Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

treći brak?

Ići dole

treći brak? Empty treći brak?

Počalji  nancy09 Ned Feb 06, 2011 10:20 pm

Opet dilema!Ako je neko već bio u braku, i imao posloje toga vanbračnu vezu (znači zajednički život bez zakonskog vezivanja) da li onda sledeće stupanje u brak posmatramo kao treći brak? Ili...?tj.da li bi onda to bila 11.kuća natala? Question
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

treći brak? Empty Re: treći brak?

Počalji  Gost Ned Feb 06, 2011 10:30 pm

8 polje je svakako vreme između prvog i drugog braka, odnosno polje zabavljanja, kao što je i 5, pa proveri da li osoba o kojoj se radi, više odgovara opisu svega što se prošlo do sad, vrh, planete i aspekti. Ako se živelo pod istim krovom, sasvim je moguće i da se opis osobe nalazi u svemu vezanim za polje 9, tako da se na taj način može i izvršiti eliminacija..jednostavno - analizom opisa. Wink i onda pređi na polje 11!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

treći brak? Empty Re: treći brak?

Počalji  nancy09 Ned Feb 06, 2011 10:46 pm

evo još jedno pitanjce... Smile samo da provjerim da li sam dobro povezala, ako se dvoje ljudi upoznalo preko prijatelja onda bi trebalo da bidi predstavljeni planetama u 11 kući koja je kuća prijateljstva...da li sam u pravu? Question
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

treći brak? Empty Re: treći brak?

Počalji  Gost Ned Feb 06, 2011 10:51 pm

To već ne znam na koga se odnose "dve osobe" Wink
Uopšte nisam sigurna na šta se odnosi pitanje, tj.malo nije definisano onako kako bih ga ja lično razumela..ako je vladar 9 u 11, sasvim je moguće da se 2.potencijalni bračni partner upoznaje preko prijatelja..da li je to taj ili ne, sasvim logično "reći će" nam postojeći tranziti i naravno što precizniji podaci upoznavanja. Samo ne treba sve podređivati tome, pa svaku osobu koja se upozna kvalifikovati kao potencijalnog bračnog partnera..znate već.
Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

treći brak? Empty Re: treći brak?

Počalji  nancy09 Ned Feb 06, 2011 11:02 pm

stvarno sam zakomplikovala sa pitanjem, pa da pokušam da objsanim na šta sam u stvari mislila... Idea možda nije trebalo da postavim to pitanje ovdje, ali da se ne razletim po cijelom forumu učinilo mi se jednostavnije.... Smile Dakle, ovako...mislila sam na 11.kuću iz razloga što ona predstavlja prijateljstva, pa sam ja nekako povezala da ako smo nekog upoznali preko prijatelja da će biti predstavljen planetama u našoj 11.kući (naravno, ne mislim nužno na bračnog partnera ni na ljubavne veze Very Happy ..nego pokušavam da shvatim da li bi to bilo logično povezivanje... Smile
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

treći brak? Empty Re: treći brak?

Počalji  Gost Ned Feb 06, 2011 11:10 pm

Pa da, to je ono što sam rekla. A kako ste temu nazvali bračni partner namerno sam stavila primer "ako je vladar 9 u 11" - samo primer, dakle i sve ostalo može se odnositi na i preko 11, stranci preko prijatelja, želje preko stranaca..to su kombinacije i kombinacije. Bitno je da vi znate šta ste pitali i shvatate šta tražite u tim kartama. Ako je treći bračni partner, ne trebate zaboraviti i to da ako je taj partner osa 11, a i sam imao neki brak iza sebe, dakle vi mu ne možete biti sedma kuća od 11, tj.5 preko puta, jer bi to predstavljalo njegovu prvu ženu..sudbinu braka o kome se radi, označava i karakteriše takođe ona osa kojoj vi odgovarate u odnosu na njega tj.osu 11. Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

treći brak? Empty Re: treći brak?

Počalji  nancy09 Ned Feb 06, 2011 11:26 pm

Mila, hvala na objašnjenju...jer sam nakon njega uočila još neke aspekte koje sam bila ispustila... Very Happy imam još puno da učim o ovom svemu, još uvijek sam samo početnik... study zbog toga su nekad i ova moja pitanja prilično nebulozna flower
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

treći brak? Empty Re: treći brak?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu