Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

3 posters

Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  suncevenera Sub Nov 20, 2010 7:18 pm



Koliku promjenu na poslu moze ocekivati osoba-moja rodjaka-na poslu prilikom prelaska Urana i Jupitera preko MC-a? Ima stalan posao,ocekuje pozitivne promjene(unapredjenje). Da li ce doci do njih, i je li sa ovakvom postavkom planeta u pitanju povoljna promjena?
Pozdrav,posebno za Tanju i Milu. flower sunny
Evo njene karte
http://tinypic.com/r/j151mh/7

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  hajkula Sub Nov 20, 2010 8:11 pm

Ja nezvana Cool

Promenio se vlasnik firme. Formalno. Kaobajagi. A ime firme kao znamo, ime vlasnika takodje, (ima u registru) videli ga nismo. Tada je bila konjunkcija u 10 kuci ali u ribama. Tako da, ,,bivsi,, vlasnik se i dalje posmatra kao vlasnik, -dosao gazda- -stigao gazda- ... Cool Sto on to i jeste.

Promena za rodjaku, kroz iznenadjenje, nesto neocekivano. Uran je to.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 4:11 am

Iskustvo na delu! Smile Al' koga sada da pitam Uran na Asc.sta sve "ne moze"? sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 5:00 am


Lepo si pitala. Ne moze stalnost, ravnodusnost. Da se ostane isti, onaj stari.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  suncevenera Ned Nov 21, 2010 5:14 pm


Hvala,hajkula
Jasno da Uran donosi promjene, a li da li se moze znati da li ce biti pozitivna promjena ? Ili se od Urana moze svasta ocekivati?

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 5:42 pm

suncevenera ::
Hvala,hajkula
Jasno da Uran donosi promjene, a li da li se moze znati da li ce biti pozitivna promjena ? Ili se od Urana moze svasta ocekivati?

Ceo horoskop.

A uran ne daje ni rok trajanja ni garanciju. Prekid neceg, obicno nas to zaboli ali posle bude bolje. Nametne nesto novo, donese i kad ne trazimo, uznemiri ali posle bude bolje.

Za njega se kaze, kraj jednog, pocetak drugog. A covek se ipak plasi promena ma koliko da ih nekada priziva, jer rekoh nema garancije (da ce biti dobro) niti garantnog roka (koliko ce trajati).

Radi vredno, posteno, nesebicno i - ne brini.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 6:07 pm

Zato sam ja vrlo rano pocela da ispitujem svoju kreativnu stranu. Nisu je prepoznali roditelji. Meni je Uran prelazio preko MC davno, davno, davno...bese...mada su me svi svrstavali odmah medju "pionire", svestranost. Dace i iznenadnu fluentnost odredjenih talenata, ali isto tako iznendano nam moze i prekinuti.
Kao sto kaze gdja.Hajkula - CITAV horoskop.
Meni Uran pritiska Mars. Imala sam mnogo povreda, prekidala sa sportom. Prekidala ne samo zbog povreda, besparica roditelja u mladjem dobu. Dok kod mog brata nije vazilo to pravilo(musko dete, mora se imati...-da, nanosilo je bol. On je bezao s treninga, a ja bezala na treninge).

Medjutim kako i prekidanje dodje zbog "naredjenja", tako mi je taj Uran i dao, bunt, ili je to od Marsa..pa iznenada opet pocnem opet po "starom". Pobogu, pa sve me boli od nokta na nozi, do kose na glavi. I onda - puknem.

Uran mi je iznenada i doneo par neocekivanih poklona novcanih dobitaka. Pa je time moj ugled u ocima mojih clanova porodice rastao, a u mojim padao. Boze, sto oni vole novac. Toliko da im zelena boja zapusuje kreativnost i srecu na pravi nacin.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 7:22 pm

Pokloni, novac dobici od drugih su venera - jupiter.

hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 8:58 pm

hajkula ::Pokloni, novac dobici od drugih su venera - jupiter.

oh, od partnerove rodbine? Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  micas Ned Nov 21, 2010 10:24 pm

da li cu se pomiriti sa djevojkom sa kojom sam bio 5 god u vezi a vec ne izlazimo 2 mjeseca
ja sam rodjen 18.04.1986 u 10.30 a ona 9.9.1989 u 21.50

micas

Broj poruka : 2
Godina : 38
Локација : podgorica
Datum upisa : 21.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  hajkula Ned Nov 21, 2010 10:25 pm

mila2710 ::
hajkula ::Pokloni, novac dobici od drugih su venera - jupiter.

oh, od partnerove rodbine? Laughing

malo zjbj Laughing

Tebi od partnera, (simbolika 7 kuce nije samo bracni partner), stranaca narocito, ljubavnih, naravno bracnih, od njegovih poznanika, saradnika, prijatelja, brace, sestara. I na vencanju skupi pokloni. Ali i ti volis da poklanjas.

U svakom horoskopu venera-jupiter dobar aspekt, simbolizuje poklone, dobitke od drugih ljudi, preko partnerstva, ugovora.




hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty ljubav

Počalji  micas Ned Nov 21, 2010 10:38 pm

micas ::da li cu se pomiriti sa djevojkom sa kojom sam bio 5 god u vezi a vec ne izlazimo 2 mjeseca
ja sam rodjen 18.04.1986 u 10.30 a ona 9.9.1989 u 21.50

micas

Broj poruka : 2
Godina : 38
Локација : podgorica
Datum upisa : 21.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  Gost Ned Nov 21, 2010 10:39 pm

Nisam "ziva" kada ne poklanjam. A to bi znacilo da moram da sam u stanju da zaradim. Ostalo zna se Wink.. a sad Ju i Ur... Laughing (otisli gosti)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana  i jUPITERA Empty Re: Pitanje za Astrotanju i Milu-tranzit Urana i jUPITERA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu