Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saturn i Pluton

2 posters

Ići dole

Saturn i Pluton Empty Saturn i Pluton

Počalji  manuela Čet Maj 12, 2011 10:09 am

Molim Astro Tanju ako ima vremena da mi odgovori!
Saturn mi vec jedno vreme pravi konjunkciju sa natalnim Marsom u 9 polju i opoziciju sa natalnim Saturnom u 3. polju u ovnu. Pluton mi ide kroz 12. polje i kvadrira natalni Saturn u 3. polju u ovnu.
Uskoro mi Pluton dolazi na Ascendenta. Imace natalni Pluton mi je u 8. polju u devici, a skorpija je na vrhu 10. polja.
Veoma sam nezadovoljna poslom na kojem sad radim Da li mi stoji neka promena na poslu ili mi ti tranziti uticu i najavljuju nesto drugo lose???


Poslednji izmenio manuela dana Uto Maj 17, 2011 3:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saturn i Pluton Empty Re: Saturn i Pluton

Počalji  manuela Pon Maj 16, 2011 11:09 am

Zar baš niko ne može da mi bar nešto odgovori, ako AstroTanja nema vremena! I love you

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saturn i Pluton Empty Re: Saturn i Pluton

Počalji  manuela Uto Maj 17, 2011 11:47 am

Ponovo molim Astro Tanju da odvoji neki minut za mene, bas mi je vrlo mucna situacija na poslu Sad

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saturn i Pluton Empty Re: Saturn i Pluton

Počalji  malamo Uto Maj 17, 2011 3:02 pm

manuela,
nisam nikakav astrolog al bar mogu da ti kazem da okacis svoju natalnu kartu na forum. ovako sa astro.com otvara samo licne karte onih koji gledaju tvoj post.
to ces naci u temi "problemi" na prijemnoj strani (skroz na dnu), tamo imas objasnjenje kako.
nije cudno sto te gusi situacija na poslu, obzirom da ti tranzitni saturn konjuktira marsa kao vladara 10. kod mene je slicna situacija (tranzitni saturn konjukcija natalni mars, ali se odnosi na nesto drugo) . takodje, pluton kao vladar tvoje 10. konjuktira ac tako da sve to jako licno dozivljavas, verovatno kao neku vrstu teskobe, obzirom da je 12. u pitanju.
iz licnog primera, mogu da kazem kada je meni saturn konjuktirao mars na 1 stepen udaljenosti (posle je krenuo retro), imala sam osecaj nekog konacnog razresavanja situacije. mozda te muci sto je sad retro. a i pluton je retro.
pluton i saturn su spore planete, pluton narocito, tako da se njihov efekat oseca i na 2,3 stepena udaljenosti.
pretpostavljam da je kljucan trenutak dolaska plutona na ac ( jos ako ti se to poklapa sa saturnom na marsu...), obzirom da su vladari 10. to bi trebalo na karijeru da se odrazi i tvoju unutrasnju transformaciju.
toliko od mene, kao sto rekoh nisam astrolog i ne znam puno. okaci kartu, ovako se ne vidi nista. poz! flower
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saturn i Pluton Empty Re: Saturn i Pluton

Počalji  manuela Uto Maj 17, 2011 3:31 pm


manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saturn i Pluton Empty Re: Saturn i Pluton

Počalji  manuela Sre Maj 18, 2011 11:42 am

Nadam se da cu sad da dobijem neki odgovor, posto sam postavila natalnu kartu Very Happy

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saturn i Pluton Empty Re: Saturn i Pluton

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu