Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O URANU

Ići dole

O URANU Empty O URANU

Počalji  SANDRA Pon Nov 10, 2008 5:08 pm

Uran
Daje okultna iskustva i čudan život, nagle ekscentrične i neobične događaje. To je planeta astrologa. U znaku ostaje oko 7 godina. Retrogradni Uran utiče da osoba još u ranom životu kida lance tradicije. Ima potrebu da dominira i bude jedinstven. Upravlja otkrićima, naukom, originalnošću, elektricitetom, magijom, okultnim, svetlošću, rengenskim zracima i avionima. Ovo je planeta intelektualaca, futurista, humanista, ekscentrika, boema, egoista i utopista. Njegovo delovanje je iznenadno, neočekivano i često nasilničko. U Astrologiji predstavlja višu oktavu Merkura u prva je transcedentalna planeta. Položaj Urana u natalnom horoskopu ukazuje na oblast života u kojoj nam se dešavaju neobične stvari, neobični ljudi ili gde ćemo sami biti skloni neobičnim poduhvatima. Vladaoc je znaka Vodolije, najbolje se oseća u Škorpiji, pad je u Biku a egzil u Lavu.
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

O URANU Empty Re: O URANU

Počalji  Gost Uto Nov 02, 2010 1:00 am

Rec-dve o Uranu kada je licno iskustvo u pitanju.

Nosite li se ikada mislju da u potpunosti izbacite internet? NIje ni cudno sto uopste postavljam pitanje sebi. Vrlo verovatno je da oni ljudi kojima on predstavlja problem, verovatno ga i ne koriste.

Mogla bih sebe da zamislim da vodim mali porodicni lokal, restoran...ili da se bavim necime sto predstavlja uslugu, shop, parfemi, kupke, lepa garderoba ili samo ves,...prelep i uvek drugaciji izlog, topla atmosfera, spolja i iznutra, sportski fizioterapeut...ALI kada se radi o bilo kakvom kontaktu s internetom: nabavka, placanje...uspostavljanje kontakata ili brzo resavanje nekog problema, meni se dize svaka pora na kozi affraid

E bas tako. Ne prodje dan u nedelji da ne prodjem kroz sijaset neprijatnosti, a o cemu sam vec pomenula kroz neke price o Marsu, vladaru mog Asc. A s tim da Uran u mom natalu ima upravo SAMO 1 aspekt i to 90` sa Ma. Da bude jos gore on je u 8-mom polju u Skorpiji.

Ne svidja mi se nista sto ima veze sa internetom! Da bih ostala u kontaktu sa prvom najboljom drugaricom iz osnovne skole kada je krenula da zivi daleko, ja sam se prikljucila ovoj porodici, zvanoj "net". Kako sam krenula, tako smo se udaljile i izgubile kontakt. Slucaj zatvoren!

...a u poslednje vreme, da ne bih duzila i davila o svemu sto je bilo od te davne 2000god., sve vise i vise mi se cini kako svako zblizavanje s net-om je udaljavanje od sebe same!

Nedavno, jedna devojka koja mi je postala jako draga na forumu astrologije, mi je pocela preko FB nabacivati nekog decka, i postalo je izmedju nas napeto. Ono sto je poslednje i sto stavlja tacku na kontakt izmedju mene i neke osobe, je nametanje misljenja.
Moj zivot nije sjajan, ali provodadzisanje i pritom ozbiljno ugrozavanje, privatnosti, pa jos deljenje saveta za koje vidite da nisu deo licnosti onog kome ih dajete, postaje ozbiljna pretnja po meni.
Bilo bi super kada bi se to zaustavilo samo na tome. Ali danas sam u kontaktu s nekim s kim sam trenirala u istom klubu(opet prepoznavanje preko FB), razmenila par poruka, sa jednostavnim ciljem: "Ti se bavis poslom i zavrsio si tu i tu skolu, ne mogu naci info ovog momenta o skolarini na net-u, mozes da mi kazes koja od te 3 skole ima koje prednosti, a koje mane?" ...to sam JA!!!
A nakon svega sam dobila ovo: "E lepo, ispricasmo se mi. Nisam mislio da ce prica ici u ovom pravcu. Ne vidim smisao da se kucam s nekim, da ga muvam ako nema zavrsne finte" confused I posto je dobio odgovor da jednostavno (ni)sam kriva sto nisam (ne)zainteresovana, rekao mi je da sa mnom nesto nije u redu, i da potrazim psihijatra.
Mislim da sam odlican primer kako internt utice u pogresnom "pravcu", i da bih trebala potraziti pomoc, a mozda i oko toga da mi kazu da budem s nekim na silu. Iz jednostranog flerta do vredjanja, meni nije jasno.
scratch

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu