Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

5 posters

Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  Astrotanja Pet Mar 18, 2011 9:10 pm

18.03. Merkur je u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi što donosi probleme u komunikaciji, otežanu komunikaciju, dogovaranje.Biće i više rezervisanost, nesigurnosti, ali i osećaja odgovornosti.Dobro malo povučete ili koncentrišete na neke ozbiljne probleme, koje pokušate da shvatite i razmišljate o njihovom rešavanju. Izbegavajte polemiku, nastojte da kritike i osudu drugih kojiu može zastupati Merkur u Ovnu , koji hoće da pokaže nestrpeljenje, da osuđuje, a ponekad i da pokaže agresivnost u nametanju svog mišljenja primite što mirnije i da ako možete razumete .Zamislite koliko je onih zabrinutih zbog vesti, informacija na koje utiče ova opozicija Merkura i Saturna, posebno jer Mesecom u Devici gde ima više brige i straha. Mars u Ribama koji utiče na Merkuru Ovnu nije dovoljno odlučan da stupi u akciju, a sklon je da radi i u pozadini, tajno, dok je Venera u Vodoliji sasvim u svojoj priči, humana, spremna da prijateljski podeli svoj osećanja sa drugima, da ulazi u nove veze, nove ljubavi, da pruža nekada i nepoznatim osobama, kao što su stradali u Japanu.

Kako je Mesec je u Devici 17, 18 i 19.03. Bilo poželjno orjentisati se na posao, svakodnevne obaveze, povesti računa i o zdravlju, posebno psihičkom, kako bi se izbegla sklonost ka neraspoloženju, depresivnosti. Gledajte da se angažujete oko nečega što će zahtevati da obrtite pažnju na detalje i gde ćete moći da budete tačni, precizni. Mentalna čistoća , kao i fizička je ono što će većini goditi. Meditacije i drugi vidovi opuštanje su ono što će pomoći u uspostavljanju psihičkog imira i doneti bolje raspoloženje.

Pokušavam da ove uticaje iskoristim za praktične, svakodnevne obaveze, više čitam i nastojim da uspostavim mir i bollje raspoloženje u opuštanju nakon svakodnevnih aktivnosti.

Kako vi osećate ove uticaje i kako im se odupirete? sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Mar 19, 2011 11:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty Re: 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  leticija Sub Mar 19, 2011 12:48 am

jako lose podnosim i bas sam jutros rekla sebi kako vise necu posecivati web strane sa informativnim sadrzajem jer me sve informacije jako pogadjaju. Toliko problema i tuznih vesti ne mogu vise da primam, imam osecaj da venem dok to citam i slusam. Ne mogu sebi da dozvolim da me to sve povuce na dole. Dobro Tanja kazes, treba se fokusirati na nesto i skrenuti misli i paznju na nesto drugo, meditacija je odlicna!
Sto se tice komunikacije- meni se juce desio jedan jako los dogadjaj po pitanju komunikacije. Jedna meni bliska osoba mi je uputila jako neprijatne i hladne reci. Jucerasnji ceo dan sam provela u razmisljanja sta sam joj uradila da bi tako reagovala. Nista nisam uradila, bas nista, ne zeli ni da razgovara sa mnom, nemam priliku da je pitam o cemu je rec jer me potpuno ignorise ( nicim izazvano). Strasno...takve nedorecene i nesredjene situacija mene potpuno izbace iz ritma Crying or Very sad
Tanja, kaad mozemo ocekivati malo opusteniji period?
Ne znam da li samo ja imam utisak da je jako velika tenzija u vazduhu? Sta vi mislite?

leticija

Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty Re: 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  Astrotanja Sub Mar 19, 2011 12:03 pm

Leticija, razumem kako se osećaš, ogotovo ovo vezano za hladnoću i nedostatak komunikacije, povlčenje bez objašnjenja. Imala sam i ja dva takva iskustva i slično sam se osećala kao ti, bila sklona da preispitaujem sebe i gde sam pogrešila, ili gde se nismo razumela. Vremenom sam shvatila da nije problem u meni, već u toj drugoj strani koja ima problema sama sa sobom, a za svoje probleme najlaše je da osudi druge. Čak i ako je tu osobu neki postupak prema njoj,povredio, a da mi nismo bili ni svesni toga povredilo, u otvorenom odnosu, u prijateljstvu to treba da se kaže, da se razjasni, izvini ako treba, da se možda ponašanje prema njoj koriguje , donekle promeni.. a ne da se ćuti, ili neke stvari ne kažu, aonda što se događa ta osoba izvređa. Razgovor, komunikacija i postoje da bi mogli da se čujemo, razumemo, a to se podrazumeva ako ti je stalo do nekoga dovoljno,a ako nije, onda ima ponekad tog nerazjašnjenog povlačenja i prekidanja kontakta vez objašnjenja, što je po meni sebičan način, jer se ne misli na tuđe emocije, kako se oseća ta druga strana koja ostaje zbunjena, kojoj je nejasno,posebno ako i pita, a odgovor ne dobije. Pravičan, moralna, nesebična i dobra osoba koja drži do drugoga ne bi nikada to učinila,okrenula leđa bez objašnjnja, to sam ja shvatila.

Leticija, aprila meseca će biti i pozitivne energije, posebno od sredine, posebno ukoliko se usmeri na aktivnosti, nove delatnosti , ako ima i fizičkog trošenja više, dinamike. Ovo će odgovrati više Ovnovima aprilskim, Lavovima, Strelcima, kao i Vodolijama, a neće Vagama .Od juna će biti mirnije, finansijski bolji period kada Jupiter uđe u Bika za mnoge, a budu Bik i Blizanci znaci gde će biiti najviše planeta. Tada će biti život nešto mirniji, opušteniji,bolji za zemljane znake i vazdušne i on koji imaju naglašenost ovih znakova. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty Re: 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  Natasha-77 Ned Mar 20, 2011 4:48 pm

Tanja,ja sam se preselila i kao sto si mi pre napisala za mene je trenutno vezana rec "NOVINE"...preselila sam se u Grcku,u novoj smo kuci koja je jos u fazi zavrsavanja,skupljamo papire i uskoro bi trebalo da se vencamo...sto se posla tice,pokusavam da uspostavim neke kontakte i da zapocnem nesto...htela bih da otvorim plesnu skolu ali me malo strah kako ce to sve da ispadne i kako ce ovde da me prihvate...Da li je dobro vreme da zapocnem sve to ili ne,plasi me malo ova njihova kriza No ...a opet sa druge strane,ja sam tako nestrpljiva da zapocnem i da uradim nesto...a da,posto imam u planu da zapocnem nesto sasvim novo u Grckoj,svi mi u startu govore tesko ce to da ide bla,bla...a ja sam nekako tvrdoglava i ono sto sam naumila zelim i da ostvarim...Mislite da samo gubim vreme i energij ili vredi pokusati??? confused
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty Re: 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  Formalhaut Ned Mar 20, 2011 7:12 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Uto Apr 24, 2012 2:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty Re: 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  Astrotanja Ned Mar 20, 2011 8:50 pm

Natasha, evo Marina ti je dala dobar odgovor, a ja bih da se malo nadovežem na to.

Kada je reč o poslu, po meni je juni dobar da se krene sa početko, jer je tada vladar tvog šestog polja Saturn prestaje da ide retrogradno, a Jupiter će ući u Bika, što stvara dobru osnovu za finansijski uspeh, posebno kao što je na Marina rekla da bi to jula bilo uspešno jer je Jupiter na Mc tog meseca. Kada je reč o braku, slažem se sa Marinom da ne trba žurtiti i da to ne bi trebalo biti marta i u prvoj polovini aprila zbog Saturna u opoziciji sa Jupiterom. 3. kući, koja je važna za došenje odluka, za potpisivanje bračnog ugovora opoziciji sa Jupiterom :Po meni kako je Saturn u Vagi znaku partnerstva bi dobro bilo ući u brak kada Saturn bude bio u dobrim tranzitima sa vl. 3. Venerom, dakle iduće godine,kako bi bilo dugotrajno i stabilno.

Ako baš to želiš ove godine onda bi bilo dobro da to bude jula, kada Jupiter bude na Mc u trigonu sa tvojim natalnim Suncem, jer bi tebi tada brak doneo ispunjenje nekih tvojih očekivanja i bio bi uspešan, odnosno doneo bi ti sreću i napredak .sunny:
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty Re: 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  Formalhaut Pon Mar 21, 2011 4:29 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 2:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty Re: 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  Natasha-77 Pet Mar 25, 2011 8:50 pm

Hvala Marina,hvala Tanja na odgovoru...zanimljivo je sto spominjete jun jer su mi juce bas ponudili posao u jednom decijem kampu preko leta kao instrktor plesa...mada ja planiram sada da pokrenem nesto...a sto seice tice braka,verovatno cemo se vencati aprila zbog papira,da nebih imala problema zbog vize i sl..znaci nemogu vise da odugovlacim,ali to ce biti samo potpisivanje papira,nista posebno,samo papirologija...a ako budemo pravili nesto vise i vencanje u crkvi e to ce onda verovatno biti sledece god....e sad nezna sta se u astrologiji racuna,ovo potpisivanje braka(kod Grka je to cista formalnost) ili vencanje u crkvi(sto je kod njih bitnije?...jos jedno pitanje imam,i to mi je bitno zbog posla a to je beba Very Happy ...ako ostanem trudna tesko je zapocinjati sa otvaranjem plesne skole ako sem ako imas nekog asistenta...Pa,sta mislite kada je najbolji period za bebu?
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty Re: 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  Bambina Sub Mar 26, 2011 5:51 pm

Natasha-77 ::Hvala Marina,hvala Tanja na odgovoru...zanimljivo je sto spominjete jun jer su mi juce bas ponudili posao u jednom decijem kampu preko leta kao instrktor plesa...mada ja planiram sada da pokrenem nesto...a sto seice tice braka,verovatno cemo se vencati aprila zbog papira,da nebih imala problema zbog vize i sl..znaci nemogu vise da odugovlacim,ali to ce biti samo potpisivanje papira,nista posebno,samo papirologija...a ako budemo pravili nesto vise i vencanje u crkvi e to ce onda verovatno biti sledece god....e sad nezna sta se u astrologiji racuna,ovo potpisivanje braka(kod Grka je to cista formalnost) ili vencanje u crkvi(sto je kod njih bitnije?...jos jedno pitanje imam,i to mi je bitno zbog posla a to je beba Very Happy ...ako ostanem trudna tesko je zapocinjati sa otvaranjem plesne skole ako sem ako imas nekog asistenta...[b]Pa,sta mislite kada je najbolji period za bebu?
[/b][b][u]

i mene ovo zanima, da li se moze koji je najbolji period bounce bounce

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici Empty Re: 18.03.Merkur u Ovnu opoziciji sa Saturnom u Vagi ; Mesec u Devici

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu