Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakvi su mi izgledi za bolju budućnost?

Ići dole

Kakvi su mi izgledi za bolju budućnost? Empty Kakvi su mi izgledi za bolju budućnost?

Počalji  relativna Pon Jun 20, 2011 2:06 am

Posle više od tri godine mučenja na poslu koji sam morala da zadržim zbog suve egzistencije, dobila sam poziv za kratki probni rad u novoj većoj firmi (posao u knjigovodstvu)... Kakvi su mi izgledi? Ako imate neka zapažanja, molim vas, napišite. Ukoliko neko hoće da pogleda i horarnu kartu, u prilogu je...
Sada me brine i bivši poslodavac, da li će mi isplatiti zaostali novac, ili od njega mogu da očekujem neke probleme?

Astrotanja, kao što si mi i odgovorila na pitanje u vezi karijere u februaru, baš je izgleda proradio moj MC u Vodoliji... posle duge potrage za novim poslom, u jednom danu sam i poslala CV i bila pozvana na razgovor... I to još u blizini mog stana...
"Neptun je tebi ovih godina bio u kvadratu sa natalnim Neptunom koji je u 6. kući posla, svakodnevnih obaveza, što i ukazuje na neiskrenost, nezadovoljstvo poslom,često i neiskrenost u odnosima na poslu. Ovih godina sigurno da je zbog ovog kvadrata bilo problema, ali ako je MC u Vodoliji, sigurno je da će Uran u Ovnu doneti jedan drugačiji i nov period na poslu. Mc kada je u vodoliji, često iznenada iskrsne neka nova šansa i promena u karijeri, a često ima i perioda od 7. godina jedne etape u karijeri, poslu, pa onda druge etape. Postoje sedmogodgodišnji ciklusi vezani za karijeru, ili za ispunjene nekih životnih težnji.

Kod tebe će maja 2011. biti Uran u opoziciji sa natalnm Uranom i te će doneti kraj jedne etape, početak druge., a svaka promena obično donosi i neku vrstu preopterećenja, napetosti, osećanja neizvesnosti, tako da treba da se i psihički spremaš za promene koje mogu nastupiti. 11. kuća se odnosi na grupne aktivnosti, udruženja, timski rad, dobijenu ljubav, prijateljstva, nade, očekivanja itd. Nešto na tom planu će se promeniti, a mogućnost sticanja veće nezavisnosti je takođe moguća." (Bivši poslodavac je čak i tražio da mu potpišem da tražim raskid radnog odnosa na dan 31.05.! mada sam mu ja saopštila da odlazim 17-og juna...)
relativna
relativna

Broj poruka : 16
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 02.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi su mi izgledi za bolju budućnost? Empty Re: Kakvi su mi izgledi za bolju budućnost?

Počalji  relativna Pon Jun 20, 2011 2:18 am

Od silnog kucanja sam zaboravila da dodam link za horarnu kartu... evo i njega:


https://2img.net/r/ihimizer/i/astrow2gw21prognozauspe.gif/

Razz
relativna
relativna

Broj poruka : 16
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 02.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu