Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

+2
galaksija
Astrotanja
6 posters

Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Sre Feb 02, 2011 3:25 pm

Vreme promena počinje, novu etapu ne donosi samo Mlad Mesec u Vodoliji, već i ulazak Merkur od sutra u kasnim noćnim satima, na prelasku dva dana.

Etapa bunta, veće potrebe za nezaviisnošću, borbe za ljudska prava koju je doneo Mars i Sunce u Vodoliji, koji su ovih 2. i 3.02 dana u konjukciji. Protesta, revolucionarih tendencija ima, kao i ne podređivanje i ne prihvatanje starih rešnja, na šta ukazuje ulazak Merkura u Vodoliju. Okrenutost ka novom, ka budućem, dolazaćem će biti veća i potreba da se stvari menjaju, a sa druge strane Saturn retrogradni u Vagi, ukazuje da je zakon strog, ali da delovanje zahteva da se pravda zadovolji.

Promene u arapskom svetu, sukobi i krvoprolića u Egiptu već se razbuktavaju i sigurno je da će ta tendencija da se nastavi,kako ovog meseca, tako i ulaskom Urana u Ovna.

Na ličnom planu to donosi promene u oblasti u kojoj vam se Mlad Mesec nalazi, tu može biti novih, neočekivanih situacija, koje zahtevaju više znanja i informacija, drugačija način, ili nova rešenja, uključivanje često i grupe ljudi, ili učešće prijatelja. Iznedanost, neočekivana događanja, a i rušenje nečeg starog je moguće, zarad novog. Trudite se da ne regujete suviše impulsivno da ne bi došlo do naglih prekida nekih veza,što je opet veoma moguće zbog Mladog Meseca u konjukciji sa Marsom. Tolerncija je jako bitna ovih dana i u narednom periodu kao i prihvatanje različitosti u mišljenju i delovanju. Modrenzacija, osavremnjavanje, novi način komunikacije,nove ideje doneće pored Mladog Meseca i ulazak Merkura u Vodoliju, koji je zagledan u budućnost.

Kako će se na vas odrazi ovaj skup planeta u Vodoliji zavisi od toga kakve su vam planete u natalu i kako ćete da reagujete, koliko ćete biti smeli, koliko u stanju da prihvatite promene koje nadolaze i da ih integrišete u svoj život.

Vreme da se ide napred, da se gleda ispred sebe i da se preduzme nešto novo, ali razmislite kako da to učinite, kako da zadovoljite i retrogradnog Saturna u Vagi, koji zahteva da se preispitamo i da ispuštujmeo i neka pravila koja on postavlja, koja se odnosi na red, meru, ili zakon, uskađivanje odnosa sa drugima. Dobro je što će Mlad Mesec biti u trigonu sa Saturnom, jer će on nastajati da usaglasi staro u ono nadolazeće, ali je nepovoljno što će Mlad Mesec biti u konjukciji sa Marsom, pa to može da izazove uzbuđenja, impuslivnih reakacija, buntovnosti, pa i mogućnosti povređivanja, ili agresivnosti u sprovođenju promena. Budite svesni i toga.unny:


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Feb 02, 2011 9:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  galaksija Sre Feb 02, 2011 4:37 pm

Meni je ovaj mlad mesec u 12 polju i pravi trigon od natalnog plutona a sekstil od neptuna!Mislim da ce biti pozivitvih promena!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Čet Feb 03, 2011 12:24 pm

Galaksija kako je u 12. koja se odnosi na ono unutrašnje, nevidljivo, ppodsvesno, potisnuto, tajno. Dobro bi bilo da se bavi[šsobom, da obratiš više pažnje na svoje snove, intuiciju,predosećaje, posebno jer će Mlad Mesec praviti aspekt sa trancedentalnim planetama Plutonom i Neptunom. susrećeš se sa nekom tajnom, raditi nešto u pozaditi i samoći. Obrati ovog meseca pažnju i na svoje zdravlje, jer ćeš biti sklona premoru, a mogući su i manji zdravstvene problemi jer će planete u 12. praviti kvadratsa tvojim planetama u 9., pa osluškuj poruke koje ti telo daje. Dobro bi bilo da se više odmaraš , duže spavaš i kao što sam pomenula obratiš pažnju na svoje snove, koji će biti dobar putokaz, pa nastoj da ih protumačiš.

Komunikacija se kod tebe može odvijati sa osobama koje su udaljene, preko intereneta u ovom periodu i tu može doći do novih poznanstava.Ipak, usamljenosti može biti nešto prisutnija. Biiće i preispitivanja. Ne bi bilo loše i da zapiješ ono o čemu razmišljljš, sanjaš, jer bi mogla dobiti jednu bolju sliku o sebi, koja bi ti pomogla da uđeš u novine, da shvatiš šta je to što jesada dobro za tebe, 12. kuća se odnosi i na zatvorene institucije, bolnice, pa ako je potrebno dobro je da u ovom periodu uradiš neke analize, poradiš na svom zdravlju.

Biće prisutne i izvesne tajne,nešto što se odvija u pozadini i na planu tajniih aktivnosti, mislim drugima nepoznatih odvijaće se kod puno više toga nego uobičajeno. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  smajli Čet Feb 03, 2011 8:24 pm

Meni su Mesec, sunce i mars tacno na MC-u Very Happy . Valjda ce da krene nesto na bolje. Idem da uplatim loto Wink bounce

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Dunja Čet Feb 03, 2011 8:59 pm

Meni u 6-toj?? ako se ne varam....
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Formalhaut Čet Feb 03, 2011 9:09 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 2:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Dunja Pet Feb 04, 2011 4:44 pm

MARINA ::
Dunja ::Meni u 6-toj?? ako se ne varam....

I meni. Trebalo bi da nadjemo posao.. Ja npr. Ako radis, verovatno ce ti doneti neku novinu i preokret na poslu. Samo da nam se ne odrazi lose na zdravlje.. Suspect

pa ja se nadam da nece...!a sto mislis da bi moglo da se odrazi lose na zdravlje??

ne,ne radim i poso bi mi dobro doso u ovom trenutku..posto imam neke neizmirene racune,i glava me boli kako cu to sve da podmirim..ali,ja ne bih svaki poso,u ovom trenutku mi to ne odgovara...bilo bi lepo kad bi naislo nesto sto bi moglo neometano da se uklopi u moje ucenje! Cool ee,to bi bilo DIIIIIIIIIVNO! bounce
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Sub Feb 05, 2011 1:52 pm

Šesta se odnosi i na zdravlje, a kako su njoj Sunce i Mars, upale su moguće, kako kod mene, upala grla koja je tinjala sve do Mladog Meseca, a onda buknula, pa sam tog dana bila primorena da se lečim. Sa druge strane Sunce u Vodoliji koje je bilo u konjukciji sa Marsom,ovih dana "nagonilo" me je da se više fizički trošim, što sam juče i ispoljila. Učinilo me je agresivnijom u odnosima sa okolinom, u porodici, jer je Mars suvladar 4., a Sunce vladar prve kuće. Toga sam bila svesna, ali što je neizostvano i povoljno bilo, jer se kod mene pojačao bunt, tj. ispoljio se, a smanjila tolerancija prema onome što mi ne odgovara i izaziva nezadovoljstvo, što je baš u prirodi ovog aspekta, naravno reč je o verbalnom izražavanju bunta, kroz borbu da se neke stvari MENJAJU.

Mlad Mesec u Vodoliji potstiče promene, drugačiji pristuo zdravlju u šestoj, poslu ko ga ima, a ko ga nema može doneti mogućenost nekih promena, ali više donosi honorarne polove, one koji su specifični, koji nisu ustaljeni, koji mogu podrazumevati neizvesnost,ili rizik, ili nešto progresivno, novo, originano. Podstiče i individualnost u radu, špsebno na one koji je imaju, tendenciju da se uradi na sebi svojstven način,ili da sesna specifičan način rešavaju problemi.

Kod mene se konstruktivnim se pokazalo to moje oslobađanje potisnutog nezadovoljstva, jer sam se dobro osećala, a i onočime sam bila nezadovoljna je počele promene. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  EMA66 Sub Feb 05, 2011 4:24 pm

OVAJ TRANZIT... je juce doneo nevidjenu svadju u mojoj firmi... posle toliko godina radnog staza, ja to nisam dozivela ni jednoj... i sreca moja sto me je to mimoislo.... ali...se i mnogo kontrolisem nedam se provocirati Very Happy

nadam se da ce ove godine biti mnogo vise prisutnija pravda ... pa da se nadovezem na uran u ovnu. Very Happy ... nadam se da ce doneti...

nadam se da cu biti primecena jer sam se ovde bas namucila Sad sa uranom u ribama Sad


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Formalhaut Sub Feb 05, 2011 6:30 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 2:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Dunja Sub Feb 05, 2011 10:15 pm

MARINA ::
Astrotanja ::Šesta se odnosi i na zdravlje, a kako su njoj Sunce i Mars, upale su moguće, kako kod mene, upala grla koja je tinjala sve do Mladog Meseca, a onda buknula, pa sam tog dana bila primorena da se lečim. Sa druge strane Sunce u Vodoliji koje je bilo u konjukciji sa Marsom,ovih dana "nagonilo" me je da se više fizički trošim, što sam juče i ispoljila. Učinilo me je agresivnijom u odnosima sa okolinom, u porodici, jer je Mars suvladar 4., a Sunce vladar prve kuće. Toga sam bila svesna, ali što je neizostvano i povoljno bilo, jer se kod mene pojačao bunt, tj. ispoljio se, a smanjila tolerancija prema onome što mi ne odgovara i izaziva nezadovoljstvo, što je baš u prirodi ovog aspekta, naravno reč je o verbalnom izražavanju bunta, kroz borbu da se neke stvari MENJAJU.

Mlad Mesec u Vodoliji potstiče promene, drugačiji pristuo zdravlju u šestoj, poslu ko ga ima, a ko ga nema može doneti mogućenost nekih promena, ali više donosi honorarne polove, one koji su specifični, koji nisu ustaljeni, koji mogu podrazumevati neizvesnost,ili rizik, ili nešto progresivno, novo, originano. Podstiče i individualnost u radu, špsebno na one koji je imaju, tendenciju da se uradi na sebi svojstven način,ili da sesna specifičan način rešavaju problemi.

Kod mene se konstruktivnim se pokazalo to moje oslobađanje potisnutog nezadovoljstva, jer sam se dobro osećala, a i onočime sam bila nezadovoljna je počele promene. sunny

Svaka cast na tumacenju, skroz se pronalazim.. posebno u ovome sto sam oznacila. Smile Ovaj tranzit je naisao bas kad treba. Very Happy Skroz se osecam "oslobodjeno".. cheers Mada nekako i strepim da ova "revolucija" i na licnom planu ne eskalira kao ovo u Egiptu.. imam neki osecaj "zatisja pred buru".. Suspect

zene,u oba iskaza se pronalazim!!! Smile

odgovaralo bi mi da poso bude honoraran,samim ti m i nestalan..tako nesto mi i treba sad..s druge strane,bolje bi mi dosla jaka i konstantna motivacija za ucenje da skebam jos ta 4 ispita...
Marina-i ja se osecam oslobodjeno...i isto tako imam osecaj da se desava "zatisje bred buru"!! ajd da vidimo gde ce ta bura da plane...na kom polju! Smile al mislim da je tu..pred vratima..Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Formalhaut Ned Feb 06, 2011 3:06 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Dunja Ned Feb 06, 2011 5:17 pm

MARINA ::
Dunja ::
Marina-i ja se osecam oslobodjeno...i isto tako imam osecaj da se desava "zatisje bred buru"!! ajd da vidimo gde ce ta bura da plane...na kom polju! Smile al mislim da je tu..pred vratima..Smile

Sto je najgore, ja sam nesto nestrpljiva.. bounce bounce bom Laughing

nemoj da budes-polako Very Happy

korak po korak-doci ce sve sto treba,,,
imam osecaj da mi dolaze stvarno krupne i vazne promene u zivotu..Smile i zato im se radujem tiho i lagano...da ih ne uplasim.. Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Formalhaut Ned Feb 06, 2011 8:52 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Dunja Ned Feb 06, 2011 10:40 pm

ma,da...samo mirno i polako....Cool Cool Cool
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji Empty Re: 3.02.2011. Mlad Mesec u Vodoliji, Merkur, Mars, Sunce, Neptun u Vodoliji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu