Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ljubav ili posao... molim za kratak savet...

Ići dole

ljubav ili posao... molim za kratak savet...  Empty ljubav ili posao... molim za kratak savet...

Počalji  Nata_85 Pet Maj 06, 2011 3:35 pm

Draga Astrotanja,
Trenutno se nalazim u vrlo zamršenoj situaciji. Potreban mi je savet. Imam lep odnos sa momkom i vezu koja traje već 3 godine. Ne mogu da se požalim ni na šta. Ali tu nam predstoji jedan period oko kojeg se stalno prepiremo u poslednje vreme i ne znam dal da slušam sebe ili njega pa ti se obraćam za malu smernicu. Naime, on nije iz istog mesta kao ja. Upoznali smo se tokom studiranja, a pošto smo oboje pri kraju, on ima ambiciju da ja idem sa njim u njegovo mesto. To je jako daleko od mog mesta iz kojeg sam, daleko od moje porodice za koju sam vrlo vezana (Srbija je u pitanju a ja sam iz severne Vojvodine). To bi značilo da sem što bi se odvojila od svojih toliko da bi mogla da dođem ponekad, i da se odreknem radnog mesta za koji sam se školovala (grafički dizajn) jer on u svom mestu ima razrađen porodičan posao, a za mene se verovatno planira da sedim kući i rodim decu. Meni bi bilo jako teško da promenim skroz okruženje, a on ne bi da ostaje u mom mestu ili ovde gde smo sad iako imamo mogućnosti za to. Šta mi kažu planete? Da li ima smisla da teram svoje ili da ga poslušam? Jer ako mi ne predstoji posao u Novom Sadu, možda nema smisla ni da forsiram to da ostajemo ovde i da se svađamo bezveze. U velikoj sam dilemi, molim Vas za savet...

S poštovanjem,
Nata_85

moja natalna: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/560/astrow2gw01natasahp4519.gif/

Nata_85

Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu