Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cijeli život volim te...

2 posters

Ići dole

cijeli život volim te... Empty cijeli život volim te...

Počalji  selena30 Pet Okt 08, 2010 7:29 pm

evo otvaram temu za sinastriju sa čovjekom koji je moj život okrenuo naopačke..čovjeku prema kojemu mjerim sve u životu....
ovo je bila ljubav na prvi pogled.....ko tresak vlakova....uzeo mi je ..ne dala sam mu svoje srce da upravlja njime....dala sam mu snove...
sinastrija je stara još malo i 15 godina ..no aktivira se ponovno i svaki put nastavljamo tamo gdje smo kod zadnjeg susreta stali...samo svaki put kad ode od mene odnese i komadić duše sa sobom... Sad

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/6glksz.gif -naša sinastrija

njegov asc pada u moju 5 kuću...
moj mjesec pada u njegovu 12 ali direktno na asc pa smo sve ove godine nekako povezali..osjećamo kako je onome drugome...
njegovo sunce,venera,mjesec ,jupiter i chiron padaju u moju 8 pa ne zna što bi samnom...dal bi me volio ili mrzio,a koliko ga odbijam toliko ga i privlačim i vraća mi se...
moj chiron ide u konjukciju s njegovim mjesecem-ovo neznam šta bi bilo...
moja venera je na njegovom desc pa sam baš onakva kakvu je on oduvijek želio uz sebe....još me bole riječi od zadnji put kako ne shvaćam da sam ja ta ...
od planeta..
moj mars ima opziciju na njegov mjesec i nekako uvijek uspijem da ga povrijedim i otjeram od sebe..iako mi više nije jasno kako i zašto Sad
moj uran radi 120 na njegov mars i saturn
moj mjesec prima 120 od njegovog plutona pa imam osjećaj da je cijeli život moju dušu vezao uz sebe..i boli me kad je uz mene..jer sam patološki ljubomorna na sve koji su uz njega ,a umirem svaki put ode od mene...
moj mjesec kvadrira njegov mjesec
moj mjesec ima kvadrat od njegovog sunca...

molim da gospođa tanja pogleda i da mišljenje o ovom bolesnom odnosu... cheers


Poslednji izmenio selena30 dana Sub Okt 09, 2010 11:11 am, izmenjeno ukupno 1 puta
selena30
selena30

Broj poruka : 4
Godina : 43
Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

cijeli život volim te... Empty Re: cijeli život volim te...

Počalji  jassna Pet Okt 08, 2010 9:12 pm

Moras postaviti i njegov natal, da neko ko se razume vidi da li ti opisujes njegovu Ve, Mo itd..Odnosno, ima li njega u tvom natalu, i tebe u njegovom

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

cijeli život volim te... Empty Re: cijeli život volim te...

Počalji  selena30 Sub Okt 09, 2010 11:37 pm

ja sam postavila sinastriju jedino ju nisam posebno istakla..ispričavam se... Cool
a evo postavit ću i njegov natal...

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/sebyo8.gif -on

ja sebe nalazim u njegovoj djevici uklještenoj u 7 kući koja nikako da se otključa.. Mad i u merkuru u 3 na vrhu blizanaca ona koja je uvijek tu...
u direkcijama sam mu kao i on u mojima...
kad mu je VE stigla na sunce ugledao me prvi put(bolje da nije) Twisted Evil jer me kad mu je venera stigla na mjesec potražio i potrudio da mi uđe pod kožu Rolling Eyes
i otada agonija...
ono što mi nije jasno jeste da sam ja očekivala da me direkcija venere na merkur u 34 donese natrag u njegov život ...a ono ništa...sve kao i prije malo jesam -malo nisam...
confused
selena30
selena30

Broj poruka : 4
Godina : 43
Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

cijeli život volim te... Empty Re: cijeli život volim te...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu