Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dali ima smisla

3 posters

Ići dole

dali ima smisla Empty dali ima smisla

Počalji  konanbgd Uto Sep 28, 2010 9:04 pm

Dragi moji zeleo bih da saznam nesto vise od negoga ko dobro tumaci astrologiju,i ko se dobro razume .Dakle rodjen sam 25.02.1973 god u 00.10 u Beogradu,imao sam puno uspona i padova ,raznih ,pronalazim se jos uvek,skoro sam se i ozenio i dobio sina ,i jako sam sretan ,i pitam se dali je krenulo ka dobru ili je to samo trenutno .Puno se napatih i u ljubavi i oko posla i sad trazim posao nezaposlen sam kao da su mi vrata zatvorena,i mislim puno o zivotu o zdravlju dali cu kratko ziveti il sta kako cu zdravlje imati,nekako kad cujem ovaj umro onaj ja sebe pronalazim u tome,pa dal cu imati rak pa dal cu umreti mlad ,sve me to nekako brine kako sam stariji,i molim da mi odgovorite ako je to moguce bijo bih vam zahvalan a opet sam jako sretan zbog bebe a to sam bas cekao i zeleo eto toliko.hvala

konanbgd

Broj poruka : 23
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dali ima smisla Empty Re: dali ima smisla

Počalji  Crnka88 Uto Sep 28, 2010 10:47 pm

Ne razumem se bas najbolje,ali pokusacu... Rekla bih da ste vrlo odgovorna osoba koja zna sta zeli u zivotu...samo nekad ne mozete to da ostvarite jer ste u stalnom sukobu sa emocijama... Vladar 1. Pluton vam je u 10. sto moze da znaci da cete se ostvariti u potpunosti tek kad nadjete zadovoljavajuci posao...10. kuca vam pocinje devicom,pa bi to mogao da bude neki posao koji zahteva veliku dozu odgovornosti ,analiticnosti i urednosti... Sa druge strane Pl vam je retro,sto ukazuje na to da se sve vrlo sporo odvija sto se posla tice... Sto se tice braka...postoji mogucnost veceg broja partnera jer vam je 7. u Blizancima...Sa u 7. ukazuje na teskoce u nalazenju partnera...vladar 7. je Venera koja je otisla u 3.,sto ukazuje da partnera mozete sresti u saobracaju ili na kratkom putovanju i da vam je u vezi vazna komunikacija... Ako sam ista dobro povezala,potvrdite povratnom informacijom. Pozzz

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dali ima smisla Empty Re: dali ima smisla

Počalji  Astrotanja Uto Sep 28, 2010 11:16 pm

Dobro nam došao Konanbgd!Trebalo bi biti nekih pozitivnih promena od novembra u kući, porodici, ali na finansijskom planu. Pokukaš da nađeš neki posao tokom oktobra, bar na neko vreme, aktiviraj se trudi, budi uporan, jer bi tako jedino mogao uspeti bar nešto da pronađeš, pa bi novembra moglo doći do nekih primanja, zarade.

Zamoli nekog da ti pomogne da postaviš natal, jer je to neophodno na ovom forumu, ako sam ne uspeš. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

dali ima smisla Empty poz

Počalji  konanbgd Uto Sep 28, 2010 11:39 pm

e hvala vam vrlo slicno mom zivotu mada me i zdravlje zanima a sto se tice natala pokusavam da postavim ali neide mi pa neide

konanbgd

Broj poruka : 23
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dali ima smisla Empty auuu

Počalji  konanbgd Sre Sep 29, 2010 11:16 pm

boze kako mi se nizu neki problemi danas dobijem preporucen posiljku da podignem u posti a poslato mi iz ministarstva pravde e bas me zanima sta je to gle kad odem u zatvor

konanbgd

Broj poruka : 23
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dali ima smisla Empty Re: dali ima smisla

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu