Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uporedni horoskop

+2
beskraj2
tanjar65
6 posters

Ići dole

uporedni horoskop Empty uporedni horoskop

Počalji  tanjar65 Ned Sep 12, 2010 7:53 pm

pozdrav svima .
Da li mi neko zeli pomoci .Ja bih zelela da mi neko protumaci moj i moje druge polovine horoskop da li imamo sanse i sta treba promenit.Ja sam rodjena 20 05 1965 u 21h Plav a on 30 12 1961 u 24h u odzacima. molim vas jako mi je bitno. Pozdrav Tanja

tanjar65

Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Dobrdosla,

Počalji  Gost Ned Sep 12, 2010 8:49 pm

Dobrodosla na forum Astrotanja,

sunny

zelimo Vam prijatno druzenje sa nama. Ovde: https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm imate uputstvo kako da postavite podatke, Vas i Vaseg partnera na forum, kao i Vasu sinastriju.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  beskraj2 Uto Okt 12, 2010 2:52 pm

Mila, ostavila si me bez teksta. Imam osjećaj kad ovo čitam da sam u prijepisci sa osobom koja mi je u stvarnom životu okrenula čitav život naglavačke. Moj Merkur je u kvadratu sa njegovim jupiterom, konjukciji sa saturnom, trianglu sa Uranom i kvadratu sa plutonom, moja venera je u kvadratu sa njegovom venerom a mars u sekstilu sa njegovom venerom, moj saturn u konjukciji sa njegovim suncem, moj uran u kvadratu sa njegovim marsom, moj neptun u sekstulu sa njegovim suncem, moj neptun u kvadratu sa njegovom venerom, moj pluton u trianglu sa njegovim suncem i konjukciji sa jupiterom. Ni jedan orbis ne prelazi 2 stupnja. To je netko tko je bio i ostao vrijedan tog preokreta iako znam da je sve besperspektivno, osjećam ga kao svoje drugo ja, kao nekog tko je zauvijek zapečatio moj život. ZAUVIJEK. Iako se osjećam kao "izdajica" (moja konjukcija neptun/ venera u kvadratu na njegovu veneru), molim te, ako ti nije teško, prokomentiraj ovaj raspored planeta u zajedničkom natalu..
beskraj2
beskraj2

Broj poruka : 28
Локација : beskraj
Datum upisa : 16.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Natasha-77 Uto Okt 12, 2010 6:26 pm

Ja se uskoro udajem affraid ,pa bih volela da nam neko pogleda sinastriju...ono sto ja kapiram jeste poklapanje svetla Ve0Mo,to je lep apekt,a vidim da je i Saturn dosta zastupljen,takodje imamo poklapanje kuca asc.-dsc.,ali nisam sigurna da mogu bas sve to da povezem confused
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Gost Uto Okt 12, 2010 7:05 pm

beskraj2 ::Mila, ostavila si me bez teksta. Imam osjećaj kad ovo čitam da sam u prijepisci sa osobom koja mi je u stvarnom životu okrenula čitav život naglavačke. Moj Merkur je u kvadratu sa njegovim jupiterom, konjukciji sa saturnom, trianglu sa Uranom i kvadratu sa plutonom, moja venera je u kvadratu sa njegovom venerom a mars u sekstilu sa njegovom venerom, moj saturn u konjukciji sa njegovim suncem, moj uran u kvadratu sa njegovim marsom, moj neptun u sekstulu sa njegovim suncem, moj neptun u kvadratu sa njegovom venerom, moj pluton u trianglu sa njegovim suncem i konjukciji sa jupiterom. Ni jedan orbis ne prelazi 2 stupnja. To je netko tko je bio i ostao vrijedan tog preokreta iako znam da je sve besperspektivno, osjećam ga kao svoje drugo ja, kao nekog tko je zauvijek zapečatio moj život. ZAUVIJEK. Iako se osjećam kao "izdajica" (moja konjukcija neptun/ venera u kvadratu na njegovu veneru), molim te, ako ti nije teško, prokomentiraj ovaj raspored planeta u zajedničkom natalu..
Draga beksraj2, zamolila bih te da postavis kartu, jer ne mislim da je moguce biti precizan sa bez postavke polja. Hvala Ti Exclamation Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Gost Uto Okt 12, 2010 7:12 pm

Natasha-77 ::Ja se uskoro udajem affraid ,pa bih volela da nam neko pogleda sinastriju...ono sto ja kapiram jeste poklapanje svetla Ve0Mo,to je lep apekt,a vidim da je i Saturn dosta zastupljen,takodje imamo poklapanje kuca asc.-dsc.,ali nisam sigurna da mogu bas sve to da povezem confused
Draga Natasha, za sinastriju jesu najbitnije konjukcije, kao i njihovi dispozitori, odnosno planete koje vladau znakovima gde se te konjukcije nalaze. Te planete i njihova dostojanstva i aspekti govore o isledu situacije...

~Da li Vam je ovo prvi brak?

~Meni upada u oci da je Vas DC u Vodoliji, sto ne mora znaciti obicno da je osoba/partner bio razveden ili pak to da cete se Vi razvesti ikada. I u ovoj sinastriji je vladar Uran, sa planetama partnera neaspektovan Question E to je ono sto mene zbunjuje u sinastrijama. Tim pre, sto je to upravo vladar 7 polja. Pa mi molim Vas recite da ste pre ovoga imali vezu koja je licila na brak ili sl.?
Ako gledamo tradic.vlad.Vodolije SA koji je retro i koji govori obicno o necemu sto se nastavlja, kako kazemo kroz karmickog partnera, a ja to kazem samo ubiranje plodova prethodnih veza. Ovim bih rekla po obostranim kartama da je partner od Vas stariji nekoliko godina, a po karti VAseg partnera gde je DC u Devici kojim vlada Merkur u Ovnu, opet govori o nekom ko je dosta mladji, mladolik, pa trebalo bi da se po tome pronalazite jedno kod drugog u karti Smile

~Sto se tice poklapanja kuca, za to mislim da bi ipak trebale ose biti blize da bi smo ih nazvali preklapanjem ili bar u istim znakovima. Eto toliko od mene. ja ipak zelim da cujem sta ima Astrotanja i neko ko zaista poznaje sinastrijske odnose, po iskustvu...da da komentar.
Mada tek sam pocela sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Natasha-77 Uto Okt 12, 2010 7:56 pm

No ...pa to ne zvuci bas najbolje...nikada se nezna sta donosi sutra,ali ja bih ipak volela da mi ovo bude jedini brak...ne,nisam se pre udavala niti imala neku tako ozbiljnu vezu,a inace partner je mladji od mene...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Gost Sre Okt 13, 2010 4:09 pm

beskraj2 ::Moj Merkur je u kvadratu sa njegovim jupiterom, konjukciji sa saturnom, trianglu sa Uranom i kvadratu sa plutonom, moja venera je u kvadratu sa njegovom venerom a mars u sekstilu sa njegovom venerom, moj saturn u konjukciji sa njegovim suncem, moj uran u kvadratu sa njegovim marsom, moj neptun u sekstulu sa njegovim suncem, moj neptun u kvadratu sa njegovom venerom, moj pluton u trianglu sa njegovim suncem i konjukciji sa jupiterom. Ni jedan orbis ne prelazi 2 stupnja. To je netko tko je bio i ostao vrijedan tog preokreta iako znam da je sve besperspektivno, osjećam ga kao svoje drugo ja, kao nekog tko je zauvijek zapečatio moj život. ZAUVIJEK. Iako se osjećam kao "izdajica" (moja konjukcija neptun/ venera u kvadratu na njegovu veneru), molim te, ako ti nije teško, prokomentiraj ovaj raspored planeta u zajedničkom natalu..
Merkur u kvadratu sa Jupiterom: radi se o nekoj vrsti podrske kakvu Merkur trazi u odnosu u kakvom se nasao. Nije tipican ljubavni aspekt.
"Jupiter ce iskoristiti partnerove ideje, pa ih cak i moguce unovciti. Aspekt netolerantnosti i nesklada sa za dobrobit zajednistva. Eto, lazi, licemerja, blefiranja, plagijata, parnicenja, materijalnih gubitaka".
Mogli da kazemo da ce Jupiter od Merkura nesto nauciti, biti bogatiji za neko iskustvo. Treba biti obazriv ukoliko se radi o poslovnom kontaktu.
Merkur 0` Saturn, iz iskustva znam da Saturn uvek sve proverava dva puta, koci partnerstvo, sto ne znaci da je nemoguce ukoliko osoba ciji je Merkur natalno podrzava takvuvrstu partnerstva, odnosno ne smetaju joj provere po 100 puta, ne po 2 puta. Jeste da s jedne str.to moze da vredja ili da izaziva pobijanja samopuzdanja osobe ciji je Merkur, a sruge strane to zadrazavanja Saturna sto duze na Vama moze samo da IMPONUJE. Sve zavisi kako se Vi licno osecate u tom odnosu.
Meni je licno vise odgovarao takav odnos i nije mi smetao SA 0 moj Me, dok je SA 0 moja VE me vracala unazad 100koraka, osecala sam se kao neko siroce, kao isprazna osoba...vezana mi je kreativnost bila i nisam imala osecaj za sebe.

Venere po 90` govore o razlicitim ukusima, mozda sto se tice hrane, mozda sto se tice oblacenja i garderobe, dakle mode, dakle razmimoilazenje po tom pitanju, sto ne mislim da ako su Venere ponaosob u natalnim kartama one koje govore o jakom i bitnom uticaju tako neceg da bi to moglo da dovede do raspada braka, partnerstva i sl.
Pa ukusi su toliko razliciti, da zaista je retkost da se i onda kada se ljudi totalno poklope u tome, da je to ono sto ih drzi zajedno i odrzava ih.
Venera mog brata je recimo 180` moja Ve, i totalno drugaciji pristup modi.
Iako, nejgova u Blizancima, moja u Strelcu..boji ih sloboda, ali na totalno drugaciji nacin. Nikada s bratom nisam izlazila. Sto se tice hrane totalno izgradjen drugaciji ukus, ni smoki ne bi znao ili cips da mi pogodi kad kupuje, iako zna koji volim, na kraju is nekog povrsnog stava ili ukusa, kaze nije bilo! Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  beskraj2 Sre Okt 13, 2010 4:49 pm


HVALA, aj da se ne ljutiš na mene, uglavnom radim SAMA čitav život ono što mogu, a ono što neznam to i ne mogu jer NEZNAM. i još jednom ti hvala Embarassed

https://2img.net/r/ihimizer/img176/4809/astro61gw0203beskraj2aa.gif
beskraj2
beskraj2

Broj poruka : 28
Локација : beskraj
Datum upisa : 16.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Gost Sre Okt 13, 2010 9:14 pm

Nema potreba da mi zahvaljujes, ali ionako je ovo forum dobre volje, tako da svako ko se prikljuci analizi je vise nego dobrodosao.
Ali jednostavno i meni je krivo kada ne stignemo da odgovorimo vecem broju clanova i oni zbog toga izgube volju i odu sa ovog foruma, ni ne dobiju sansu...zato sto eto kao danas, odnosno kada sam pogledala tamo gde ste ostavili Vase podatke i onaj ko vam je pomogao da uradite kartu, stajali sa 5 minuta izmenjenim vremenom, niko ne kaze da je namerno. ali ja da se nisam trudila, ne bih izgubila volju u toku dana i otisla.
Tako da smatram da ono sto sam Vam rekla je na mestu, jer ako sam se potrudila da nadjem ipak Vase podatke i da prionemo sto pre na analizu, sta da misle clanovi koji uredno i postave i cekaju.
Eto to me je razbesnelo. 5 minuta je za mene velika stvar. Ispada sad da smo i Vama pogresno tumacili neke stvari. Rolling Eyes a to ne volim, eto nepreciznost.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Gost Sre Okt 13, 2010 10:01 pm

beskraj2 ::
HVALA, aj da se ne ljutiš na mene, uglavnom radim SAMA čitav život ono što mogu, a ono što neznam to i ne mogu jer NEZNAM. i još jednom ti hvala Embarassed

https://2img.net/r/ihimizer/img176/4809/astro61gw0203beskraj2aa.gif
JUPITER-0-SEVERNI MESECEV CVOR
Moralna prilagodljivost! Prilagodite se, uspostavite dobre odnose, pa ce vas i pratiti sreca. Uspesni pregovori, poslovne povoljnosti. Veridba ili udaja Postoji i opasnoast brzog i suvise lakog sirenja sto stvara mogucnosti pada i propasti jer ono sto se lako postigne nije uvek vredno ili se ne koristi valjano. Ne uzimajte sve "zdravo za govoto".

SUNCE-SATURN = ODGOVORNOST, TESKOCE, DOSADE, FRUSTRACIJE I OZBILJNOST VEZE?

SUNCE-0-SATURN
Ova veza ce teziti da bude dugotrajna. Sunce nositi partnerovo breme i bice cesto u iskusenju svog strpljenja. Saturn nikada nece krenuti u akciju dok se potpuno ne uveri u ispravnost iste. Svaki put kada propadne neka akcija Saturn, ce odmah okriviti partnera, koji ce inace sputavati partnera. Saturn je taj koji nagoni partnera da bude svestan odgovornosti, da kroz partnerstvo nauci najvecu lekciju zajednistva. Saturn JE koceci. Sunce mora da odabere: ili da ga prihvati kao pouzdani oslonac, cvrstu ruku ili kao kamen oko vrata pa da ga odbaci, jer inace tesko da ce doci do nekog znacajnog uspeha. Saturn uci partnera strpljenju i prakticnosti, ispunjenju obaveza. Nema dangube i uzivanja. Karmicki dug je naplacen kada Sunce nauci lekcije koje mu diktira Saturn, a toliko ce i trajati zajednistvo.


MESEC-URAN = DA LI CE VEZA BITI NAPETA I DA LI CE SE VREDJATI?

MESEC-0-URAN
Uran preteruje u svemu, vrlo neuobicno pristupa, kao i u domu i porodici, lako ce animirati partnera. A Mesec bi trebalo da se posveti resavanju domacih pre nego partnerovih problema. Aspekt sklonosti perverzijama. Uran, ce na silu pokusati da sprovede nesto svoje, jer ne postuje pravila i ogranicenja, koristeci emotivnost partnera. Partnerstvo ce jenjavati vremenom. Nije ovo garancija neke dugorocne veze jer Uran stvara napetost. Iznenadni rastanak. Ako i ostanu zajedno bice ovo dve "ptice selice".

...samo bih napomenula da sam kod posednjeg odnosa imala Mesec i Uran, gde sam bas naprotiv se ja osecala naopacka, ali sam postupila ono sto sam smatrala da je najbolje, ali je Mesec taj koji je reagovao burno. Nije bio moj mesec).

Dakle ovo je sto se tice istaknutih konjukcija u sinastriji. A za Sa0Me sm vec negde napisla da je neka vrsta kocnice u izgradnji odnosa, koji se moze ili ne mora osetiti, sve zavisi cega je kocnica.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty pomoc

Počalji  malecka Pon Nov 01, 2010 4:01 pm



treba mi pomoc tumacenja ovoga. molim vas, sto pre... iskreno vas molim za pomoc.

malecka
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Gost Pon Nov 01, 2010 5:29 pm

malecka ::

treba mi pomoc tumacenja ovoga. molim vas, sto pre... iskreno vas molim za pomoc.
Malecka, morali bi da se registrujete kao clan, da bi se mogli unositi linkovi. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  batnozic Uto Jan 10, 2012 5:13 pm

cao svima!
interesuje me sta znaci konjukcija partnerovog saturna(koji je retrogradan)i mog ASC(u znaku raka)?

batnozic

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  AfRoDiTiCa Čet Jan 12, 2012 3:28 pm

Mnogo bi mi znacilo kada bi neko mogao da mi kaze nesto vise o ljubavnom odnosu izmedju mene i decka koji mi se dopada (moja karta unutra, njegova spolja). Sta tu mogu da ocekujem? Postoji velika privlacnost izmedju nas vec dugo, ali nikako da se tu nesto desi. Pomoc, plizzzzzz!

http://www.image-share.com/ipng-1211-79.html

alien
Hvala unapred
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Butterfly252 Čet Mar 16, 2023 3:03 pm

Jel mi možete reći kako se slažemo ja 01.12.1992. 22:15 Osijek i on 13.12.1992. 0:25 Osijek

Butterfly252

Broj poruka : 11
Datum upisa : 11.08.2021

Nazad na vrh Ići dole

uporedni horoskop Empty Re: uporedni horoskop

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu