Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada ce nastupiti bolji finansijski period:

2 posters

Ići dole

Kada ce nastupiti bolji finansijski period: Empty Kada ce nastupiti bolji finansijski period:

Počalji  Gost Pon Jan 24, 2011 4:45 am

Neizostavno pitanje..a "njega"(finansija, novca) slabo na vidiku. Pa da se ne bih preterano raspisala, jednostavno karta u kojoj mi je upao Shocked progresivni Merkur(suvladar 2) i Mesec tacno na vrh.8?
Gubici ili...?https://2img.net/r/ihimizer/img255/7186/proegresivni.gif

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kada ce nastupiti bolji finansijski period: Empty Re: Kada ce nastupiti bolji finansijski period:

Počalji  sasa62 Pon Jan 24, 2011 11:54 am

druga polovina 4 mj je moguća zarada vlastitim angaržmanom
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kada ce nastupiti bolji finansijski period: Empty Re: Kada ce nastupiti bolji finansijski period:

Počalji  Gost Pon Jan 24, 2011 4:59 pm

Hvala, Sasa62. javicu! Smile(buduci da sam "slobodan umetnik")

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kada ce nastupiti bolji finansijski period: Empty re

Počalji  IVA Pon Feb 07, 2011 9:32 pm

mila2710 ::Hvala, Sasa62. javicu! Smile(buduci da sam "slobodan umetnik")


Kad meni predstoji bolji finansijski period???? sa tranzitnim jupiterom u prvoj kuci?????
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kada ce nastupiti bolji finansijski period: Empty Re: Kada ce nastupiti bolji finansijski period:

Počalji  Gost Pon Feb 07, 2011 10:05 pm

ne znam čime se bavite, ali verovatno i Vama od aprila Smile u stvari htedoh reći, da mogućnost veće zarade kreće onda kada Ju stane na sam vrh 2 polja, ali i nešto pre kada se napravi tačan sekstil tranzitnog Jupitera na Veneru u natalu, vladara 2. Tada će, već veći broj planeta biti u 2 polju.pozz

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kada ce nastupiti bolji finansijski period: Empty re

Počalji  IVA Pon Feb 07, 2011 10:09 pm

mila2710 ::ne znam čime se bavite, ali verovatno i Vama od aprila Smile u stvari htedoh reći, da mogućnost veće zarade kreće onda kada Ju stane na sam vrh 2 polja, ali i nešto pre kada se napravi tačan sekstil tranzitnog Jupitera na Veneru u natalu, vladara 2. Tada će, već veći broj planeta biti u 2 polju.pozz


Ko ce to da doceka Shocked Shocked Wink sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kada ce nastupiti bolji finansijski period: Empty Re: Kada ce nastupiti bolji finansijski period:

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu