Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brak ili razvod?

2 posters

Ići dole

Brak ili razvod? Empty Brak ili razvod?

Počalji  banislav Uto Sep 21, 2010 5:35 pm

Pozdrav za sve clanove foruma!
Moje pitanje je vezano za brak. Posto momentalno ja i supruga ne zivimo zajedno, zanima me da li nam je sudjeno da ostanemo zajedno ili sledi razvod? Ovo nam je oboma prvi brak. Unapred hvala svima za odgovor i tumacenje!

banislav

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak ili razvod? Empty Re: Brak ili razvod?

Počalji  vilabezkrila Uto Sep 21, 2010 9:23 pm

banislav ::Pozdrav za sve clanove foruma!
Moje pitanje je vezano za brak. Posto momentalno ja i supruga ne zivimo zajedno, zanima me da li nam je sudjeno da ostanemo zajedno ili sledi razvod? Ovo nam je oboma prvi brak. Unapred hvala svima za odgovor i tumacenje!

branislave....konjukcija mars saturn nije dobra za brak...u pocetku braka je izrazena jaka seksualna zelja..medjutim kako vremeprolazi ta zelja prelazi u svoju suprotnost...prema knjizi Liz Grin "saturn" ovaj aspekt ia ko je los moze se naci u veoma velikom broju uporedih horoskopa bracnih partnera...
Druga natalna karta ima vrh sedmog polja u ovnu sto znaci brak koji se sklapa na brzinu ali isto tako i puca na brzinu , silovito i burno isto kao sto je i mars u ovnu...u toj istoj karti je mesec u devici a preko njega je tranzitirao saturn, proletos zadnji put..kada saturn tranzitira prko meseca on donosi prekid veza , promenu mesta stanovanja itd..saturn oznacava proslost i ono sto je ucinjeno u proslosti nije bilo dobro dobro i prema volji kosmosa, pa se zato sada dovode stvari u red..saturn jos i zovu "egzekutorom sudbine"
Ne bi da zvucim bezdusno niti da donosim odluke umesto Vas, ali neke stvari s emoraju desiti bas takve kakve jesu..izbor jr uvek na nama , ali je poslednja rec Njegova...
"covek je krojac svoje srece" nije samo glupa izreka...
pozdrav
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu