Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šta je istina

2 posters

Ići dole

šta je istina Empty šta je istina

Počalji  mišela Pon Feb 21, 2011 7:50 pm

Zdravo svima,evo od mene još jedno pitanje nadam se da ću na ovo dobiti odgovor jer me to jako mući.Jedan astrolog mi je rekao da se iz moje natalne karte da isćitati da kod mene neće doći do braćne zajednice tj.da ću vjerovatno ostati sama pa me zanima je li to istina.Pa ako netko može da mi proući natalnu kartu i odgovoriti mi na ovo pitanje bila bih mu jako zahvalna. Smile

mišela

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

šta je istina Empty Re: šta je istina

Počalji  oneandonly Uto Feb 22, 2011 12:07 am

Draga Mišela,
Tvoja 7 kuća počinje na 6 stepenu Jarca, njen vladar je Saturn i on je otišao u 12 kuću tvog horoskopa i pravi opoziciju sa Neptunom u 6 kući. To bi moglo da se protumači kako imaš tajnu vezu sa starijim muškarcem koji nije odavde, da ima nešto u vezi njega što deluje neiskreno jer je tu Neptun u 6. kući a to je i svakodnevnica u horoskopu. Nešto mi nije jasno po tom pitanju. On najverovatnije nije iz mesta odakle si ti, i po meni ta veza nije baš sjajna za opstanak. Takođe ti imaš severni čvor u 7 kući sa marsom u istoj pa od tebe severni čvor zahteva da proživiš jednu karmičku ljubavnu vezu i prihvatiš odgovornost, priznaš greške, obratiš pažnju na svoje ponašanje u vezama. Mars može da znači dosta svađa, prepirki sa partnerima. Kao što sam rekla Pluton ti dolazi na natalni mars i to nije sjajan aspekt, trajaće dve godine i zahtevaće od tebe svu moguću snagu prihvatanja. Ne bih rekla da se nikada nećeš udati, ti ćeš sigurno oformiti zajednicu sa muškarcem, a kada, za to postoje razna objašnjenja u pogledu tvog horoskopa. Venera trigon uran daju veze koje ne priznaju brak kao instituciju, bitna je mnogo sloboda a sama venera u vodoliji kod tebe to i potvrđuje. Ljubav ćeš naći u mestu koje nije tvoj grad, po meni neki glavni grad pored vode. samo se potrudi da ne bude nikakvih tajni u tom odnosu. Kada ti tranzitni pluton bude napravio sekstil sa natalnim mesecom eto tebi nekih jakih osećanja i velike zaljubljenosti. Draga moja, nikada nije kasno da se ljubi strasno, zapamti to, i pusti malo horoskop, ne razmišljaj o njemu nego misli pozitivno i doći će... Energija je čudo...
Sve što sam napisala je daleko od profesionalnog tumačenja i ja se još uvek učim, mada prođe već osam godina od tada, pa ti ipak sačekaj da ti odgovore forumaši koji imaju veće znanje od mene.
Puno sreće Very Happy
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu