Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Felikitas-boginja koja donosi srecu :)

2 posters

Ići dole

Felikitas-boginja koja donosi srecu :) Empty Felikitas-boginja koja donosi srecu :)

Počalji  Felikitas Ned Avg 07, 2011 8:15 pm

Evo i ja da otvorim temu Rolling Eyes

Oduvek su mi prilazili stariji muskarci..i sa takvima sam bila u vezi(trojica do sada Wink )..pa me interesuje za bracnog partnera..stariji ili mladji Question


..iiii uskoro bih trebala da zavrsim visu ili visoku skolu (kako god)..a posto je to sedma kuca a u njoj ova nesrecna VE bilo je poteskoca sa autoritetima (jednu visu pre ove sam prekinula)...i sledece godine, konacno sam odlucila, upisujem politicke nauke(bili u opciji gradj., fizika., psihologija.,....i na kraju politika presudila lol! )...nego i vladar 9p~fakultet je ve Rolling Eyes ........naravno planiram i da radim pored faxa Laughing Laughing

..inace ja sam osoba koja funkcionise bolje kada ima vise obaveza sunny cheers sunny

Felikitas
Felikitas

Broj poruka : 10
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Felikitas-boginja koja donosi srecu :) Empty ro bi bi

Počalji  AstroFortuna Pon Avg 15, 2011 2:52 pm

Sto se tice muskaraca, volis jake muskarce, cini se da ce ovaj tvoj buduci biti 7-10 godina stariji od tebe, to je moja procjena :-) Sto se tice te tvoje ,,nesrecne'' Venere, istina da privlacis neke agresivnije tipove muskaraca, ne samo starije nego koji te ogranicavaju, ali da bi se ova simbolika Ma konj Sai svi ovi aspekti Venere ostvarila, dobro bi bilo naci nekoga ko se bavi poslom koji ispunjava simboliku ovih aspekata: uniformisani muskarac, policajac, vojno lice, mozda i doktor isl... Takodje Ve je u 7. polju, pa mislim da potpisivanje papira za tebe ne bi bilo dobro, ja bih se na tvom mjestu odlucila za neformalan brak.Sto se tice posla mislim da b za tebe mogli biti novinarstvo, nije lose politicke nauke s obzirom da je MC u Blizancima, ali mislim da bi se mnogi aspekti mnogo bolje iskoristili u nekim drugim oblastima, koje si pomenula, gradjevina, pa i fizika.. Dosta naglasen Uran, zbog toga ti to govorim....
AstroFortuna
AstroFortuna

Broj poruka : 11
Godina : 43
Локација : Podgorica
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Felikitas-boginja koja donosi srecu :) Empty Re: Felikitas-boginja koja donosi srecu :)

Počalji  Felikitas Uto Avg 16, 2011 12:20 am

Hvala flower
..e ovako, ja sam sada u vezi sa ozenj. i starijim 20 god. od mene.... i uvek mi prilaze stariji bar oko 10ak godina. Inace ovaj se bavi sportom. U pravu si kada kazes da volim jake musarce, u svakom pogledu jace od mene. Treba mi da se osecam zasticeno i sigurno sunny
Zasto zbog venere u sedmoj ne treba da se udajem(njeni aspekti su separacije) confused a vladar NE u 4p suvladar JU dobro aspektovan..tako da mislim da ce kod mene biti i crkvenog i opstinskog vencanja..
Sto se tice gradjevine i fizike..treba tu mnogo truda i rada i nije lako uopste..isla sam u srednju gradjevinsku tako da sam upucena..Iskreno, mislim da nemam nerava za matematiku..crtanje i sl. Bas sam u velikoj dilemi kad je fax u pitanju..jer volim ja mnogo toga i mnogo stvari me interesuje ME u vod. na stepenu vod Very Happy ..Planiram medjunarodnu politiku (to iam veze sa uranom)
Kad je ovo u pitanju dobro bi mi doslo jos necije misljenje Smile
Felikitas
Felikitas

Broj poruka : 10
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Felikitas-boginja koja donosi srecu :) Empty Re: Felikitas-boginja koja donosi srecu :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu