Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upomoooooc

4 posters

Ići dole

upomoooooc Empty upomoooooc

Počalji  mirelica Sre Mar 02, 2011 8:08 pm

Pozdrav svima,

obzirom na polozaj severnog i juznog mesecevog cvora, po pitanju potomstva predskazuje pobacaje,ili gubitak, odvajanje od dece, a kako ja nemam dece niti sam udata a peta, sedma kuca su prazne, znaci li to da cu ja imati dece ili ne prema mojoj natalnoj karti ili sam ja to lose protumacila?



upomoooooc Th_astro_w2gw_03_marija_jovanovic_hp808712365

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  Čarobnica Sre Mar 02, 2011 10:50 pm

ernaerna ::Pozdrav svima,

obzirom na polozaj severnog i juznog mesecevog cvora, po pitanju potomstva predskazuje pobacaje,ili gubitak, odvajanje od dece, a kako ja nemam dece niti sam udata a peta, sedma kuca su prazne, znaci li to da cu ja imati dece ili ne prema mojoj natalnoj karti ili sam ja to lose protumacila?



upomoooooc Th_astro_w2gw_03_marija_jovanovic_hp808712365

Ajmo iz početka...prazne kuće govore o nedostatku elementa u natalu osobe, ali se gledaju vladari kuća gde su otišli i kakve aspekte prave. Čvorovi u natalu osobe u zavisnosti od znaka i polja u kome se nalaze govore o tome šta smo odradili u prethodnim inkarnacijama a na čemu treba da posvetimo pažnju u ovom životu...Natalna karta je naš potencijal, a hoćemo li te potencijale da iskoristimo zavisi od nas samih koliko smo daleko došli sa životnim lekcijama.
Uzeću svoj primer, meni je 5. polje, polje dece u Ovnu u njemu se nalazi Jupiter koji je mnoštvo pa bih ja po tome trebalo da imam puno dece a ja nemam ni jedno...znači da moram još neke lekcije da naučim da bih do toga došla...

Zamoliću te samo zbog preglednosti Foruma i da bismo izbegli bespotrebna gomilanja, da otvoriš temu u Ličnim pitanjima pod tvojim nadimkom i da sažmemo sva tvoja pitanja na jedno mesto...Smile

Pozdrav Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Sub Mar 05, 2011 9:50 pm

Ono sto mene zabrinjava jeste sedma kuca u kojoj mi se nalazi hiron i koliko sam ja to shavtila ne donosi neku povoljnu situaciju po pitanju partnera ,vec nekog sa zdravstvenim problemom uz to i dvolicnog coveka, nego ajde prvo da ga nadjemo negde pa cemo ga analizirati , zanima me kako da odredim i protumacim koliko dece cu imati u zivotu obzirom da su mi kuce prazne po pitanju potomstva i ne znam koje aspekte trba da pogledam da bih dosla do tog saznanja.
Veliki pozdrav svim raspolozenim da mi pomognu, a i onim zauzetim i bez volje Very Happy

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Ned Mar 06, 2011 9:04 pm

Pozdrav svima,
Pogledom na sedmu kucu, kucu partnera i nacinu na koji cu ga upoznati, u mojoj natalnoj karti u sedmoj kuci nalazi se hiron retrogradan, na 13 stepenu bika koji predstavlja stepen ovna, a vladar sedme kuce venera je u drugoj kuci na 12 stepenu strelca, sta bi to znacilo po pitanju tog mog buduceg bracnog partnera, moze li mi neko malo pojasniti? i sta bih sve trebalo da uzmem u obzir kod tumacenja jer ne umem da povezem bas te stepene kuce i planete, da bih dobila konkretniji odgovor.

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  Astrotanja Pon Mar 07, 2011 4:21 pm

Mirelice, Kiron u 7. nije bitan za upotznavanje i potraži njegov uticaj po kućama na foruma, jer se pisalo o tme.

Vladar 7. i Venera govore ponajviše o upoznavanju,o Marsu sam ti već rekla, vl. tvoje 7., a što se tiče Venere, pogledaj i o tome piše na forumu u rubrici Venera u znacima, koja se nalazi u rubrici Planete. Tu je odgovor na tvoje pitnje gde Venera donosi ljubavni susret. Možeš to povezatii sa Venerom u Biku, jer je u tvoj drugoj.

Mnogi odgovori su već napisani na forumu, pa malo lično truda bi dobro došlo da ne moraš da čekaš uvek na druge, pogotovo ako je o tome već napisano. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Ned Apr 10, 2011 8:11 pm

Uocila sam da se jupiter polako krece ka mom Dc-u, da li to znaci da cu uskoro upoznati nekog ko ce biti meni vazan ili su to samo moje zelje? Kad bih mogla ocekivati taj susret?

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  Čarobnica Ned Apr 10, 2011 10:44 pm

mirelica ::Uocila sam da se jupiter polako krece ka mom Dc-u, da li to znaci da cu uskoro upoznati nekog ko ce biti meni vazan ili su to samo moje zelje? Kad bih mogla ocekivati taj susret?

Može da se desi, ali može i ti donese više zabave u javnosti...jesi li ti možda nekog bitnog upoznala pre nekih 4-5 godina?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Ned Apr 10, 2011 10:47 pm

Da jesam , sto?

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Ned Apr 10, 2011 10:58 pm

Hoce li se pojaviti neko iz proslosti ili gresim ?

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Sub Apr 16, 2011 7:59 pm

Pozdrav svima, interesuje me u kom periodu bih ja mogla postati majka? Da li nesto ukazuje da ce to biti uskoro ili ne?

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  Čarobnica Sub Apr 16, 2011 8:04 pm

mirelica ::Da jesam , sto?

Zato što je progresivna Venera bila na Suncu, ili obrnuto i morala je da donese neku značajnu ljubav...šta je bilo sa tim?

sunny flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Sub Apr 16, 2011 8:07 pm

Donela da, ali smo se rastali, on je bio blizanac,sportista i otisao, nekako se nismo mogli ukapirati tako da to nije preraslo ni u sta ozbiljnije!

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Sre Maj 18, 2011 7:43 pm

Sportista se vratio posle dve godine i nazvao me danas, da li postoji sansa da se nasa veza obnovi i postane ozbiljnija? on je rodjen 25.06.1974. u Beogradu ! Vreme rodjenja ne znam !

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  Čarobnica Sre Maj 18, 2011 9:30 pm

mirelica ::Sportista se vratio posle dve godine i nazvao me danas, da li postoji sansa da se nasa veza obnovi i postane ozbiljnija? on je rodjen 25.06.1974. u Beogradu ! Vreme rodjenja ne znam !

Šanse uvek postoje, a od tebe i njega zavisi jeste li spremni da se ponovo upustite u vezu...Smile

Jupiter je napravio trigon na Neptuna vladara 5., ušao je u 7. kuću pa zašto ne? Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Sre Maj 18, 2011 10:12 pm

Mislis li da postoji sansa da dodje do braka izmedju nas dvoje?

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  Čarobnica Čet Maj 19, 2011 12:28 am

mirelica ::Mislis li da postoji sansa da dodje do braka izmedju nas dvoje?

Opet sam ti pogledala direkcije, meni se čini da bi ti mogla da udješ u brak tek za nekih 5-6 godina, bar po direkcijama, e sad da možda to bude on, a možda se pojavi i neko drugi Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Čet Maj 19, 2011 7:27 pm

Sad si me bas razocarala carobnice pale !!!!

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  Čarobnica Čet Maj 19, 2011 8:42 pm

mirelica ::Sad si me bas razocarala carobnice pale !!!!

Žao mi je ako jesam, ali sam gledala direkcije koje mogu da pokažu kad bi šta moglo da se desi, možda sam pogrešila, pa neko drugi neka pogleda i ispravi me ako grešim...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Ned Maj 29, 2011 8:31 pm

Upoznala sam muskarca rodjenog 20.07.1968.g. u Novom Pazaru, ima li bilo kakvog izgleda za neku vezu ozbiljniju ili ne ? Pozdrav svima !!!!

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Pon Maj 30, 2011 8:06 pm

https://2img.net/r/ihimizer/i/astrocom.gif/

Kako se slazu ove dve karte !!!! Ima li izgleda za nekom ozbiljnijom vezom ili da se ne nadam ?

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  Vodolijica/Dragana Uto Maj 31, 2011 6:11 pm

Mirelice evo me sedim sa drugaricom koja se razume dosta u horoskop i malo mi ovde pokazuje neke stvari oko toga.
Ako ti nešto znači ona kaže za ovu tvoju poslednju kartu da tu ima dosta privlačenja između tebe i njega ali ovaj tvoj uran preko puta njegovog meseca kaže ukazuje na mogućnost prekida veze. Još i uran konjukcija mesec isto doprinosi da niste mnogo stabilna veza.
Usput kaže da je venera konjukcija severni mesečev čvor jako dobar pokazatelj da je ovo jedna značajna i dobra veza za oboje. A jupiter trigon uran i sunce znači da ti njega podstičeš na pozitivan način razmišljanja i ponašanja, da ga činiš srećnim i optimistom. Mars trigon mesec ukazuje da tvoje aktivnosti imaju podršku njegovih emocija i da se tu uklapate. Valjda to treba da znači da ono što ti radiš njemu se baš sviđa ili tako nešto.
Malo je ovo sad sve u brzini ali nadam se da ti znači. Ja mislim da niste loš par I love you
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Uto Maj 31, 2011 8:25 pm

Kako da mi ne znaci, hvala puno devojke,a da li postoji sansa da dodje do nekog braka izmedju nas dvoje, jesmo li mi kompatibilan par ili tj. ne zabavljmo se jos ali na meni je da odlucim pa ne znam sta cu? Pomagajte !!!!!

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Sre Jun 01, 2011 6:29 pm

Draga Tanja, sta Vi mislite o ovim dvema kartama koje sam postavila malo iznad ovog posta !? Jako sam nestrpljiva u pogledu toga da li jesmo ili ne kompatibilan par bounce ??? Veliki pozdrav !!!

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  mirelica Pet Jun 10, 2011 6:31 pm

Draga Tanja postavila sam malo iznad moju i natalnu kartu muskarca koga sam nedavno upoznala, on je ozenjen ovo mu je drugi brak ali nesto ni u njemu ne stima, da li njemu predstoji razvod braka, i kakva je buducnost nase veze ? On je rodjen 20.07.1968. u Novom pazaru, vreme rodjenja ne znam, bila bih Vam jako zahvalna da mi malo pomognete u tumacenju ove veze, da li da se nadam necem lepom ili ne, veliki pozdrav Vama !!!!

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

upomoooooc Empty Re: upomoooooc

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu