Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

astrotanja potreban savet

3 posters

Ići dole

astrotanja potreban savet Empty astrotanja potreban savet

Počalji  anada Ned Feb 27, 2011 5:20 pm

Draga Tanja, ja sam novi clan Vaseg foruma, i zaljubljenik u astrologiju ali je meni isuvise komplikovna da bih je razumela. Iz tog razloga, bila bih Vam jako zahvalna ako ste u mogucnosti da mi odgovorite na pitanje?

Da li meni i mojoj porodici stoji preseljenje iz grada u kome zivimo vec 9 godina i gde bi to moglo biti, obzirom da sam jako nesrecna i depresivna, vise nezadovoljna zivotom u gradu u kome sada zivimo, imam osecaj da sve stoji u mestu nekako, isto tako me zanima moje zdravlje u narednom periodu da li ce biti nekih problema?

Veliki pozdrav Vama i svim forumasima.

astrotanja potreban savet Th_danicanatalna


anada

Broj poruka : 7
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

astrotanja potreban savet Empty astrotanja potreban savet

Počalji  anada Pet Mar 04, 2011 7:13 pm

Pozdrav Tanja, kako danima cekam da dobijem odgovor na svoje pitanje, a nikako ne dobijam odgovor, slobodna sam da Vas zamolim jos jednom da mi odgovorite. Hvala unapred Crying or Very sad

anada

Broj poruka : 7
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

astrotanja potreban savet Empty Re: astrotanja potreban savet

Počalji  venerica Pet Mar 04, 2011 9:50 pm


Ja ne mogu da ti dam odgovor na pitanje koje si postavila, ali sam morala da ti se obratim jer citajuci tvoje pitanje stekla sam utisak da ni iskusniji astrolozi ne bi mogli da ti daju konkretan odgovor a da im ne das malo preciznije smernice.
Preseljenje jedne porodice u drugi grad je retko kada nasumicna i neplanirana odluka, tako da bi bilo dobro da napises da li ste planirali tako nesto, da li neko u porodici ima neku mogucnost zaposlenja u drugom mestu i sl. Naprosto mislim da u nekim godinama takva odluka mora imati realnu potporu, a ne samo da bude rezultat nasih zelja.

S obzirom na predstojece tranzite i cinjenicu da ti je tranzitni Uran na samom IC-u, to moze doneti neocekivane i nagle promene u porodicnom zivotu, ali bez poznavanja okolnosti u kojima tvoja porodica trenutno obitava tesko da ti se moze tacno odgovoriti da li ce to biti preseljenje. Moze biti ali i ne mora Wink

Nadam se da ces moj komentar razumeti kao dobronameran i da ces dodati neku informaciju koja ce biti od pomoci u davanju odgovora flower flower
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

astrotanja potreban savet Empty Re: astrotanja potreban savet

Počalji  anada Sub Mar 05, 2011 12:56 am

Hvala venerice na odgovoru, sad si me malo zaintrigirala tim promenama, ne znam da li me ocekuju dobre ili neke lose situacije. Stan u kome zivimo planiramo da promenimo ali nikako da to i konkretno uradimo i preduzmemo nesto po tom pitanju, pa me zanimalo da li cemo bar realizovati promenu stana vise u kom periodu, makar u gradu gde i sada zivimo obzirom da od kada smo se uselili sve nesto ide neocekivano naopako i uz mnogo muka sta god krenuli.
Veliki pozdrav tebi Smile

anada

Broj poruka : 7
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

astrotanja potreban savet Empty Re: astrotanja potreban savet

Počalji  Astrotanja Sub Mar 05, 2011 3:15 pm

Anada, kaošto je Venerica rekla promene vezane za porodicu i mesto življena su itekako moguće kod tebe ovog proleća, posebno su aprili maj meseci kada bi do toga moglo doći, pa je potrebno aktivirati se u tom pravcu, jer se može želja ostvariti.

Po natalu vrh 4. je na prvom stepenu, ako je vreme tačno, a ulazak Urana12..03, marta meseca podstaknuće potrebu za promenom,ulaskom i Merkura, a tokom aprila tu će biti i vladar 4. Mars, a Mlad Mesec u Ovnu aprila takođe će podstaknuti promene vezane za dom, mesto stanovanja, tako da šanse za promenom.Jupiter će maja biti u sekstilu sa Mesecom natalnim u četvrtoj i poboljšanje situacije vezane za dom i porodični život će ti se dogoditi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

astrotanja potreban savet Empty Re: astrotanja potreban savet

Počalji  anada Sub Mar 05, 2011 9:59 pm

Hvala Tanja na odgovoru jako ste me obradovali sto ste mi tako brzo odgovorili,ne znam je li potrebno otvoriti novu temu da bih pitala kakvo me zdravlje ocekuje u narednom nekom periodu?
Svako dobro i veliki pozdrav Vam zelim Very Happy

anada

Broj poruka : 7
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

astrotanja potreban savet Empty Re: astrotanja potreban savet

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu