Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom

2 posters

Ići dole

9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom Empty 9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom

Počalji  Astrotanja Sre Feb 09, 2011 9:09 pm

‎9, 10.11.02. Mesec je u Biku, a u ponoć između 9. i 10., pa u ranim jutranjim satima biće u trigonu sa Venerom i Plutonom u Jarcu, što je pravo vreme za započinjnje skladne ljubavne veze u kojoj će se ljubav davati u izobilju, sa zadovoljstvom i uživanjeme u ljubavnom predavanju,ali i u čulnoj senzualnoj ljubavi.

Povoljno je vreme za poboljšanje i učvršćivenje postojaćih veza. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom Empty Re: 9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom

Počalji  wanja Čet Feb 10, 2011 2:16 pm

Meni Mesec u tranzitu pravi kvadrat sa Suncem i Venerom.Jel to ima veze sa promenom raspolozenja?Verovatno na mene ima uticaj Mesec jer mi je asc u Raku.. Rolling Eyes

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom Empty Re: 9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom

Počalji  Astrotanja Čet Feb 10, 2011 2:32 pm

Wanja, da na sve nas Mesec utiče, mada kako se brzo kreće, to ne traje dugo, ali itekako je važan i deluje, a na tebe sa Ascdentom u Raku on ima posebno jak uticaj i vedri i oblači, istina to se brzo menja, ali kada je u kvadratu sa tvojim planetama u Vodoliji može doneti i kratkotrajno nersapoloženja, ili pad energije.

Zato kada bude u Blitzancima i pravi povoljne aspekte na tvoje planete u Vodoliji i Vagi doneće ti do dobro raspoloženja i pozitivna događanja., a to će biti za tokom 12. i 13. 02. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom Empty Re: 9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom

Počalji  wanja Čet Feb 10, 2011 2:39 pm

Astrotanja ::Wanja, da na sve nas Mesec utiče, mada kako se brzo kreće, to ne traje dugo, ali itekako je važan i deluje, a na tebe sa Ascdentom u Raku on ima posebno jak uticaj i vedri i oblači, istina to se brzo menja, ali kada je u kvadratu sa tvojim planetama u Vodoliji može doneti i kratkotrajno nersapoloženja, ili pad energije.

Zato kada bude u Blitzancima i pravi povoljne aspekte na tvoje planete u Vodoliji i Vagi doneće ti do dobro raspoloženja i pozitivna događanja., a to će biti za tokom 12. i 13. 02. sunny

Hvala sunny juce sam bas imala amplitude u raspolozenju..danas sam vec drugacija...bas su mi potrebna neka pozitivna desavanja i malo olaksanja..neuskladjeni odnosi ljubavni napravili su mi totlnio haos u glavi...

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom Empty Re: 9.10. 11. Mesec je u Biku, a između 12-02 u trigonu sa Venerom,Plutonom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu