Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

5 posters

Ići dole

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom Empty 18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

Počalji  Astrotanja Pon Apr 18, 2011 5:03 pm

Od 18., 19. do 20. oko 8. Mesec je u Škorpiji i biću trigonu sa Plutonom oko 20. sati uveče. Jače će biti želje, erotičnost, seksualna privlačnost, ali usaglašavanje sa drugima neće ići lako, izuzev oko 20.sati, kada će biti pojačne izražavanje osećanja, naglašene emocije, obojene jakim strastima. Mesec u Škorpiji godi Ribovima i Rakovima najviše, ako koriste svoju intuiciju, pomoći da bolje prolaze u nekim situacijama.
Mars u opoziciji sa Saturnom ovih dana doneće više oportuniza, sklonost ka konfliktima,nasilju i povređivanju, posebno 19.04. kada će Mars biti u konjukciji sa Merkurom, pa će biti više sukoba mišljenja i mogućnosti za konflikte, rasprave, diskusija, alii svađe. Biće diskusija na neke ranije započete teme, sukobi mišljenja. Pozitivno je i da će biti pojačana mentalna aktivnost, što poguduje mentalnim aktivnostima. Povedite računa da ne iznosite suviše impulsivno, nepromišljeno svoje mišljenje, jer bi moglo biti burnih rekacija, svojeglavosti i nepopustljivost kod obe strane. Žučne rasprave i svađe su moguće, pa ne žurite da kažete svoje mišljenje. Lako od svađe može doćii do tuče, fizičkih okršaja i povreda.Biće viš, a mogući su i verbalni napada. Osobe koje imaju podznak u prvoj dekadi ili na početku druge dekade Vage i Ovna mogu imati probleme u partnerskim odnosima. Nepovoljno je vreme za otpočinjanje nekih akcija, jer će biti puno više prepreka, poteškoća, otežavajućih okolnosti i nemogućnosti da uradite posao. Mars u opoziciji sa Saturnom donosi težak rad, a moguće su i povrede, zastoji, pa je bolje odložiti ovakve poslove za tri dana, kada će opozicija prestati i usredsrediti se na neku mentalnu aktivnost 19. koja zahteva ulaganje puno energije, ili pak da seizborite da svoje mišljenje nametnete drugima, ako okolnosti to zahtevaju, ili da se odbranite od napada drugih, što neće ići lako. To neće biti na miran način moguće, kroz popustljivost, toleranciju, jer ćete tada biti pobeđeni, pa kao se već usudite da hrabro uđete u neku polemiku, onda znajte da ona podrazumeva hrabrost i odvažnost u zastupanje svog mišljenja. Razdražljivot, iritiranje neće biti prijatno, pa budite pripremljeni na ovakve situacije. Odsustvo saosećanja, ljubaznosti, opraštanja je moguće zbog Meseca u Škorpiji, 18. 19. i 20. do 8. sati, kada Mesec prelazi u Strelca.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom Empty Re: 18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

Počalji  Astrotanja Uto Apr 19, 2011 6:23 pm

Primećujem da aspekti o kojima sam pisala konjukcija Marsa i Merkura u Ovnu koje su u deluju. Susrećem se sa svađama i raspravama, ali držim se po strani, trudim se da se ne mešam tamo gde primetim da su se strasti pojačale, mišljenja ukrstila, i ego pre svega proradio, pa ponosan, ne da na sebe i brani svoje stavove. A takvim stavom uvek konflikti rastu, svađe su prisutne, optužbe i sl. No
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom Empty Re: 18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

Počalji  EMA66 Uto Apr 19, 2011 9:19 pm

Astrotanja ::Primećujem da aspekti o kojima sam pisala konjukcija Marsa i Merkura u Ovnu koje su u deluju. Susrećem se sa svađama i raspravama, ali držim se po strani, trudim se da se ne mešam tamo gde primetim da su se strasti pojačale, mišljenja ukrstila, i ego pre svega proradio, pa ponosan, ne da na sebe i brani svoje stavove. A takvim stavom uvek konflikti rastu, svađe su prisutne, optužbe i sl. No

astrotanja...

ja sam to obavila ... u nedelju... ranije....svadja nije bila ali je bio inat... njegov ego i moj inat.. dodje na precutnu svadju.. Sad ja se malo isplakala.. emotivno odreagovala.. zacutala i idemo dalje... (moj inat... nisam otisla na izletnici rostilj)

a na poslu peckanja... kulturna... ali opet se ugrizem za jezik...

jos sutra.. i proci ce i ovi dani

veliki pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom Empty Re: 18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

Počalji  Astrotanja Sre Apr 20, 2011 12:41 pm

Draga Ema, sreća je u tvom Mesecu u Ribama, vladaru treće, kao i naglašenim Ribama, koje te čine mudrom i trepeljivom, pa znaš i da prećutiš, ali u sebi odtuguješ kada si nezadovoljna. Trebalo bi da na tebe povoljno utiče Mesec dok trmztira Škorpijom i pravi trigone sa svim tvojim planetama u Ribama, posebno sa natalnim Mesecom koji je u Ribama.

Veliki pozdrav! sunny flower sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom Empty Re: 18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

Počalji  wanja Sre Apr 20, 2011 12:49 pm

[quote="Astrotanja"]Od 18., 19. do 20. oko 8. Mesec je u Škorpiji i biću trigonu sa Plutonom oko 20. sati uveče. Jače će biti želje, erotičnost, seksualna privlačnost, ali usaglašavanje sa drugima neće ići lako, izuzev oko 20.sati, kada će biti pojačne izražavanje osećanja, naglašene emocije, obojene jakim strastima. Mesec u Škorpiji godi Ribovima i Rakovima najviše, ako koriste svoju intuiciju, pomoći da bolje prolaze u nekim situacijama.[quote="Astrotanja"]

Tanjice, za ovo ste totalno u pravu...Prosto mi se desavaju takve situacije...Naglasene emocije,obojene strasti...PRIJA SVE TO... Very Happy
a ovaj trigon Venera Mars,verobvatno isto igra ulogu kod mene...Magnet za suprotan pol... Laughing xexee..

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom Empty Re: 18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

Počalji  draga Sre Apr 20, 2011 4:02 pm

meni je ova konjukcija saturna i merkura(vladara ac i 10 i 12 kuce) donela razgovor za posao...ali sve mi se to cini nesigurno, valjda utice ta opozicija sa marsom(vladarem 8 i 3 kuce)..trebalo bi da idem na probni rad a ja vec radim nesto preko rodaka,pa ne bih da izgubim i jare i pare... Shocked i eto ti nervoze i usplahirenosti silent
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom Empty Re: 18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

Počalji  EMA66 Čet Apr 21, 2011 9:27 am

Astrotanja ::Draga Ema, sreća je u tvom Mesecu u Ribama, vladaru treće, kao i naglašenim Ribama, koje te čine mudrom i trepeljivom, pa znaš i da prećutiš, ali u sebi odtuguješ kada si nezadovoljna. Trebalo bi da na tebe povoljno utiče Mesec dok trmztira Škorpijom i pravi trigone sa svim tvojim planetama u Ribama, posebno sa natalnim Mesecom koji je u Ribama.

Veliki pozdrav! sunny flower sunny

draga, Tanja

zahvaljujem se, bas ste me dobro opisali u jednoj kratnkoj recenice.... Very Happy

elem... ali zato jece 20.04 mogu da isprisem knjigu sa dogadjajima na poslu... 4 sata rasprave sakoleginicom.... sreca nije bilo agresivno... samo sam joj u jednoj recenici rekla kada smo zavrsile posao.. s tobom nista ne radim sem da cistim grasak Very Happy Laughing cheers
puno tenzije... puno aljkovog posla od koleginica kada sam sela da odradim neki posao... i razgovor sa mojim pretpostavljenim..u blazoj formi...

mada vec neki duzi perio.. ovde na poslu... osecam da me sputavaju.... pa sam ja na neki naci sto bi se reklo isptrpela takvo ponasanje.. ali zato je juce izasla istina na videlo... sto mi je ulepsalo dan na neki naci.. a na istinu cekam dosta dugo... ( BILA sam i nezadovoljna>> zbog nepravde>>> ) ALI istina uvek izadje na videlo.. samo treba biti stpljiv.. i ono najbolje istina je dosla na let nacin kroz pitanja svog pretpostavljenog... i mojim kratkim odgovorom.. tako da je on fakticki resio moj problem, proglem.. da me neko nezaustavlja.. kada krenem u akciji... da odradim svojo ili tudji posao.. kako treba PODRSKA u pravo vreme i nadam se da ce biti sve onako kako ja zelim...

pozdrav

ema


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom Empty Re: 18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

Počalji  relativna Čet Apr 21, 2011 12:43 pm

I ja sam se malo svađala juče popodne-sa partnerom, onako SMS-ovima, tj. posle kratkog razgovora koji me je isprovocirao nakuckala sam mu nešto i isključila se iz mreže... na nekoliko sati... Jednostavno sam pojačanom aktivnošću izbacila taj bes iz sebe i uspelo je... Ali, džabe i što sam bila upoznata sa delovanjem Meseca, jednostavno mi je bila pala roletna! Twisted Evil
relativna
relativna

Broj poruka : 16
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 02.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom Empty Re: 18.19.20. Mesec u Škorpiji, Mars u opoziciji sa Saturnom i konjukciji sa Merkurom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu