Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASPEKTI MESECA

2 posters

Ići dole

ASPEKTI MESECA Empty ASPEKTI MESECA

Počalji  biljana2341973 Čet Jul 21, 2011 12:45 am

Mesec mi se nalazi u jarcu ,dispozitor je u 7.polju u blizancima, mesec pravi i konjukciju sa smc. , zatim mesec pravi kvadrat sa uranom u 10.polju u vagi, mesec pravi trigon sa venerom i suncem u 5.polje u biku ,i mesec pravi kvadrat sa merkurom u 4.polju u ovnu.zamolila bi Astrotanju da mi kaze o aspektima mog meseca? inace sam jako osetljiva i preosetljiva , lako me je rasplakati , previse brinem za druge ljude meni bliske, dosta sam zatvorena za neke moje najdublje emocije, puno toga drzim u sebi , pa se javljaju i psihosomatski problemi.....

biljana2341973

Broj poruka : 31
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI MESECA Empty aspekti meseca

Počalji  volimzivot Pon Jul 29, 2013 11:33 pm

Koliko sam upucena,od skora sam pocela da se interesujem i da kazem i da ucim o aspektima,ono sto sam uocila u praksi,odnosno gledajuci u natalne karte ljudi iz moje blize okoline je da dosta jaku emotivnost,ranjivost i emotivnu zatvorenost daje kontakt meseca i plutona,pogotovo kvadrat i opozicija,cini mi se i da daje dozu opsesivnosti

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI MESECA Empty Re: ASPEKTI MESECA

Počalji  volimzivot Pon Jul 29, 2013 11:37 pm

Dodala bih da mozda u tvom slucaju,tu preosetljivost i zatvorenost daje MO90ME,MO60VE bas i ne daje osetljivost,taj aspekat daje lepotu i sarm,pravilno balansiranje,a aspekt MO90UR ti daje dozu nepredvidivosti,netrpeljivosti i dozu ingenioznosti,znam dosta ljudi sa losim aspektom meseca i merkura,mislim da daje nesigurnost,preosetljivost i disbalans razuma i emocija

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI MESECA Empty Re: ASPEKTI MESECA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu