Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanja-opis buduceg partnera

Ići dole

Vanja-opis buduceg partnera Empty Vanja-opis buduceg partnera

Počalji  wanja Čet Mar 31, 2011 3:49 pm

Posto sam ispunila simboliku partnera datu kroz ovaj OPIS:
"Ako je uzeti za opste stanje DC u Jarcu, obicno se vezuje da se partner biti stariji ili izgledati od Tebe starije, opet pripisuju mu se osobine crnog coveka. Ali kako je taj Sa u Lavu(retro), meni nikako ne lezi da kazem da neko ko ima osobine ili je pod uticajem Lava(znamo koliko je mlad lav duhom), da je to tako lako reci, ono sto sigurno jeste je "kraljevsko drzanje".
Ono sto opisuje 28` Lava gde se nalazi Sa, je obilje: pa sad kako je tebi u 2-oj kuci, a njemu u 8-moj, moze se pored opstih karakteristika(Lav-ego, koji moze smetati kod onih polja na sta se odnosi i na koga se odnosi, pa jos kako je Sa u pitanju krutost), da Vas vezuje neka crta novcanih priliva, ili imate istu vrstu ili se upoznajete na mestu gde se vrse ili rade neke uplate/isplate, tamo gde se vrti novac. Pritom ovo je stepen koji govori o bliskosti iznanadjujuce sto se tice ljubavnog ili bracnog zivota tacnije, a kako ima Sa lep aspekt sa Mo, onda se u braku i moze ocekivati senzualnost i naklonjensot partnera prema zeni uopste! Osoba geijalnog uma i tajnih priliva novca ili samo dodatnih - a ovo se odnosi i na tebe."

Rubiel mi je cak i ovo napisala :'Slika koju ja vidim iz vašeg Sunca je da se radi o jakom individualcu, možda ček i neka vrsta javne osobe koja radi povezana s drugim ljudima i okružen je s jako puno ljudi, osoba s magnetizmom, silno snažna, koja zna što želi. Trebao bi biti slobodan jer je Sunce u kvadratu s Uranom a i Venera je dva stupnja dalje, dakle, žena ili djevojka ga je ostavila."
SVE ME TO PODSECA NA BIVSU VEZU...

ZANIMA ME DA LI SADA opis svog buduceg gledam kroz opis 9 polja ili ipak i dalje gledam 7 polje?


wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu