da zamislim da u zivotu ostanem sama Sad Mozda ovo deluje malo prenagljeno, ali nije bezrazlozno. I nije problem u tome da ni sa kim ne uspostavljam kontakt, vec jednostavno trazim dosta, ali i verujem da mogu da dam dosta. Ne volim povrsnost i od toga bezim. I uvek previse razmisljam o svemu. Gde bih mogla da upoznam nekog, kada, hocu li se udati, imati decu, razvoditi? PLIZ neka mi neko pomogne stvarno zelim vezu Rolling Eyes


ima li nadeeeeeeeeeeee? :( Astrow2gw03tamarahp7669


Iskra

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ima li nadeeeeeeeeeeee? :( Empty Re: ima li nadeeeeeeeeeeee? :(

Počalji  Zorica Čet Avg 26, 2010 2:12 pm

Tamara ja cu pokusati da ti odgovorim,
Dispozitori tvog polja ljubavi su saturn i uran, tvoje 5 polje pocinje u jarcu a produzava u vodoliji, plus mesec u 12 kuci na sam ascedent , sve su to pokazaetelji da ti je to polje puno izazova i puno misli kako, zasto, i zbog cega?
Da bi videli sta se zbiva sa tobom treba da vidimo tvoje spekte:
Transiting Sun - VIR. 2°45'
in the 12th house of the natal chart
sesquisquare natal Sun (ARI.16°33'), orb:01°13'
conjunct natal Moon (VIR. 6°53'), orb:04°07'
trine natal Mercury (TAU. 3°49'), orb:01°04'
opposed natal Venus (PIS. 0°14'), orb:02°31'
sextile natal Jupiter (CAN. 3°24'), orb:00°38'
U nekom si razmisljanju i nekoj samoanalizi ovih dana dok ti sunce tranzitira 12 kucom. Imas ovih dana inspiraciju za pisanje , isto tako bices raspolozena da resis neki problem koji si ostavila u nekoj fiokici u glavi.
ransiting Moon - PIS.17°42'
in the 6th house of the natal chart
trine natal Pluto (SCO.17°20'), orb:00°22'
opposed natal Ascendant (VIR.20°09'), orb:02°26'
square natal Midheaven (GEM.18°02'), orb:00°20'
Mozda ce ti se javiti neka stara ljubav ili neka osoba sa kojom si bila u prijateljstvu i naterace te da vratis film i vidis sve lepe i lose trenutke provedene sa tom osobom. Mozda se ta veza prekinula zbog preljube te osobe i mozda ce te na to podsetiti osoba koju ces sresti akoja je bila uzrok tog prekida, a od koje ces cuti da je sve to bilo samo laz. Razmisli?
Transiting Venus - LIB.18°32'
in the 2nd house of the natal chart
opposed natal Sun (ARI.16°33'), orb:02°00'
trine natal Mars (AQU.19°18'), orb:00°45'
trine natal Midheaven (GEM.18°02'), orb:00°30
Zbog trigona venere i marsa , mozda dobijes poklon od nekog muskarca ili ti neko pokloni ljubav Smile, nemoj odmah da analiziras tog decka pusti neka situacija ode svojim tokom....
Za dugorocne prognoze oko ljubavi, trebamo videti tvoje dispozitore Saturna i Urana.
Transiting Saturn - LIB. 3°31'
in the 1st house of the natal chart
inconjunct natal Mercury (TAU. 3°49'), orb:00°18'
sesquisquare natal Mars (AQU.19°18'), orb:00°47'
square natal Jupiter (CAN. 3°24'), orb:00°07'
Transiting Uranus (retrograde) -PIS.29°37'
in the 7th house of the natal chart
sesquisquare natal Sth Node (LEO 14°40'), orb:00°03'
Saturn te tera da se samoanaliziras, i sebe osudjujes za sve sto se desilo na polju ljubavi, medjutim nije bas tako, posle kise ide sunce, tako da ce i tebi sunce da ogreje polje ljubavi, budi strpljiva.Uran je retrogradan, nije bas raspolozen za inovacije vise za resavanje starih problema , pa tako ako ih ima resi ih... Very Happy
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu