Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

+3
redwoman
libra_girl
Astrotanja
7 posters

Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  Astrotanja Uto Avg 02, 2011 11:03 am

Retrogradno kretanje Merkur kreće večeras. Kako je on sada u Devici i u opoziciji sa Neptunom,njegovo retrogradno kretanje donosi pojačanu konfuziju, nejasnoću ili nesređenost,ili neistine po nekim pitanjima, ili nerealno sagledavanje, razmišljanje, pa će zabluda i obmana biiti, sada vezanih i za nešto od ranije, bilo za kontakte sa ljudima iz vaše prošlosti, ili za neke mentalne aktivnosti od ranije. Merkur retro. donosi često da nešto na šta smo čekali od ranije bude završeno. Sada je prilika da se opet obnovi,popravi, nekada i završi nešto, a ne samo da se vrati na ranije nešto.

Prilike da obnovite neka stare pre svega poslovne kontakte i saradnju je sada prisutna, jer je Merkur u Devici, ali nejasnoća će biti prisutna i nemogućnost da sasvim realno vidite stvari sve do 08.08,. kada će prestati opozicija retrogradnog Merkura , jer će on ući u znak Lava i izaći iz opozicije sa Neptunom u Ribama.

Retro Merkur zahteva da se informacije proveravaju, da se više pažnje posveti svemu što je vezano za komunikaciju, razmenu, saobraćaj,jer je su moguće izvesni problemi, situacije koje izazivaju zastoj, odugovlačenje, čekanje. Dok je Merkur u Devici to može biti vezano kako za zdravlje putem vraćanja na neke stare navike, i obnavljanja lečenja, tako i na poslovnu saradnju,razmenu, trgovinu, pa nije povoljno vreme za neke značajnije kupovine,a što se tiče dogovaranja treba biti oprezan, nastojiti da se razjansi nešto,pšrotumači, ili analizira, nešto što je nejasno (Merkur opozicija Neptun) i ako ne ide, što je verovatno, pokušati ponovo, jer će biti izvesnih problema u razumevanji i tumačenju raspoloživih informacija, dok je Merkur retrogradan u Devici.Biće oniih koji će krenuti da obnavljaju staro gradivo, nešto što su imali prilike da ili slušaju, ili već uče i da se pripremaju za ispit. Nije povoljno vreme za nove obuke.

Nije povoljno vreme za nabavku nove poslovne opreme, urađaj i sl. do 08.08. kada je u Devici. Ukoliko nešto pišete i pripremate se za neka predavanja, gledajte da odaberete teme koje ste već radili i da ih preradite, dopunite, popravite, a ako je vaše zanimanje vezano za saobraćaj da proverite informacije u vezi puta i da budete pažljiviji i oprezni u saobraćaju, jer nepažnja i konfuznost do 08.08. mogu nepovoljno uticati na putovanja. Čekanja, zastoja na putu, moguće i da neko i zaluta lakše, ili ga put odvede u nepoznato, pa da bude vrćanja i produženog putovanja.

Postoji mogućnost i da zaturite ili izgubite dokumenta, ili neke važne papire, koji su neophodni bilo za posao, bilo za komunikaciju, jer je rasejanost takođe prisutna.Stoga nastojte da polako i detaljno pristupate tome, jer je Merkur u Devici i sitnice su važne. Što dublje i detaljnije razradite nešto, to ćete bolje da se nosite sa poteškoćama i zastojima koji se mogu pojaviti.

Kada retrogradni Merkur uđe u Lava 08.08. do 26.08. povoljno je da se recimo vratite na rešavanje ili nekih emotivnih problema od ranije,ili da više razmišljate o nekoj prošloj,ljubavnu vezu, ili nečemu vezanom za decu , za komunikaciju sa njima, ili da neki svoj raniji hobi aktivirate. Merkur u Lavu će vam doneti priliku da radite nešto što može pretstavljati ili kreativnu aktivnost, koja donosi izvesne nastupe pred javnošću, drugima, ili zabavu, razonodu, zadovoljstvo što dugo niste radili. Zavisno od toga kojom kućom upravlja on će tu doneti izvesne zastoje, čekanja,ponavljanja, obnavljanja nekih kontakata, mentalnih aktivnosti, razmišljanja i sl. Nije povoljan za nove aktivnosti vezane za kuću kojom vam Merkur u ovom svom retrogradnom kretanju tranzitira.

Najviše utiče na Blizance i Device u podznaku sunny

Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  libra_girl Sre Avg 03, 2011 1:37 am

Znaci opet cemo malo da se vrtimo u zacarnom krugu Arrow Mada nije to toliko lose ako uspemo da vodjeni i nauceni vremenom koje je proteklo izmedju proslosti i sadasnjosti ,poboljsamo,unapredim ili jednostavno raskrstimo sa nekim stvarima Smile P.S. bar ako nista dobro je za polaganje ispita kojih se nismo resili cheers
libra_girl
libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  redwoman Sre Avg 03, 2011 3:36 am

Potpuno tacno!Smile Danas sam pocela da spremam ispite za sept. ispitni rok i lepo je krenulo.Smile Bar za studente lepa vest.Smile

redwoman

Broj poruka : 23
Godina : 34
Локација : Trstenik
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  Natasha-77 Sre Avg 03, 2011 12:30 pm

Meni sve naopako ide ovih dana,bolje da neradim nista
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  Maja Sre Avg 03, 2011 1:13 pm

Posto sam u znaku blizanci a podznak mi je u devici, mogu samo da zamislim koja ce zbrka nastati do 28.08. E sad, ako neko moze da mi kaze kako to sve ide po kucama u kojima se nalazi Merkur da li utice na one koje su u natalu ili kroz onu kojom tranzitira...sve u svemu molim da neko pogleda moj natal i kaze sta me ceka od ovog retrogradnog Merkura.Hvala unapred!

Maja

Broj poruka : 9
Godina : 56
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  Astrotanja Sre Avg 03, 2011 2:19 pm

Majo, nemam vremena za detaljnije objašnjenj, ali to ide kombinovano. Na tebe će se veoma odraziti, jer je i vl. Asc i Mc i sada je u 12. Ako je mnoguće planiraj odmor , ali i u planovima budi obazriva , jer će zastoja i odugovlačenja i vraćanja na nešto od ranije odraziće se na sve ono što je u segmentu delovanja Merkura. Naravno da sve to zavisi zavisi i od situacije u kojoj si sada. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  Natasha-77 Sre Avg 03, 2011 5:17 pm

Moram da potvrdim i ovo za put,mi smo prekjuce 2 puta zalutali i to tudjom greskom,drugi put je bilo zbog problema u komunikaciji sa osobom koja nam je telefonom objasnjavala kako da stginemo do tog mesta...5-6 puta smo se vozikali gore dole istim putem...takodje ovih dana problem sa tel. i mrezom,kompjuterima...danas kada sam pisala prethodnu poruku nestalo je struje...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  venus_pisces Sre Avg 03, 2011 11:05 pm

Merkur mi je vladar 5 polja i s obzirom na retrogradnost zadrzace mi se u 7 polju dosta... pretpostavljam da ce se ovo dosta odraziti i kroz ljubavni zivot.. kolike su sanse da se neke ne zavrsene price od ranije sad nastave i ti ne reseni odnosi srede? Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  Astrotanja Pet Avg 05, 2011 1:26 am

Ovog mesecda više će to sređivanje zavisiti od drugih, nego od tebe. Prilagodljivost i strpljenje, su bitni jer će nekako da se oteže, odugovalači, možda i malo odlaže, a kada dođe Merkur u trigon sa natalnim Uranom, mogući je neki iznenadni susret,ili neko iznenađenje. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  draga Pet Avg 05, 2011 2:59 pm

e pa Tanja ,svaka vam cast!!! Posto sam ja blizanac devica ovo se skroooooz odnosi na mene. Od osmog ponovo pocinjem da radim tj.da menjam neku zenu......situacija kao i ovog proleca sa razlikom sto cu da istovremeno radim i na drugom radnom mestu po podne....pa ko izdrzi pricace! Shocked Basketball
veliki pozdrav
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu Empty Re: 02.08.-26.08 Merkur je retrogradan u Devici i Lavu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu