Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta sa mnom nije u redu?

4 posters

Ići dole

Sta sa mnom nije u redu? Empty Sta sa mnom nije u redu?

Počalji  Arijana Sub Jun 18, 2011 2:34 am

Ja imam,ili kazu, jaku skorpiju u natalu, a nisam,kad se zagrebe ispod povrsine, ni zajebana,niti volim d aigram igrice, da mucim partnera u vezi,da ga zajebavam , imam stelijum u jarcu niti sam hladnokrvna niti '' umem da gazim druge'' kao sto su mi rekli da stelijum u jarcu treba... ne mogu da gazim drugog jer me uvek uhvati neko idiotsko saosecanje , ne mogu ( doduse ima izuzetaka ) nekom zlo da ucinim jer bih ja vise plakala i patila nego onaj koga bih povredila...jeste,delujem spolja kao neka opasna,i mozda donekle jesma,ali kad se zagrebe ispod povrsine dobrica, a ja jako,jako,jako ne zelim to da budem, ne zelim i zasto,sta to nije u redu sa mnom??

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/10ofxw2.gif
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta sa mnom nije u redu? Empty Re: Sta sa mnom nije u redu?

Počalji  RainyDay Sub Jun 18, 2011 3:11 am

Razumem te. Imam i ja stelijum u jarcu, cak 5 planeta. Meni je cak i Mesec u Jarcu i kazu da je to najgora moguca pozicija Meseca, a i Venera isto u jarcu. Uglavnom, nisam bas ekstrovertna i teze se povezujem s ljudima, ali sve emocije drzim u sebi i cesto mi bude jako tesko. Ovo sto ti kazes saosecanje, ja to nazivam grizom savesti, na svaku pomisao da sam mozda pogresila u necemu dolazi uznemirenost i osecaj krivice, cak i kod banalnih stvari, I to toliko jaka da ne mogu da zaspim i nalazim nacin da se "iskupim". Tako da, ne veruj mnogo u to da su ljudi sa stelijumom u jarcu bezosecajni karijeristi.

A sto se tice skorpije, meni su i mars i pluton u skorpiji, kao i lilit, i uopste nisam agresivna osoba. mars mi cak konjuktuje pluton.

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta sa mnom nije u redu? Empty Re: Sta sa mnom nije u redu?

Počalji  malkav Sub Jun 18, 2011 10:21 am

aj da lupetam malo posto me tvoja karta podseca na kartu jedne drugarice. zemlja i voda. koliko vidim nemas nista u vatri, a u samo je vaga u vazduhu. sa toliko vode (sunce, ac, mesec, mesec u opoziciji sa neptunom...) tesko da mozes da izbegnes preterano saosecanje, cak i kada ne treba da ga bude. opet sa druge strane previse vode moze i da "eksplodira". imam utisak i da ti je razmisljanje bazirano na emocijama. e sad, ne mislim da je to dobro ili lose samo po sebi. valjda je poenta da naucimo da zivimo sami sa sobom. ja sam recimo ekstremno nestrpljiv i hocu odmah rezultate i nema sanse da se to promeni. ali opet samo saznanje o tome mi pomaze da to "ukalkulisem" kod donosenja nekih sustinskih odluka. ova moja drugarica se primila na planinarenje i kaze da joj to pozitivno utiche na emotivno stanje. mozda da probas nesto takvo:). pozz.
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta sa mnom nije u redu? Empty Re: Sta sa mnom nije u redu?

Počalji  Arijana Sub Jun 18, 2011 2:11 pm

Autumn

eto.. a meni je jedna devojka,koja je odlican astrolog meni jednom rekla,kad sam imala neki problem u ljubavi gde se sam ja izlazila vise ranjena nego on rekla '' a za sta ti sluzi taj stelijum u jarcu ako ne da gazi druge '' ? a ja.... ne mogu. kad mi nije stalo,onda ajde jos i izmili iz mene, ali inace... a vidis ja znam devojku koja ima stelijum u jarcu sa sve venerom,smao joj me mesec u vodenom znaku i bezosecajna.. ili se bar tako predstavlja. gotovo se osecam kao da nesto sa mnom nije u redu zato sto ne mogu da zajebavam i cinim zlo drugima.


Malkav

treniram ja osam puta nedeljno i agresivna sam nije mi to problem, problem je sto ja hocu da postanem bezosecajna kucketina,kratko i jasno,i mrzim sebe jer mi ocigledno ne ide
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta sa mnom nije u redu? Empty Re: Sta sa mnom nije u redu?

Počalji  Vodolijica/Dragana Sub Jun 18, 2011 5:24 pm

"....ali kad se zagrebe ispod povrsine dobrica, a ja jako,jako,jako ne zelim to da budem, ne zelim i zasto,sta to nije u redu sa mnom?? "

Zbog sunca u ribama i meseca u raku - zato nisi to što kažeš da želiš da budeš (-opasna i pokvarena).
Zbog plutona u prvoj i venere u konjukciji sa marsom i saturnom - zato ŽELIŠ to da budeš (opasna i pokvarena).
Ali ono što mi se čini da u svemu tome nije u redu je to što uopšte želiš da budeš tako nešto (opasna i pokvarena).
Ok mi je da želiš da budeš jaka i izdržljiva, ili naprimer manje osetljiva i raniva osoba, ali nekakva "pokvarena kučketina" mi se ne čini ok želeti. Šta će ti to? rendeer
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta sa mnom nije u redu? Empty Re: Sta sa mnom nije u redu?

Počalji  Vodolijica/Dragana Sub Jun 18, 2011 5:25 pm

Htedoh reći, bezosećajna kučketina. Nisam dobro prepisala.
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta sa mnom nije u redu? Empty Re: Sta sa mnom nije u redu?

Počalji  RainyDay Sub Jun 18, 2011 5:28 pm

Da tacno. A i mesec u raku jer najbolja pozicija meseca i dalje sve one karakteristike koje ta planeta primarno predstavlja.

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta sa mnom nije u redu? Empty Re: Sta sa mnom nije u redu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu