Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskopske "sitnice"..

2 posters

Ići dole

Horoskopske "sitnice".. Empty Horoskopske "sitnice"..

Počalji  Vodolijica/Dragana Pet Avg 12, 2011 6:25 pm

Zanima me da mi neko pomogne da se orijentišem: Koji pokazatelji (planete, aspekti..) u karti ukazuju na sledeće "sitnice":

- stanovanje i rad na visokim spratovima i potkrovljima
- kućni ljubimci
- velika fizička promena u toku života (naprimer kada neko sa 30god. ima 100kg, a sa 40god. - 55kg, ali ne mora to, uopšte promena - može čak i pokazatelj plastične operacije)

Ko zna gde je ovo sve najbolje tražiti u karti?
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskopske "sitnice".. Empty Re: Horoskopske "sitnice"..

Počalji  malamo Sub Avg 13, 2011 10:28 pm

sto se tice kucnih ljubimaca procitah negde da treba gledati 6. polje (oni koje negujemo, hranimo, brinemo o njima..) ali i 5. polje (kroz vid zabave i ono sto nam unosi zivotnu radost). odmah da se ogradim da nemam nekog iskustva sa kucnim ljubimcima jer zivim u soliteru- nemam mogucnost za kuce , mace, prasice i sl., na 8. spratu (sunce i merkur u vodoliji, rece mi jedan astrolog da vodolija je simbol visine) pa ih nisam razmatrala kroz horoskop (jedino sam imala ribice koje su nastradale u zemljotresu Razz ).
a kad smo kod promena fizickog izgleda, ja sam jako smrsala dok mi je SA tranzitirao 12. a navise kad je prelazio prako ac-a. naravno, ni do tada nisam bila debela, ali sam najvece promene u fizickom izgledu dozivela kroz taj tranzit. tad sam drzala neke dijete (sad se pitam za sta mi je to trebalo Smile ), prvi put se ofarbala, vezbala kao manijak, tako da sam u tom periodu skinula neke kilograme koje nisam posle nisam vratila a inace apsolutno vise ne vodim racuna sta i koliko jedem. to je moje iskustvo.
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu